رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مسیر کامل ال سی دی نوکیا 108 برای رفع مشکل صفحه سفید

ارسال های توصیه شده

سلام

همونطور که خیلی از دوستان میدونند توی این مدل گاهی با تعویض ال سی دی هم گوشی همچنان صفحه سفید میمونه وسولوشنهایی هم که تا حالا توی سایتها دیدم فقط مسیر از کانکتور ال سی دی تا پشت برد هست که خیلی از مواقع جواب نمیده بنابراین ای سولوشنی رو که خودم در اوردم خدمتتون ارایه میکنم که مسیر کامل تا زیر سی پی یو هست البته بذونم نیاز به برداشتن سی پی یو و دست اخر اگر تمام این مسیرهایی که مشخص کردم وصل بودند دیگه لازم میشه که سی پی یو ریبال بشه.امیدوارم مفید واقع بشه.

موفق باشید

33333_copy.jpg

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...
  • 10 ماه بعد...
در در 14 فروردین 1395 در 12:28، shahram49 گفته است :

سلام

همونطور که خیلی از دوستان میدونند توی این مدل گاهی با تعویض ال سی دی هم گوشی همچنان صفحه سفید میمونه وسولوشنهایی هم که تا حالا توی سایتها دیدم فقط مسیر از کانکتور ال سی دی تا پشت برد هست که خیلی از مواقع جواب نمیده بنابراین ای سولوشنی رو که خودم در اوردم خدمتتون ارایه میکنم که مسیر کامل تا زیر سی پی یو هست البته بذونم نیاز به برداشتن سی پی یو و دست اخر اگر تمام این مسیرهایی که مشخص کردم وصل بودند دیگه لازم میشه که سی پی یو ریبال بشه.امیدوارم مفید واقع بشه.

موفق باشید

33333_copy.jpg

مهندس جان لینک مشکل داره توی آپلود بوی یا سایت های آپلودر قرار بدین بعد لینک رو بزارید توی سایت تا دانلود کنیم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...