به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

mohamad2126

کرک باکس علایدین 100تست شده توسط خودم

پست های پیشنهاد شده

خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. معلم شهیددکترعلی شریعتی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

روی ویندوز xp کار نکرد

لینک به ارسال

من خودم روی ویندوز7 64 بیت نصب کردم وبدون هیچ مشکلی داره کار میکنه وشما دوست عزیز مشکل وارور خودتون رو دقیقا بیان کنید تا شاید مشکلتون رو حل کردیم

خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. معلم شهیددکترعلی شریعتی

لینک به ارسال

چه کارایی های داره تشکر

لینک به ارسال

با سلام . بنده چند روز پیش باهاش یه تبلتa23رو که تیک دیباگش فعال نبود وایپ کردم. بالاخره کنار ابزار ها مکمل خوبیه

لینک به ارسال
من خودم روی ویندوز7 64 بیت نصب کردم وبدون هیچ مشکلی داره کار میکنه وشما دوست عزیز مشکل وارور خودتون رو دقیقا بیان کنید تا شاید مشکلتون رو حل کردیم

در ویندوز xp وقتی دابل کلیک میکنی روش دیگه هیچ عملکردی نداره یعنی انگار نه انگار که کاری کردی و نه اروری میده و نه عملکردی

لینک به ارسال

انتی ویروستون چیه شاید چیزی را پاک کرده

همیشه انقدر خوبی کن که وظیفه نشه لطف باشه

لینک به ارسال

روی ویندوز7 32بیتی نصب نمیشه بقول دوستمون هیچ عکس العملی نداره

لینک به ارسال
با سلام . بنده چند روز پیش باهاش یه تبلتa23رو که تیک دیباگش فعال نبود وایپ کردم. بالاخره کنار ابزار ها مکمل خوبیه

a23 بدون دیباگ چطور وایپ کردین ؟

بنده رو ویندور 7 32 بیتی نصب کردم بدون مشکل کار کرد

همیشه انقدر خوبی کن که وظیفه نشه لطف باشه

لینک به ارسال

روش کلیک میکنم پیغام تایید نصب هم میاد تایید میزنم اما هیجی نمیشه حتی الان باز انتی ویروسم غیرفعال کدم و دوباره فایلو دانلود کردم همونجوره باز

لینک به ارسال

تشکر روی ویندوز 10 64بیت براحتی کار کرد

لینک به ارسال

با سلام لینک دانلود مشکل داره

لطفا چک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.