رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

انتقاد از اساتید و همیاران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام به همه

یه انتقاد داشتم اونم اینکه اساتید و همیاران سایت کمتر به پست های کاربران سر میزنند طرف یه فایل میخاد بنده خدا باید یه نصفه روز رو صبر کنه تا یکی بیاد نظر بده

قبول دارم سرتون شلوغه و نمی تونید هر دقیقه به پست ها سر بزنید

من دقت کردم دیدم کسانی همیرا شدن که گاهی در هفته فقط یک بار یه نظر دادن

من نمی گم در هر یک ساعت باید 5 دقیقه وقت بذارید برای کمک برای کاربران

کمی دقت کردم دیدم بالای 40 یا 50 تا همیار داره که هر کدوم در روز نیم ساعت وقت خودشونو بذارن برای کمک به پست های دوستان ، اینجوری همه به کارشون میرسن و از اون ظرف کار کسی هم که پست گذاشته راه میفته

یه تقدیر هم از همیاران و اساتیدی که به پست ها نظر میدن .ممنون

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
سلام به همه

یه انتقاد داشتم اونم اینکه اساتید و همیاران سایت کمتر به پست های کاربران سر میزنند طرف یه فایل میخاد بنده خدا باید یه نصفه روز رو صبر کنه تا یکی بیاد نظر بده

قبول دارم سرتون شلوغه و نمی تونید هر دقیقه به پست ها سر بزنید

من دقت کردم دیدم کسانی همیرا شدن که گاهی در هفته فقط یک بار یه نظر دادن

من نمی گم در هر یک ساعت باید 5 دقیقه وقت بذارید برای کمک برای کاربران

کمی دقت کردم دیدم بالای 40 یا 50 تا همیار داره که هر کدوم در روز نیم ساعت وقت خودشونو بذارن برای کمک به پست های دوستان ، اینجوری همه به کارشون میرسن و از اون ظرف کار کسی هم که پست گذاشته راه میفته

یه تقدیر هم از همیاران و اساتیدی که به پست ها نظر میدن .ممنون

بنده هم با شما موافقم قبلا بسیار سریع جواب کاربران رو میدادند اما حالا ........

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

چشم حتما موضوع پیگیری خواهد شد و این موضوع زیر نظر مدیریت قرار داره

و قراره کسانی که کمکاری و سستی در کار دارن اول تذکر داده بشه و سپس برخورد جدی

تشکر از نظرات گرمتون

لینک ارسال

چشم حتما موضوع پیگیری خواهد شد و این موضوع زیر نظر مدیریت قرار داره

و قراره کسانی که کمکاری و سستی در کار دارن اول تذکر داده بشه و سپس برخورد جدی

تشکر از نظرات گرمتون

اگه دوستان در روز فقط هم یک نظر بدن کاره همه راه میفته و همه به کارهاشون میرسنً@*&،00

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال
قبولدارم قبلا خیلی بهتر بود سریع راهنمایی میشد پیگیری بود حالا جوری شده یا پست اموزشی هست یا هیچ کمک و دستگیری از بچها نیس

قبول دارم دوستان سرشون شلوغه ولی نمی خاد روزی ده بار به سایت سر بزنن هر استادی روزی یه نظر بده میشه روزی 70 تا نظر که این عالیه اینجوری همه به کارهاشون میرسن

مثلا استاد عزیز hamed67vi بنده خدا دقت کردم کم کاری بقیه استاید رو یک تنه به جون خرید هر روز داره کابران رو راهنمایی می کنه و آموزش های عالی هم میذاره که البته ایجوری به کار های خودش کمتر میرسه ولی اگه همه دوستان روزی یه نظر بدن اینجوری همه به کار هاشون میرسن

ویرایش شده توسط سجادبیانی

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال

باسلام خدمت همه دوستان

گفته تمام عزیزان درسته همکاران باید مد نظر داشته باشید که به یاری شما دوستان و همکاری اساتید این انجمن خیلی پیشرفت کرده و بزرگ شده پس هر پیشرفتی میتونه در مواقعی مشکلاتی بوجود بیاره که این مشکلات قابل حل می باشه.

در ضمن آرشیو این انجمن انقدر تکمیل هست که برای هر مشکل راهکاری داشته باشه و یا فایلی به خاطرش ساخته باشند.گاهی اوقات فقط میشه با یه سرچ کوچیک تو انجمن راه کاره مورد نیاز رو پیدا کنیم و منتظز جواب دادن همیاران نباشیم چون اونها هم مثل ما دردسرهای خودشونو دارن

با تشکر از همه دوستان

لینک ارسال

مدیران دلسوز که به دلایلات ناگفته دیگه بین ما نیستند نیز در این موضوع بی اثر نبوده اند....

امیدوارم که بیشتر وقت بزارن دوستان. چون رهرو آن نیس که تند و گهی خسته رود .....

جناب ایلیا قول داده بودین که فایلای حذف کد ایسوس ها را بدون از دست دادن اطلاعات بزارین. لطفا رسیدگی کنین...

لینک ارسال
باسلام خدمت همه دوستان

گفته تمام عزیزان درسته همکاران باید مد نظر داشته باشید که به یاری شما دوستان و همکاری اساتید این انجمن خیلی پیشرفت کرده و بزرگ شده پس هر پیشرفتی میتونه در مواقعی مشکلاتی بوجود بیاره که این مشکلات قابل حل می باشه.

در ضمن آرشیو این انجمن انقدر تکمیل هست که برای هر مشکل راهکاری داشته باشه و یا فایلی به خاطرش ساخته باشند.گاهی اوقات فقط میشه با یه سرچ کوچیک تو انجمن راه کاره مورد نیاز رو پیدا کنیم و منتظز جواب دادن همیاران نباشیم چون اونها هم مثل ما دردسرهای خودشونو دارن

با تشکر از همه دوستان

درود

ممنون از نظر خوب و بجای شما

درسته که کم کاری نسبت به قبلا بیشتر شده اما خیلی از آموزشها و فایل هایی که دوستان منتظر میمونن که همیارا یا مدیرا بهشون آدرس بدن توی خود سایت موجود هست.بعضی از کاربران عزیز زحمت یه سرچ کوچیک هم به خودشون نمیدن.

همه دوستان عزیز ما هستند و تقاضا داریم به بزرگی خودتون ببخشید. مطمعنا وضع بهتر خواهد شد

موفق باشید

لینک ارسال

بخاطر مشكلات زياد تو اين رشته و قابل حل نبودن همه انها بعضي مواقع مشكلات كابران براي همياران هم قابل حل نيست

براي همين نميتونه طرف بنويسه من نميدونم

بهتره كه جواب نده

بازه هم چشم تلاش رو بيشتر ميكنيم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
مدیران دلسوز که به دلایلات ناگفته دیگه بین ما نیستند نیز در این موضوع بی اثر نبوده اند....

امیدوارم که بیشتر وقت بزارن دوستان. چون رهرو آن نیس که تند و گهی خسته رود .....

جناب ایلیا قول داده بودین که فایلای حذف کد ایسوس ها را بدون از دست دادن اطلاعات بزارین. لطفا رسیدگی کنین...

درود ...

بابت انتقاد همه عزیزان سپاسگذارم و حتما به این موضوع رسیدگی خواهد شد که پاسخگویی در اولویت کار قرار بگیره .

مدیران بازنشسته عزیز ما هستن و خدماتشان فراموش نمیشه دلایل عدم همکاری این عزیزان به خاطر تغییر سیاست انجمن به روال قبلی بوده . چون تصمیمات اساسی گرفته شده و انشاالله در کوتاه مدت تغییرات را احساس خواهید کرد.

بنده هیچوقت قولی ندادم درسته عرض شده فایلای حذف asus ارایه خواهد شد ولی فعل حال نشده چون بنده مدام در حال گرفتن تصمیمات سخت و رهبری پروژه ها بودم .

همه عزیزان دقت کنند درسته کیفیت پاسخگویی کمی افت کرده این به دلایل تعطیلات و ... نیز میتونه باشه و ما نباید همه جوانب را فراموش کنیم. اگر دقت کنید مرکز دانلود با 10 اعظا به صورت جدی در حال بروزرسانی هستش و خودتان به عینه میتوانید کیفیت مرکز دانلود را مشاهده کنید . همینطور برای این بخش امکاناتی در نظر گرفته شده به زودی ارایه خواهد شد.

بخش خبری سایت با 7 اعظا در حال بروزرسانی مطالب جدید میباشد.

بخش توسعه دهنده در حال راه اندازی هستش که قصد داریم اموزشهای ویدیویی و بحث و گفت و گو در سیستمی متفاوت داشته باشیم .

تغییرات در انجمن که در این اواخر مشاهده میکنید اموزشها به میزان چشم گیری بالا رفته و اعظای بیشتری فعال شدند برای ارایه مشکلات یا اموزشهایشان

بخش shop انجمن در حال راه اندازی هستش که قراره با مدیریت جناب زمانی عزیز این بخش پیش روی کند.

همه اینها نیاز به تصمیمات درست داره و بنده به عنوان مدیر کل نه تنها انجمن بلکه سرور ، بخش خبری ، شاپ ، بخش توسعه دهنده موظف هستم این بخش ها را با برنامه ریزی های درست رهبری کنم تا به درستی هدایت شود.

پس نمیشه چنتا هندوونه را زیر بغل نگه داشت بنده فعلا تایم ازاد برای توسعه رامها و ارایه قلق های جدید ندارم به دلایلی که در بالا عرض کردم.

تیم توسعه دهنده با سرعت در حال گسترش هستش و انشاالله از وجود هر تک تک این عزیزان استفاده خواهیم کرد تا بخش های کوک خالی نماند.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

سلام خسته نباشید خدمت همه دوستان

درسته من هم با دوستمون موافق هستم خیلی از فایل ها از جمله فایل های کم یاب تو دانلود سنتر خودمون هستش

و خیلی راحت و بدون وقت طلف کردن میتونن دانلود کنند

لینک ارسال
درود ...

بابت انتقاد همه عزیزان سپاسگذارم و حتما به این موضوع رسیدگی خواهد شد که پاسخگویی در اولویت کار قرار بگیره .

مدیران بازنشسته عزیز ما هستن و خدماتشان فراموش نمیشه دلایل عدم همکاری این عزیزان به خاطر تغییر سیاست انجمن به روال قبلی بوده . چون تصمیمات اساسی گرفته شده و انشاالله در کوتاه مدت تغییرات را احساس خواهید کرد.

بنده هیچوقت قولی ندادم درسته عرض شده فایلای حذف asus ارایه خواهد شد ولی فعل حال نشده چون بنده مدام در حال گرفتن تصمیمات سخت و رهبری پروژه ها بودم .

همه عزیزان دقت کنند درسته کیفیت پاسخگویی کمی افت کرده این به دلایل تعطیلات و ... نیز میتونه باشه و ما نباید همه جوانب را فراموش کنیم. اگر دقت کنید مرکز دانلود با 10 اعظا به صورت جدی در حال بروزرسانی هستش و خودتان به عینه میتوانید کیفیت مرکز دانلود را مشاهده کنید . همینطور برای این بخش امکاناتی در نظر گرفته شده به زودی ارایه خواهد شد.

بخش خبری سایت با 7 اعظا در حال بروزرسانی مطالب جدید میباشد.

بخش توسعه دهنده در حال راه اندازی هستش که قصد داریم اموزشهای ویدیویی و بحث و گفت و گو در سیستمی متفاوت داشته باشیم .

تغییرات در انجمن که در این اواخر مشاهده میکنید اموزشها به میزان چشم گیری بالا رفته و اعظای بیشتری فعال شدند برای ارایه مشکلات یا اموزشهایشان

بخش shop انجمن در حال راه اندازی هستش که قراره با مدیریت جناب زمانی عزیز این بخش پیش روی کند.

همه اینها نیاز به تصمیمات درست داره و بنده به عنوان مدیر کل نه تنها انجمن بلکه سرور ، بخش خبری ، شاپ ، بخش توسعه دهنده موظف هستم این بخش ها را با برنامه ریزی های درست رهبری کنم تا به درستی هدایت شود.

پس نمیشه چنتا هندوونه را زیر بغل نگه داشت بنده فعلا تایم ازاد برای توسعه رامها و ارایه قلق های جدید ندارم به دلایلی که در بالا عرض کردم.

تیم توسعه دهنده با سرعت در حال گسترش هستش و انشاالله از وجود هر تک تک این عزیزان استفاده خواهیم کرد تا بخش های کوک خالی نماند.

موفق باشید

شمار زیادی از کاربران بخاطر فایل های کوک خرید اکانت کرده اند. و مدتی است که این روند کوک متاسفانه مثل قبل ارایه نمیشود. البته منکر کامل تر شدن بقیه اجزای سایت نمیشویم ولی درخواست داریم که فایل های کوک جدید تری ارایه شود. با تشکر

لینک ارسال

با سلام....

واقعا جای انتقاد دارم..یا نه؟؟؟..

http://gsm-developers.ir/thread11098.html#post38395

الان سه روزه پستی مبتی بر ترمیم بوت سونی L39u ' زدم که تا جایی که بنده اطلاع دارم مسولیت این پست بر عهده مدیران...

http://gsm-developers.ir/members/ilya20/

http://gsm-developers.ir/members/ehsan_zamani_68/

http://gsm-developers.ir/members/bahman/

http://gsm-developers.ir/members/g0dsend313/

هست....ینی مدیران بخش های مربوطه.....

بنده تا پیام خصوصی هم پیشرفتم که جواب سه رو منتظر ماندن من از سوی مدیران محترم فقط پسند کردن پست کاربر محترمی هست که اولین نوشته ایشون و اولین پاسخ در انجمن میباشد..

توجه بفرمایید...

http://uupload.ir/files/4sn_snapshot_2016-07-16_233209.png....

لازم به ذکر هست که از بین مدیران بخش مربوطه که ذکر کردم فقط یکی از آنها از پست بنده حقیر دیدن کردند که اونم به استحضارتون رسوندم....

امیدوارم حداقل به انتقادمون رسیدگی بشه؟؟

ما نمیگیم که بیان راه حل رو مسقیما به ما ارائه بدن..حداقل راهی-پیشنهادی برای پیدا کردن راه حل بهمون نشون بدن....خیلیه..

ممنون

ویرایش شده توسط رامین ملکی

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با سلام....

واقعا جای انتقاد دارم..یا نه؟؟؟..

http://gsm-developers.ir/thread11098.html#post38395

الان سه روزه پستی مبتی بر ترمیم بوت سونی L39u ' زدم که تا جایی که بنده اطلاع دارم مسولیت این پست بر عهده مدیران...

http://gsm-developers.ir/members/ilya20/

http://gsm-developers.ir/members/ehsan_zamani_68/

http://gsm-developers.ir/members/bahman/

http://gsm-developers.ir/members/g0dsend313/

هست....ینی مدیران بخش های مربوطه.....

بنده تا پیام خصوصی هم پیشرفتم که جواب سه رو منتظر ماندن من از سوی مدیران محترم فقط پسند کردن پست کاربر محترمی هست که اولین نوشته ایشون و اولین پاسخ در انجمن میباشد..

توجه بفرمایید...

http://uupload.ir/files/4sn_snapshot_2016-07-16_233209.png....

لازم به ذکر هست که از بین مدیران بخش مربوطه که ذکر کردم فقط یکی از آنها از پست بنده حقیر دیدن کردند که اونم به استحضارتون رسوندم....

امیدوارم حداقل به انتقادمون رسیدگی بشه؟؟

ما نمیگیم که بیان راه حل رو مسقیما به ما ارائه بدن..حداقل راهی-پیشنهادی برای پیدا کردن راه حل بهمون نشون بدن....خیلیه..

ممنون

درود بر شما .

برخی از مشکلات طوری هستش که جواب درست سخت پیدا میشه براش.

شما میخواید کسی به اشتباه راهنماییتون کنه تا هم وقتتون تلف بشه و هم مشگل گره در گره بشه ؟

پشتیبانی مشکلات برند سونی در هر جای دنیا ضعیفه چون سلوشنی از شرکت سازندش ارایه نمیشه و باید کاربر تجربه کنه (اگر توجه کنید باکسهای این برند فقط کار فلشر رو میتونه بکنه نه چیز اضافه )

ایا میدانید زدن تست پوینت اشتباه میتونه به ای سی های دیگه صدمه بزنه و باعث سوختگی برد بشه؟

ضمنا کسی مسئولیتی و وظیفه اجباری برای پاسخگویی به مشکل شما رو نداره. خب تا اونجا که از اطلاعاتمون بر میاد در خدمتتان خواهیم بود در صورتی که مشکل مربوطه تا حالا به پست کسی نخورده از ارایه راه حل حتی احتمالی معذوریم.

هدف پاسخگو حل مشکل شما بوده پس مستحق تشکر شدن هستش .

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

ایا میدانید زدن تست پوینت اشتباه میتونه به ای سی های دیگه صدمه بزنه و باعث سوختگی برد بشه؟

نه نمیدونسدم..الان که فرمودید فهمیدم...ما انتظارمون از شما ها فقط اشاره همچنین نکاتی هست..و مثلا بگید که هیچ باکسی ساپورت نمیکنه..

ضمنا کسی مسئولیتی و وظیفه اجباری برای پاسخگویی به مشکل شما رو نداره. خب تا اونجا که از اطلاعاتمون بر میاد در خدمتتان خواهیم بود در صورتی که مشکل مربوطه تا حالا به پست کسی نخورده از ارایه راه حل حتی احتمالی معذوریم.

ولی ما از شماها انتظار داریم حداقل جزیی از اطلاعاتتون رو در اختیارمون بزارید...همین..

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• سلام!

کاربران گرامی!

شما در حال استفاده از این وب سایت به صورت مهمان هستید، برای استفاده از امکانات کامل و تبادل اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

• معرفی به یک دوست

تالار جی اس ام دولوپرز رو دوست داری ؟ همین حالا به دوستت معرفی کن!
  • بیشترین ارسال کنندگان

• اضافه کردن...