رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دوستان کدوم باکس کارایش بهتره برای.....

iraj

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 21
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

bst سری mtk رو جوابگو هست

hua هم سری mtk و هم سری qualcom

البته هردو رو بدون باکس هم میشه زد !!!!

آنلاک فکتوری تمامی برندها

لاگ و اکتیویشن

YAHOO ID : [email protected]

LINE ID : S.M.MOOSAVI

لینک ارسال

دوست عزیز من این توصیه رو به دوستان نزدیک خودم کردم به شما هم میکنم باکس های موجود در بازار همون جور که دارین می بینین در دست تحول هستن به دلیل تولید زیاد برندهای موبایل از برند سام و هواوی به خاطر همین باکس ها و دانگل های ک اسمی از قبل در کردن مجبورن برای رسیدن به رقابت خودشون رو ابدیت کنند که اونم هزینه بره و هزینشم از شما می گیرن پس در نتیجه سعی کنید با تحقیق مناسب در مورد باکس ها اقدام به خرید که ضرری متحمل نشین، و باکس های جدیدی انتخاب کنید که تازه وارد بازار شدن باکس هایی قدیمی خوبن ولی پاسخگو نیستن و همه با هزینه دارن ابدیت میکنن مانند z3x ولکانو ریف spt همه ابدیت شدن اونم با هزینه .یاعلی

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال
دوست عزیز من این توصیه رو به دوستان نزدیک خودم کردم به شما هم میکنم باکس های موجود در بازار همون جور که دارین می بینین در دست تحول هستن به دلیل تولید زیاد برندهای موبایل از برند سام و هواوی به خاطر همین باکس ها و دانگل های ک اسمی از قبل در کردن مجبورن برای رسیدن به رقابت خودشون رو ابدیت کنند که اونم هزینه بره و هزینشم از شما می گیرن پس در نتیجه سعی کنید با تحقیق مناسب در مورد باکس ها اقدام به خرید که ضرری متحمل نشین، و باکس های جدیدی انتخاب کنید که تازه وارد بازار شدن باکس هایی قدیمی خوبن ولی پاسخگو نیستن و همه با هزینه دارن ابدیت میکنن مانند z3x ولکانو ریف spt همه ابدیت شدن اونم با هزینه .یاعلی

ممنون از لطف شما

ایا گزینه دیگه ای دارید شما برای این کارهایی که بنده گفتم؟ولکانو هم ابدیت میخواد؟از کی؟چطوری؟

irgsm

لینک ارسال
ممنون از لطف شما

ایا گزینه دیگه ای دارید شما برای این کارهایی که بنده گفتم؟ولکانو هم ابدیت میخواد؟از کی؟چطوری؟

سلام

ولکانو هم توی ماه های اینده پولی میشه مگر اینکه باکس قرمزش رو بخرید

spt برای عزیزانی که از 2013 به بعد خرید ن بدون مشکله

z3x هم که بحثش انجام شده و ...

========

bst یه سری cpu mtk رو بردون پاک شد اطلاعات بر میداره و منو تا حالا لنگ نزاشته ولی فعلا آپدیت های سری mtk و htc متوقف شده ... ;)

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...