به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

dj masud

مشکل سریال g610-u00

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید گوشی همکار اورده سریال نول

من با بیلد 914 فلش کردم سریال نیومد باکس چینی ندارم چیکارکنم؟؟با برنامه mobileuncle هم نمیشه روتش هم با کینگ روت کردم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

باید با باکس ترمیم کنید یا روت با mtkdroidترمیم کنید ....

irgsm

لینک به ارسال
باید با باکس ترمیم کنید یا روت با mtkdroidترمیم کنید ....

با mtkdroid هم با فایل nvram موجود در انجمن نتونستم.یعنی گزینه ریستورش غیرفعال بود میشه فایل دیگه nvram این مدلو بزارین

لینک به ارسال

گوشی با کینگ روت روت شده توی برنامه mtkdroid بعداز وصل و زدن گزینه روت این پیام میاد

ERROR :system it was not remounted on ReadWrite!

--- ERROR : file adbd not install !

--- ERROR :dev/radio/pttycmd1 inaccessible , should be Root Shell

--- ERROR :pttycmd1 device NOT found!

لینک به ارسال

شما بیلد 999 رو رایت کنید سریال برمیگرده این رام خودش روت شده هست

لینک به ارسال

باکس چینی ندارم

لینک به ارسال

فایل nvram ندارید؟؟یا بیلد 999 اموزش رایت با فلشتولز بزارین

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

با این فایل تست کنید دوست عزیز

G61

ویرایش شده توسط shahin-gsm

لینک به ارسال

اقا اصلا گزینه ریستورش فعال نمیشه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز مشکل شما خیلی راحت با نصب برنامه adbd-Insecure-v2.00 وBusyBox-Pro-v35 رو گوشی حل میشه

شما اول گوشی رو روت کنید با ویروت و بعد این برنامه ها رو دانلود کنید و رو گوشی نصب کنید سپس داخل برنامه adbd-Insecure شده و دو گزینه موجود رو تیک دار کنید و سپس داخل برنامه BusyBox-Pro شده اینستال رو زده منتظر میمانید تا 100 درصد بالا پر بشه سپس گوشی رو به سیستم وصل کرده با برنامه mtkdroidترمیم سریال کنید یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز مشکل شما خیلی راحت با نصب برنامه adbd-Insecure-v2.00 وBusyBox-Pro-v35 رو گوشی حل میشه

شما اول گوشی رو روت کنید با ویروت و بعد این برنامه ها رو دانلود کنید و رو گوشی نصب کنید سپس داخل برنامه adbd-Insecure شده و دو گزینه موجود رو تیک دار کنید و سپس داخل برنامه BusyBox-Pro شده اینستال رو زده منتظر میمانید تا 100 درصد بالا پر بشه سپس گوشی رو به سیستم وصل کرده با برنامه mtkdroidترمیم سریال کنید یا علی

ممنون گزینه ریستورش حالا فعال شد میشه nvram بدین وطریقه ریستورکردنشو

لینک به ارسال

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به ارسال

ممنون استاد کارم حل شد 2روزه درگیرشم چقدر خوبه اساتید سریع بیان به کمک

لینک به ارسال

استاد حالا که شما کمک کردین ورزن کرک پیرانها 1.50 از انجمن دان کردم تا باز میکنم بسته میشه با انتی ویروس خاموش دان و اجرا میکنم

لطف کنین لینک برنامه حتی المقدور پرتابل پیرانها رو هم بدین که اگه داشتم بیلد 999 موجود در انجمن رو برای سریال و....میریختم اینهمه هم 2روزه معطل یه گوشی نمیشدم ممنون از اساتید

لینک به ارسال

خخخخ ای اقا مسعود همه کاراشو با یک پست میخاد حل کنه

کرک پیرانها میراکل تست شدس لطفا ویندوز عوض کنید ً@*&،77ً@*&،77ً@*&،77

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.