رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل ساخت اپل ایدی؟؟

ارسال های توصیه شده

• توسعه دهنده

سلام دوستان امروز در ساخت اپل ایدی مرحله آخر گزینه فری(free) نمیومد برام چندین ایپی رو هم تست کردم ولی بازم مشخصات کارت پرداخت می خواست؟ راه حلی دارید براش؟

ممنون

لینک ارسال
سلام دوستان امروز در ساخت اپل ایدی مرحله آخر گزینه فری(free) نمیومد برام چندین ایپی رو هم تست کردم ولی بازم مشخصات کارت پرداخت می خواست؟ راه حلی دارید براش؟

ممنون

سلام دوست من از طریق این لینک https://appleid.apple.com/#!&page=signin به راحتی اپل ایدی رو بساز وقتی وار سایت شدی قسمت Create Your Apple ID و وارد شین و مشخصات و وارد کنید و تمام . تشکر فراموش نشه :4:

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
سلام دوست من از طریق این لینک https://appleid.apple.com/#!&page=signin به راحتی اپل ایدی رو بساز وقتی وار سایت شدی قسمت Create Your Apple ID و وارد شین و مشخصات و وارد کنید و تمام . تشکر فراموش نشه :4:

پیشنهاد بسیار خوبیه منتها بعدش باید review بشه که اکثرا گزینه none نمیات

لینک ارسال

اتفاقا به راحتی میتونید وقتی اکانت و ساختی وارد سایت میشی زیپ کد و مشخصات و ... توی سایت وارد میکنی قسمتی که نیاز به گیفت کارت و ..... نیازی نیست پر شه

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
  • توسعه دهنده
اتفاقا به راحتی میتونید وقتی اکانت و ساختی وارد سایت میشی زیپ کد و مشخصات و ... توی سایت وارد میکنی قسمتی که نیاز به گیفت کارت و ..... نیازی نیست پر شه

ممنون دوستان از سایت که خودم همیشه میرفتم بعدش برای review میرفتم سراغ آیتونز یا گوشی که دیروز هم برنامه رایگان چند تا هم سرور پولی تست کردم گزینه none رو نمیاره

از سایت هم رفتم برای آدرس بازم گزینه none نداره اجبارا میگه باید اطلاعات کارت پرداختی وارد کنی؟؟

یه توضیح میدید از اول کلا از چه سرور میلی و چگونه میرید که مشکلی نداشتید؟

کمی review تغییر کرده قبلا خیلی راحت درست میکردم

ممنون

لینک ارسال
ممنون دوستان از سایت که خودم همیشه میرفتم بعدش برای review میرفتم سراغ آیتونز یا گوشی که دیروز هم برنامه رایگان چند تا هم سرور پولی تست کردم گزینه none رو نمیاره

از سایت هم رفتم برای آدرس بازم گزینه none نداره اجبارا میگه باید اطلاعات کارت پرداختی وارد کنی؟؟

یه توضیح میدید از اول کلا از چه سرور میلی و چگونه میرید که مشکلی نداشتید؟

کمی review تغییر کرده قبلا خیلی راحت درست میکردم

ممنون

دقیقا مشکل اینجاس.....کسی راهکاری نداره ......

irgsm

لینک ارسال
  • مدیر ارشد

محسن جان اول کل فایل های مسیر زیر رو حذف کن

C:\Users\avasoft\AppData\Local\Apple Computer\iTunes

دوم سیستم رو ریستارت کن

برا ساخت اپل آیدی اول ازین آدرس اقدام کن(ایپی آمریکا)

https://appleid.apple.com/account#!&page=create

بعد از ساخت برا تایید حتما آیپی امریکا (چک کن ایپی آمریکا باشه حتما)سایفون رو بزار روی امریکا (روی سریعترین کشور نباشه)

آیتونز رو باز کن و با انتخاب برنامه رایگان اکانت رو رویو کن

لینک ارسال
  • توسعه دهنده
محسن جان اول کل فایل های مسیر زیر رو حذف کن

C:\Users\avasoft\AppData\Local\Apple Computer\iTunes

دوم سیستم رو ریستارت کن

برا ساخت اپل آیدی اول ازین آدرس اقدام کن(ایپی آمریکا)

https://appleid.apple.com/account#!&page=create

بعد از ساخت برا تایید حتما آیپی امریکا (چک کن ایپی آمریکا باشه حتما)سایفون رو بزار روی امریکا (روی سریعترین کشور نباشه)

آیتونز رو باز کن و با انتخاب برنامه رایگان اکانت رو رویو کن

دقیقا همینو رفتم با ایپی آمریکا میل جدید و کلا از اول رفتم بازم همونه گزینه none نمیاد وارد کردن کارت اجباری:45:

لینک ارسال
  • مدیر ارشد
دقیقا همینو رفتم با ایپی آمریکا میل جدید و کلا از اول رفتم بازم همونه گزینه none نمیاد وارد کردن کارت اجباری:45:

فکر کنم ایتونزتو ابدیت کردی؟

بانسخه قبلی یه تست کن

لینک ارسال
  • مدیر ارشد

سلام و ادب خدمت اساتید گرامی

برای ساخت اگر از طریق سایت بسازید و بعد بخواهید باآیتونز reveiw کنید گزینه none نمیاد.

از داخل اپ استور آیتونز یه اپلیکیشن انتخاب کنید..بعد درخواست اپل ایدی کرد create new apple id رو بزنید و باقی مراحل...

گزینه none هم میاد..ترجیحا از اکانت وی پی ان استفاده کنید چون سایفون و...جواب نمیده.

ضمن اینکه با این روش روزی بیشتر از دوتا نمیشه ساخت..دوستان هم تست کردن گفتن بیشتر از دوتا نمیشه.

لینک ارسال
  • مدیر ارشد
سلام و ادب خدمت اساتید گرامی

برای ساخت اگر از طریق سایت بسازید و بعد بخواهید باآیتونز reveiw کنید گزینه none نمیاد.

از داخل اپ استور آیتونز یه اپلیکیشن انتخاب کنید..بعد درخواست اپل ایدی کرد create new apple id رو بزنید و باقی مراحل...

گزینه none هم میاد..ترجیحا از اکانت وی پی ان استفاده کنید چون سایفون و...جواب نمیده.

ضمن اینکه با این روش روزی بیشتر از دوتا نمیشه ساخت..دوستان هم تست کردن گفتن بیشتر از دوتا نمیشه.

از طریق سایت و با سایفون همین امروز ساختم یکی

من فکر میکنم ورژن جدید اینجور شده باشه

لینک ارسال
  • توسعه دهنده

ورژن قدیمی نصب کردم ربطی به ورژن نداشت کلا روندش کمی تغییر کرده از سایت که میریم نمیشه برا من میل روسیه درست کردم و از خود آیتونز رفتم اوکی شد

موفق باشید

لینک ارسال
  • مدیر ارشد
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان با سایفون کشور رو روی انگلیس تنظیم کنید و آدرس رو از سایت زیر در بیارید برای رویو

Generate a Random Name - Random, American, United Kingdom - Fake Name Generator

توی آیتونز هم کشور رو روی انگلیس تنظیم کنید

ویرایش شده توسط Alireza_Shahrokhi
لینک ارسال

بهترین راه در حال حاضر

ابتدا با گوشی روی یک نرم افزار رایگان در اپ استور بزنید برای دریافت

بعد روی create apple id می زنیم و ایمیل را وارد و از اینجا میسازیم تا گزینه none ظاهر بشه

در غیر اینصورت نمیشه

دیگه از طریق سایت appleid.apple.com نمیشه ساخت

اگه بسازی گزینه none ظاهر نمیشه

لینک ارسال
  • توسعه دهنده

همان طور که خودم گفتم منم از طریق آیتونز تونستم راحت درست کنم ..فکر کنم از خود گوشی هم بشه

کلا از سایت نرید دیگه جواب نمیده مثل اینکه

لینک ارسال

عدم نمایش گزینه none یا free بخاطر اینکه با ایپی غیر از ایپی کشور امریکا ب سرور اپل وصل میشین برای حل این مشکل من از نرم افزار cyberghost استفاده میکنم ک خاصیت تنظیم ای پی ب صورت دستی رو داره و خودتون میتونید انتخاب کنید از کدوم کشور و کدوم شهر متصل بشید با این روش ی ایپی خاص و ی ادرش خاص برای همون ایپی دارید ک میتونید بصورت دایمی ی اپل ایدی بسازید چون ادرس و ایپی هر دو یکی هستند سرور اپل هیچ گونه ایرادی ب ساخت اپل ایدی نمیگیره چند ساله با این روش باز میکنم مشکلی هم نداشتم الان مشتری دارم نزدیک پنج شش ساله داره از اپل ایدیش استفاده میکنه

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
  • اضافه کردن...