رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل سریال g610-u00

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت اساتید گوشی همکار اورده سریال نول

من با بیلد 914 فلش کردم سریال نیومد باکس چینی ندارم چیکارکنم؟؟با برنامه mobileuncle هم نمیشه روتش هم با کینگ روت کردم

لینک ارسال
باید با باکس ترمیم کنید یا روت با mtkdroidترمیم کنید ....

با mtkdroid هم با فایل nvram موجود در انجمن نتونستم.یعنی گزینه ریستورش غیرفعال بود میشه فایل دیگه nvram این مدلو بزارین

لینک ارسال

گوشی با کینگ روت روت شده توی برنامه mtkdroid بعداز وصل و زدن گزینه روت این پیام میاد

ERROR :system it was not remounted on ReadWrite!

--- ERROR : file adbd not install !

--- ERROR :dev/radio/pttycmd1 inaccessible , should be Root Shell

--- ERROR :pttycmd1 device NOT found!

لینک ارسال

سلام دوست عزیز مشکل شما خیلی راحت با نصب برنامه adbd-Insecure-v2.00 وBusyBox-Pro-v35 رو گوشی حل میشه

شما اول گوشی رو روت کنید با ویروت و بعد این برنامه ها رو دانلود کنید و رو گوشی نصب کنید سپس داخل برنامه adbd-Insecure شده و دو گزینه موجود رو تیک دار کنید و سپس داخل برنامه BusyBox-Pro شده اینستال رو زده منتظر میمانید تا 100 درصد بالا پر بشه سپس گوشی رو به سیستم وصل کرده با برنامه mtkdroidترمیم سریال کنید یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
سلام دوست عزیز مشکل شما خیلی راحت با نصب برنامه adbd-Insecure-v2.00 وBusyBox-Pro-v35 رو گوشی حل میشه

شما اول گوشی رو روت کنید با ویروت و بعد این برنامه ها رو دانلود کنید و رو گوشی نصب کنید سپس داخل برنامه adbd-Insecure شده و دو گزینه موجود رو تیک دار کنید و سپس داخل برنامه BusyBox-Pro شده اینستال رو زده منتظر میمانید تا 100 درصد بالا پر بشه سپس گوشی رو به سیستم وصل کرده با برنامه mtkdroidترمیم سریال کنید یا علی

ممنون گزینه ریستورش حالا فعال شد میشه nvram بدین وطریقه ریستورکردنشو

لینک ارسال

استاد حالا که شما کمک کردین ورزن کرک پیرانها 1.50 از انجمن دان کردم تا باز میکنم بسته میشه با انتی ویروس خاموش دان و اجرا میکنم

لطف کنین لینک برنامه حتی المقدور پرتابل پیرانها رو هم بدین که اگه داشتم بیلد 999 موجود در انجمن رو برای سریال و....میریختم اینهمه هم 2روزه معطل یه گوشی نمیشدم ممنون از اساتید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• سلام!

کاربران گرامی!

شما در حال استفاده از این وب سایت به صورت مهمان هستید، برای استفاده از امکانات کامل و تبادل اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

• معرفی به یک دوست

تالار جی اس ام دولوپرز رو دوست داری ؟ همین حالا به دوستت معرفی کن!
  • بیشترین ارسال کنندگان

• اضافه کردن...