رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

چگونه یک تعمیرکار شویم و درآمد تعمیرات موبایل چطوریه

سیا

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستان گرامی

میگن قبل از هر کاری مشورت کنید،

ما هم از این تعمیرکاران موبایل شهرمون که میپرسیم جواب درست و حسابی نمیدن، خلاصه مزاحم شما شدیم تا از تجربیاتتون اسنفاده کنیم.

چند تا سوال دارم:

1. به کار تعمیرات علاقه دارم، بنظرتون بازارش خوبه ؟

2. چطور یاد بگیرم؟؟ برم آمورشگاه یا زیر دست یه استادکار (استاد کار درست و حسابی که آدم بهش اعتماد کنه نیست !! ) ؟

3. کدوم آموزشگاه رو پیشنهاد میکنید ؟

متشکرم

لینک ارسال
  • پاسخ 21
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
دوست عزیز شما قبل از اینکه بیای تو کار تعمیرات باید یاد بگیری اسپم نکنی

در صورت تکرار برخورد میشه

ً@*&،641ً@*&،641ً@*&،641

بله،حرفتون صحیحه، بهتره بجای تهدید (که جزیی از ذات ما شده) راهنمایی کنید که کجا مطرح شه.

لینک ارسال
ً@*&،641ً@*&،641ً@*&،641

بله،حرفتون صحیحه، بهتره بجای تهدید (که جزیی از ذات ما شده) راهنمایی کنید که کجا مطرح شه.

دوست عزیز تهدید نیست که قوانین انجمنه که همه از جمله خودم باید رعایت کنند

لینک ارسال

تو بخش عمومی می تونستید مطرح کنید یک تاپیک

کار هم خوبه بسته به مهارتت درامد می تونی داشته باشی

اموزش پایه رو باید اموزشگاه ها ببینی ، اموزش عملی و کاربردی هم باید پیش یک تعمیرکار ماهر و خوش اخلاق ببینی

لینک ارسال
تو بخش عمومی می تونستید مطرح کنید یک تاپیک

کار هم خوبه بسته به مهارتت درامد می تونی داشته باشی

اموزش پایه رو باید اموزشگاه ها ببینی ، اموزش عملی و کاربردی هم باید پیش یک تعمیرکار ماهر و خوش اخلاق ببینی

ً@*&،9526 روشی برای پیدا کردن تعمیرکار ماهر و خوش اخلاق بلدین ؟

لینک ارسال

سلام .

دوستان اینجا پادگان نظامی نیست .بهتره شان و شخصیت کاربران حفظ شود .

سخت گیری در مورد کسانی که برای اولین بار در انجمن پست میذارن و اشنایی با نحوه پست زدن ندارن کاملا اشتباست

ماها خودمون بهتره اول قوانین سایت مطالعه کنیم و بعد به دیگران گوشزد کنیم

قانون شماره 6 - هنگام جواب دادن به سوالات با لحن و کلمات مناسب پاسخ دهید . از به کار بردن کلماتی که باعث دلسردی فرد سوال کننده شود یا با تحقیر جواب های سایرین نقد شود جدا خود داری کنید.

http://gsm-developers.ir/thread6135.html

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

و اما سوال شما دوست عزیز .

معمولا همه به این شغل علاقه دارن اما شغل تعمییرات موبایل نیاز به دقت و حوصله بالایی دارد .

خسارت و ریسک در این شغل بالاست

با انواع مشتری هایی سروکار خواهی داشت که منطق و ... نمیدانند و اگر صبور نباشی چند ماهی یگ بار باید دعوا کنی .

از نظر درامد هم عرض کنم دست زیاد شده و هرکسی سعی میکنه با قیمت پایین تر مشتری جذب کنه

2.gif

لینک ارسال

باسلام خدمت دوستان

من با نظر آقا آرش موافقم اگه دوستان پشتیبان . همیار و تمام دوستانی که در این انجمن فعالیت میکنن با چنین لحنی جواب میدادن الان انجمن به این بزرگی نداشتیم پس سعی کنید در پاسخگویی صبور باشید

دوست عزیز شما اول یه برآوردی از از بازار شهزتون بکنید ببینید وضع بازار چطوره اصلا کس مورد اطمینانی هست واسه آموزش

سرمایه چه قدر دارید؟

و بقه توضیحاتو دوست عزیزمون آقا آرش دادن

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز بسیار کار خوبی میکنی که داری حرفه ای رو یاد میگیری سعی کن حتما اموزش ببینی اول اموزشگاه برو تا از اول شروع کرده باشی نه مثل خیلی از ماها همینجوری و همیشه یک جامون میلنگه بعد برو پیش کسی یاد بگیر ، همه ما موقعه اموزش همه چیز رو یاد نمیدیم و پس زرنگ باش و یاد بگیر از هر تعمیر کاری بپرسی خودشو عالی معرفی میکنه تو بگرد دنبال بی ادعا ترینشون عجله هم نکن ایشالله موفق میشی ، بازار کارشم خوبه ماهی حداقل 2500 تا 3500 رو درمیاری هم سخت کار کنی هم نرم بیشتر از اینم در میاری ولی باید تلاش کنی موفق باشی یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

دوست عزیز باید قبل از اینکه بخواهی شروع یادگیری کنی باید دنبال چند چیز باشی:

1-ببینی کدام استاد تعمیرکار بیشترین آشنایی را داره که این کار زیاد سختی نیست میتونی دیوار هر مغازه ای را ببینی تقریبا هر کسی کابل های بیشتری دار کرده و میز شلوغ تری داره مطمئنا برای آموزش دست پر تری داره.

2-ببینی از کجا باید قطعات را خریداری کنی که این هم کار سختی نیست یه نگاه روی میز تعمیرات تعمیرکاران بنداز ببین رو پاکتاشون چی نوشته از همون فروشگاه خرید کن.

3-ببینی چطور باید با مشتری رفتار کنی که متاسفانه این بستگی به مهارت کلامی خودت و نشستن پیش یه فروشنده متبحر حاصل میشه یعنی شما بتونی هر کاری را با حرفکاری به نفع خودت تموم کنی.

4-یادت باشه گول حرف تعمیرکار جماعت را نخور که با این جملات بخوان فریبت بدن(من 12 ساله تو این کارم - من شاگردم را جوری آموزش میدم که تو منطقه خودش بتونه حرف اول را بزنه..) اینا همش دروغه گول اینا را نخور چون کسی که 12 سال کارش تعمیرات باشه مطمئنا احتیاجی به شاگرد نداره یا اگه هم بخواد آموزش بده اونقدر براش وقت نمیذاره که خودش لنگ بمونه! و کسی هم که آموزش مبتدیانه میبینه هیچ وقت حرف اول را توی منطقه اش مقابل سابقه داران این حرفه نمیتونه بزنه.

خلاصه اگه میخواهی شروع کنی از موارد بالا غافل نشو و سال های اول را هم منتظر پول نباش..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...