رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سودجویی بعضی از فروشندگان باکس و...

sadra.z

ارسال های توصیه شده

با سلام وعرض خسته نباشید

دوستان این چندمین دفعه هست که برام اتفاقاتی با باکسها وکابلهای که از شرکت .........میخرم میوفته مثلا پول باکس اکتیو میگیرن که باکس اکتیو نیست یا دانگل با ریدر قلابی که راحت خراب میشه یا کابلهای که ادم فکر میکنه دورشون پلاستیک جازدن بدون کیفیت اما دو مورد که خیلی برام جالب بود یکی دانگلی که تازه با گارانتی گرفتم ریدرش درجا خراب بود که زنگ زدم گفتن تست شده وباید یه ریدر دیگه بدیم که گارانتیش از بین میره ویکی دیگه که واقعا برام جالب بود اینه که همگارم زنگ زده ویه باکس ولکانو قرمز وتاکیدم کرده اکتیو باشه این بنده خداهم گفته که من تا حالا با این باکس کار نکردم اونام از موقعیت استفاده کردن و گفتن ازت ۱۷۰ هزارتومن میگیریم برات اکتیو انلاک سامسونگ و هوهاویی وچینی میزاریم اینم گفته نه بیشتر زورم نمیگشه امروز باکس را برای تست اورده بود پیشم و جریان اکتیو را برام گفت گفتم زنگ بزن خودم مونده بودم گفتم شاید اکتیو جدیده رو بلندگو گذاشت وصحبت کرد وازش جریانش را پرسید و گفت شما همونجا هم باشین ما براتون درجا اکتیو میکنیم بعدش پرسید اکتیو چه چیزی اضافه میکنه که گفتش merapi toolمن دهنم وا مونده بود قطع کرد من مرافی را براش ثبت نام زدم و بدون مشکل به پسره هم گفتم که میخواستن سرت کلاه بزارن راستش من خودم تا حالا موندم اونا پول چه چیزی از بنده خدا میخواستن بگیرن اکه از دوستان کسی درجریان به ماهم بگه خداوکیلی اینجوریش را ندیده بودم

دوستان تو خریدهاتون اول تحقیق کنید یا از کسی که قبلا خرید کرده بپرسید تا پول مفت ندین

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال

اسم شرکت پیام خصوصی شد :dddddd

با ما بروز باشد

خرید اشتراک سالیانه

اموزشهای تخصصی

لینک ارسال

کاش کابلهام حالا اینجا بودن عکس میگرفتم اکه گوشی باهاشون شناسایی میشد خوب بود ولی یه روز هم خیری ازشون ندیدم زنگ هم میزنی میکن تو انبار موجودی همینها بوده اکه ببینن راه دوره بدترینها را برات ارسال میکنن مثلا یه کابل c7 از اون کابلها که باید برد را در بیاری فرستادن شما بگین ارزشش را داره اکه سوکت گوشی خراب بشه شما واسه یه انلاک برد را کامل دربیارین اونم واسه ۷و۸تومن مشتری که بیشتر نمیده میبره یه جایی دیگه بدترین ضررم رو z3xبود که بجای اکتیو واپدیتهای جدید دادن من چون از ورژن ۱۸استفاده میکردم دلخوش بودم اپدیت بگیرم مشکلی نداره امارروزی که اپدیت جدید را دیدم تازه فهمیدم سرم کلاه رفته و یه مورد دیگه این که من تهران رفته بودم همین شرکت من چندتا نوکیا xداشتم که ترمیم بوت میخواستم بزنم که به من دلفین کابلها را معرفی کردن که گفتن اینها سوکت همه گوشیها را داره من مشکل نوکیا xرا بهشون گفتم خوشم میاد از این تکه هاشون که میگن صد درصد من نخریدم گفتم یه کم تحقیق کنم تو اینترنت گشتم که حرفشون درست بود اما روزی که من از شهر خودم سفارش دادم فقط پین نوکیا بود داخلشون زنگ زدم که کابلهای نوکیا xپس چی اخر با مدیرشون صحبت کردم گفت اشتباه شده یکی از جعبه ها همینجاست با عرض معذرت اونا را فرستاد ک تو جعبع همه چی بود به غیر از پین های نوکیا xدوباره زنگ زدم بهم گفتن شما مطمعنی که کابل نوکیا xنیست به دقت بگردین همچین کابلی نیست نیم ساعت دیگه تماس بگیرین دوباره چک کردم که زنگ زدم اخر به مدیر شرکتشون دادن اقا این پین کلا جدایی از اون پینهاست شما باید هفتاد تومن بدین گفتم پس تبلیغاتتون واون قیمتی که به من داده بودین اقا جاتون خالی یه دو حرف بارمون کرد و با وقاعت تمام به ما گفت عزیزم ما نیخواهیم سر شما کلاه بزاریم که یعنی من کلا قانع شدم که منظورش از کلاه چیه بیخیالش شدم حتی باکسهای که ساپورترشون خودشون هستن ویه سایت زدن و یه ساپورت واسه باکسهای خودشون که ساپورتشون هم پولیه و نه تو سایت جوابگو هستن نه تو یاهو و نه به شما از طریق تلفن چون صبح دیر میان هنوزدارن صبحانه میخورن طهر سرنهارن و وقت استراحتشونه و بعداز ظهر یا سر شما شلوغه که وقت تماس ندارین یا اونا حالا تشریف ندارن دیگه باید متوجه شده باشین منظورم چه شرکتی هست

به موقع یه عکس از کابلهام میفرستم

با ما بروز باشد

خرید اشتراک سالیانه

اموزشهای تخصصی

لینک ارسال

وای من روانی جزیرم:xxx برا منم بفرست البته اگه باقالی تیم نباشه:dddddd منم ی ولکانو قرمز گرفتم اکتیو نبود بعد از تهدید های مکرر به بمب گذاری و .... :wwwww باکس عوض کردن

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز از بابت مشاوره ای که دادید و راهنمایی خوبی که کردید ممنونم

از اینکه اسم شرکت رو نمیارید خوبه ولی!!!!!

شما وقتی اسم شرکت رو ذکر کنید از همینجا پایه این موضوع رو میزنید که شرکت ها حواسشون رو جمع کنن تا اپراتورهاشون حق مردم رو نخورن

بنده تا الان از کاوش تیم خرید کردم و همه خریدام حضوری بوده و همه جوره باکس هارو چک میکنم

از کانکت شدن و فلش زدن و وسایل لازم

درضمن من باکس هارو بدون گارانتی میگیرم!!!!

ولی اونجا خودم خیلی تاکید میکنم که باید باکس سالم باشه و حتما خودم چک کنم

پس باید خودتون حواستون رو جمع کنید.

قابل ذکره الان 3 تا شرکت یا موسسه بیشتر باکس معتبر ارائه نمیکنن

اول کاوش تیم

دوم ir-tci

سوم اقای بهبودی

به نظر من اگه هرکدوم کمبودی در ارائه خدمات کردن حتما ذکر کنید تا همکاران ضرری نکنن

لینک ارسال

درود

خدمت دوست عزیز

بایت پستی که دادین کمال تشکر را داشته ولی موضوع بر خلاف مسیر انجمن هستش و فک نکنم کالا های شرکت ها و دیگر ارگانها ربطی به انجمن فوق داشته باشد

موفق باشید

موضوع بسته شد

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...