رفتن به مطلب
ahmad12

باز کردن فایل system.img اندروید 7

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان عزیز .میخوام فایل سیستم اندروید 7 رو باز کنم ولی اصلا تغییری نمیکنه و روی صفحه میمونه و باز نمیکنه.اروری هم نمیده مشکل از کجاس؟

با برنامه lollipop&marshmallow tool_32bit استفاده میکنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
با سلام خدمت شما دوستان عزیز .میخوام فایل سیستم اندروید 7 رو باز کنم ولی اصلا تغییری نمیکنه و روی صفحه میمونه و باز نمیکنه.اروری هم نمیده مشکل از کجاس؟

با برنامه lollipop&marshmallow tool_32bit استفاده میکنم

درود.

از این آموزش استفاده کنید .

http://forum.gsm-developers.com/thread11517.html

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال
درود.

از این آموزش استفاده کنید .

http://forum.gsm-developers.com/thread11517.html

موفق باشید

انجام دادم ولی توی setting و چند تا دیگه خالیه.و برای فارسی سازی برنامه هایی هم که هست برنامه اندروید رو آنپک نمیکنه که بخوام تغییر ایجاد کنم.ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به ارسال
انجام دادم ولی توی setting و چند تا دیگه خالیه.و برای فارسی سازی برنامه هایی هم که هست برنامه اندروید رو آنپک نمیکنه که بخوام تغییر ایجاد کنم.ممنون میشم راهنمایی کنین

.

درود دوباره

یعنی نرم افزار ناقص لود میکنه یا ناقص آنپک میکنه .

وقتی با نرم افزار سیستم رو باز میکنید برید به پوشه settings بعد ببینید محتوای پوشه موجوده یا نه

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال
.

درود دوباره

یعنی نرم افزار ناقص لود میکنه یا ناقص آنپک میکنه .

وقتی با نرم افزار سیستم رو باز میکنید برید به پوشه settings بعد ببینید محتوای پوشه موجوده یا نه

وقتی پوشه رو باز میکنم هیچی توش نیست.بعضی پوشه ها هم قاطی هستش مثلا فایل منیجر رو باز میکنم چندین برنامه مثل بلوتوث و این چیزا توشه

لینک به ارسال
وقتی پوشه رو باز میکنم هیچی توش نیست.بعضی پوشه ها هم قاطی هستش مثلا فایل منیجر رو باز میکنم چندین برنامه مثل بلوتوث و این چیزا توشه

درود

با ext2explore باز کنید و اسکرین شات از بخش هایی که میفرمایید قرار دهید

موفق باشید

My Twitter

لینک به ارسال
درود

موفق باشید

اینم عکسا.اینا دو نمونش هست.خیلی اینجور داره.اونایی هم که داخلش برنامه هست و خارج میشه رو نمیشه آنپک کرد که زبان فارسی بهش اضافه کنی.یعنی با ایراد خارج میشه

62.png

63.png

لینک به ارسال
درود

موفق باشید

داداش فرستادم میشه راهنمایی کنین؟

لینک به ارسال

داش ایلیا شما که راهنمایی نکردین ولی برای محض اطلاع اوکی شد با روش شما ارور میده.با cygwin اوکی میشه.موفق باشین

لینک به ارسال