به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

رامین ملکی

مشکل عجیب j700f

پست های پیشنهاد شده

با سلام..

گوشی دارای frp بود که با زدن فایل http://gsm-developers.ir/thread9154-2.html

گوشی مشکل عجیبی پیدا کرد که به صورتی که موقع روشن کردن یک علامت تعجب میاد با نوشته های

َAn error has occurred while updating the device softwaer.. use the emergency recovery function in the smart swich pc softwaer....

از نرم افزار kies و Smart Switch هم استفاده کردم که پس ار رایت s/n با مشکل پشتیبانی نمیشود مواجه میشوم...

کمککککککککککککککککککککً@*&،5265

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

فایل فلش رو هم که رایت میکنم قبول نمیکنه....

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک به ارسال

درود خطا هنگام رایت فلش چیه؟

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک به ارسال

ببخشید اشتباه شد..اینه....

http://uupload.ir/files/lh00_snapshot_2016-07-22_090857.png

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز شما این فایل رو رایت کنید اوکی میشه

BRI-J7

لینک به ارسال

ممنون فردا اعلام نتیجه میکنم...

لینک به ارسال

دوست گرامی هیچ فرقی نکرد..همون ایرور رو داد

لینک به ارسال

مشکل رو حل کردم که در یک پست جدا گونه توضیح میدم..گوشی بالا اومد .ولی متاسفانه هنوز موقع فلش همون ایرور رو میده..و قفل frp هنوز روشه...

لینک به ارسال

دوستان حتی با bypass هم قفل frp باز نشد...quick shortcut maker apk download هم جواب نداد....راه دیگه ایی هم هست؟؟؟

لینک به ارسال

کسی راهی .پیشنهادی...چیزی نداره بگه....

مدل دقیقش J700f/ds

لینک به ارسال

این فایل رو با ادین رایت کن با کرک میراکل reset frp کن

آدم گاهی میخواهد حرف بزند اما نمیداند با چه کسی

پس لال می شود ، خفه می شود

وقتی که هرکه هست نمیفهمدت و هرکه “میفهمدت” نیست !=((

لینک به ارسال

ممنون از لطفتون ولی این فایل با اودین لود نمیشه که بشه فلشش کرد....

لینک به ارسال

واسه مشکل بالا میتونید .md5 رو پاک کنید تا لود بشه اما چندان پیشنهاد به اینکار نمیکنم

واسه frp هم راه QuickShortcutMaker رو تست کنید باید جواب بده

لینک به ارسال

bst , z3 این مدل رو به راحتی انلاک frp میکنن اگه جواب نگرفتید از روش side samsung استفاده کنید

لینک به ارسال

دوستان هر راهی که به نظرتون بیاد کردم...

میتونم وارد شمو گوشی رو با تنظیمات ریست کنم...ولی هیچ فرقی نمیکنه....z3x با تمامی ورژن های pro تست کردم....ایرور میدن....

با روش QuickShortcutMaker موقع سرچ دستی برنامه google Account manegr اصلا برنامه رو توی لیست نمیاره... حتی با octaplus هم زدم...عملیات رو کامل انجام میده ولی گوگل اکانتش حذف نمیشه..من خودم بارها این مدل رو و همین مشکل رو حل کردم..ولی نمیذدونم این یکی چه مرگشه...

فایل ریست هم renaem کردم..لود میشه ولی موقع وسط رایت end میده..و میمونه..همین

ویرایش شده توسط رامین ملکی

لینک به ارسال

دوستان هر راهی که به نظرتون بیاد کردم...

میتونم وارد شمو گوشی رو با تنظیمات ریست کنم...ولی هیچ فرقی نمیکنه....z3x با تمامی ورژن های pro تست کردم....ایرور میدن....

با روش QuickShortcutMaker موقع سرچ دستی برنامه google Account manegr اصلا برنامه رو توی لیست نمیاره... حتی با octaplus هم زدم...عملیات رو کامل انجام میده ولی گوگل اکانتش حذف نمیشه..من خودم بارها این مدل رو و همین مشکل رو حل کردم..ولی نمیدونم این یکی چه مرگشه...

ویرایش شده توسط رامین ملکی

لینک به ارسال

اقای ملکی فایل کامبینیشن چی اونو رایت کنید

لینک به ارسال

تست شد....رایت نمیشه...

لینک به ارسال

با این فایل فلشش کن

xsg-j700fxxu3bpj1

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک به ارسال

برای frp قبل از quick shortcut تو گوگل سرچ کن android 6 google account manager و برنامرو دانلود کن و روی رم بریز!

اول اینو نصب کن بعد بقیه راه رو ادامه بده

لینک به ارسال

اقای ملکی پیام خصوصی رو چک کنید...

لینک به ارسال

به این پست سر بزن شاید فرجی شد

http://forum.gsm-developers.com/thread12671.html

در مورد این که توی سرچ acant را پیدا نمیکنه

اگه زبان فارسی باشه پیدا نمیکنه زبان را انگلیسی کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.