به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

iraj

میکروفونs3850 ( حل شد )

پست های پیشنهاد شده

سلام سامسونگs3850 میکروفون کار نمیکنه .با نرم افزار ضبط صدا که کار میکنی میزنی برا ضبظ انگار داره خالی ضبط میکنه صدا هست ولی فقط خش خش.میکروفون تعویض کردم فلش هم کردم..............

irgsm

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلامبا هندزفری تست کنید اگه مشگلی نداشت از میک سیم دار و مقاومت 47k استفاده کنید

2.gif

لینک به ارسال
سلامبا هندزفری تست کنید اگه مشگلی نداشت از میک سیم دار و مقاومت 47k استفاده کنید

هنذفری مشکل نداشت ضبط کرد. ...دوستان نحوه جا زدن میکروفون همه کاره رو میخواسم با مقاومت 47k؟؟؟؟

irgsm

لینک به ارسال

با اجازه از استاد

داداش شما می تونی این کار رو هم کنی که دهنی کاشتنی رو جاهای که باید رو برد اتصال بدی رو سیم بکشی به اینصورت که نقاط لحیم خور دو طرف رو سیم بکشی . یاعلی

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک به ارسال
با اجازه از استاد

داداش شما می تونی این کار رو هم کنی که دهنی کاشتنی رو جاهای که باید رو برد اتصال بدی رو سیم بکشی به اینصورت که نقاط لحیم خور دو طرف رو سیم بکشی . یاعلی

میکروفون هایی که میزنم موردی ندان دوستان همه نصب میشن اما همون صدای خش خش .اگه بسوزن فکر نمیکنم خش خش کنن؟؟؟باز شما دوستان با تجربه هستید ...اونم تست میکنم ..

irgsm

لینک به ارسال

خدمت شما

154.jpg

155.jpg

لینک به ارسال
خدمت شما

154.jpg

155.jpg

تشکر استاد ممنونم

irgsm

لینک به ارسال

با تشکر از اعلام نتیجه...

موضوع بسته شد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.