رفتن به مطلب
sfri.arash

ارتقا درجه آقایان اسماعیل عطایی و حامد عزیز را به مدیر بخش تبریک عرض مینماییم...

پست های پیشنهاد شده

ارتقا درجه آقایان اسماعیل عطایی و حامد عزیز را به مدیر بخش تبریک عرض مینماییم...

با سلام

خدمت شما عزیزان

319.jpg

ارتقا سمت دوست عزیزمون اسماعیل عطایی و حامد عزیز را به ترتیب سمت مدیر بخش هووایی و اچ تی سی به ایشان تبریک و

اميدواریم در کار جدید با نهايت تلاش كار خود را پیش برده تا بيش از پيش شاهد رشد و نمو سایت جی اس ام دولوپرز بوده باشیم...

با آرزوي موفقيت....

131.png 132.png

ویرایش شده توسط sfri.arash

A real friend is one who watch you face but see your heart

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

بنده نیز از هر 2 عزیز بابت زحماتشان کمال تشکر را دارم و امیدواریم هر روز بهتر از دیروز شهاد پیشرفتشون باشیم و از اطلاعات این عزیزان بهره مند شویم

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال

سلام به همه

ببخشید که این پست میزنم اما خواستم از استایدی مثل شهرام خان صادقی ، احسان زمانی، محمد رضا جان عزیز و باقی دوستان که الان بنده عنوانم به اونا یکی و بار علمیم بسیار بسیار کمتره کسب اجازه کنم و امیدوارم که این جسارت من رو ببخشن چون خودمم میدونم هم ردیف شدن با این اساتید یک سعادت بزرگه و ایشالا بتونم با کمک و تجربه بالای این عزیزان فرومی پربار تر داشته باشیم.یاعلی

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک به ارسال

بنده هم سلام عرض میکنم و تبریک میگم پیوند این دو گل نو شکفته رو .... ای بابا باز اشتباه شد :dddddd:dddddd

بنده هم خدمت این دو دوست عزیز و گل پسر جیگر طلا تبریک میگم و به مدیریت کل هم تبریک میگم بابت این انتخاب خوب و بجا و امیدوارم ما هم از مطالب خوب اسماعیل جان و حامد جان استفاده کنیم .ضمنا من مخلص همه بر و بچ با مرام و معرفت هم هستم اسماعیل جان و باید قبول کنیم که ما دیگه پیر و پاتال شدیم و جونا باید بیان وسط گود =P~=P~

لینک به ارسال

بنده هم به نوبه خودم به این دو استاد عزیز تبریک میگم انشالا در تمام مراحل زندگی موفق باشند

لینک به ارسال

با سلام

به این دو بزرگوار تبریک میگم و خیلی خوشحال شدم بابت ارتقا درجه شون یا علی=))

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به ارسال

منم تبریک میگم. موفق باشید...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک به ارسال

بنده هم به نوبه خودم اسماعیل و حامد عزیز تبریک میگم...

امیدوارم در تمامی مراحل زندگیشون موفق و سربلند باشن...

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک به ارسال

سلام

بنده هم به دو دوست عزیز تبریک میگم به امید پیشرفت روز افزون ایشان ... موفق باشید.

هرچه کمتر نیازمند تحسین دیگران باشید بیشتر تحسین می شوید.

لینک به ارسال