رفتن به مطلب
vilson_ali

مشکل تاچ ایدی ایفون 5s

پست های پیشنهاد شده

سلام به اساتید محترم یه ایفون 5s برام اومده مشکل دکمه هوم داشت باز کردم فلت پاره بود یه دکمه هوم عوض کردم الان تاچ ایدی روش ست نمیشه میزنه faild میشه راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
سلام به اساتید محترم یه ایفون 5s برام اومده مشکل دکمه هوم داشت باز کردم فلت پاره بود یه دکمه هوم عوض کردم الان تاچ ایدی روش ست نمیشه میزنه faild میشه راهنماییم کنید.

اگر قطعه ایراد نداشته باشع ریستووور کنید درست میشه

لینک به ارسال

فلت دکمه هوم پاره شده یه فلت دیگه تست میکنم هوم کار میکنه اما تاچ ایدی faild میده میخوام مشکل تاچ ایدی رو حل کنم فک کنم حل نمیشه چون تو سایت های خارجی کسی به جواب نرسیده اما یکی از همکارا 370 میگیره این کارو انجام میده که خیلی زیاده.

لینک به ارسال

کلا با تعویض هوم تاچ ایدی از کارمیفته(بخاطر جنسش)

چون قطعه اصلی تو بازار نیست

شما با قطعه استوک یا اصلی تست کنید میبینید خیلی عالی کار میده

لینک به ارسال

نه متاسفانه از روی یه گوشی استوک باز کردم ولی باز faild میداد اگه پیدا کردم حتما براتون میزارم .

لینک به ارسال
دوستان مشکل حل شد ;)=))

با تشکر از اعلام نتیجه

ویرایش شده توسط MR.Shafiei

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک به ارسال

دوست عزیز در هر شهری که هستید حتما تعمیر کار مجرب وجود خواهد داشت.

با اقدام اشتباه خودتون حتما خسارت بیشتری به خود خواهید زد.

پس به یک تعمیرکار مجرب ( علل خصوص تعمیرکار اپل ) مراجعه نمایید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.آقا من گوشیم از تو جیبم افتاد و بر اثر ضربه الان تاچش کار نمیکنه ینی نکه کار نکنه ولی بدجور کار میکنه یهو از کار میوفته و قسمت بالای تاچ از شاسی در اومده و تا آنلاک میکنم خودش میره تو برنامه هام یهو قسمت سرچ رو باز میکنه خودش مینویسه خودش شماره میگیره اصن یه وضعی شده الان سه روزه،خاموش کردم امروز.خب شما می دونید چجوریه؟؟؟ کمک کنید ممنون میشم

ویرایش شده توسط [email protected]

لینک به ارسال
سلام.آقا من گوشیم از تو جیبم افتاد و بر اثر ضربه الان تاچش کار نمیکنه ینی نکه کار نکنه ولی بدجور کار میکنه یهو از کار میوفته و قسمت بالای تاچ از شاسی در اومده و تا آنلاک میکنم خودش میره تو برنامه هام یهو قسمت سرچ رو باز میکنه خودش مینویسه خودش شماره میگیره اصن یه وضعی شده الان سه روزه،خاموش کردم امروز.خب شما می دونید چجوریه؟؟؟ کمک کنید ممنون میشم

.

سلام و درود .

باید تاچ تعویض بشه بهتره به یک تعمیرکار مجرب اپل مراجعه کنید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال

• جدید...