رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حل مشکل هنگ روی لوگو تبلت مارشال me 711 که حتی با فلش هم حل نشده !!!

ارسال های توصیه شده

سلام

این مورد روی این تبلت خیلی شایع هست و حتی با فلش هم برطرف نمیشه

فقط کافیه فایل ضمیمه رو با sp flashtool روی تبلت رایت کنید

نکته : حتما فایل user data تیک خورده باشه و حتی اگر اد نشده بود بصورت دستی وارد کنید

DOWNLOAD

آنلاک فکتوری تمامی برندها

لاگ و اکتیویشن

YAHOO ID : [email protected]

LINE ID : S.M.MOOSAVI

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...
تست شد تبلت بنده اصلا دیگه روشنم نمیشه با چندتا فایل دیگم بعدش زدم تصویرم برنگشت

عزیزم فایل رو بنده خودم تست کردم و برای دوستان آپ کردم !!!!

اینکه تصویر ندارید چه ربطی به فایل فلش داره ؟؟؟؟ خودتون هم میگید با فایل دیگه هم تصویر برنگشته!!!!

لاگ و اکتیویشن

لینک ارسال
بنده این مشکل رو با فایل user data و cache از هم مدل cpu خودش حل میکنم یعنی بصورت دستی دو تا فایل رو به فلش تولز اضاف میکنم

اینم دقیقا همون فایل user daa & cache هست داداش

لاگ و اکتیویشن

لینک ارسال

عزیزم فایل رو بنده خودم تست کردم و برای دوستان آپ کردم !!!!

اینکه تصویر ندارید چه ربطی به فایل فلش داره ؟؟؟؟ خودتون هم میگید با فایل دیگه هم تصویر برنگشته!!!!

تبلت مشتری اورد رو لوگو بود با یه فایل فلش زدم باز رو لوگو موند فایل شمارو که زدم تصویر رفت ضمنا فایلی که گذاشتین userdata نداره وقتی هم تیکش رو میزنم قبل از فلش ارور میده بعد ازونم با هر فایلی میزنم تا اخر فلش میزنم رایت میشه جریانم میکشه ولی تصویر نمیاد ممنون میشم بررسی کنید و بنده رو راهنمایی کنید
لینک ارسال
تبلت مشتری اورد رو لوگو بود با یه فایل فلش زدم باز رو لوگو موند فایل شمارو که زدم تصویر رفت ضمنا فایلی که گذاشتین userdata نداره وقتی هم تیکش رو میزنم قبل از فلش ارور میده بعد ازونم با هر فایلی میزنم تا اخر فلش میزنم رایت میشه جریانم میکشه ولی تصویر نمیاد ممنون میشم بررسی کنید و بنده رو راهنمایی کنید

دوست غزیز اگر کاملا به پست اول دقت کنید مهدی جان گفته اگر این دو تا فایل انتخاب نشده بودند به صورت دستی انتخاب کنید .یعنی اینکه شما تیکشو بزنی کفایت نمیکنه عزیزم باید سمت راست کلیک کنید و به ادرس اون دو تا فایل برید و انتخابشون کنید تا ارور مربوطه هم رفع بشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...