به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

dj masud

مشکل تبلت axtrom 7105

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید

تبلت روی ارم بود با فایل سرور که 3 تا بود من سومی و اخریش رو روش فلش کردم الان خاموشه تصویر نمیاد فقط 30 صدم جریان میکشه و هیچی بالا نمیاد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

الان دارم فایل دومی رو دانلود میکنم ام فککنم نشه رایت کرد با روش رم چون مث تبلت مرده میمونه تقریبا و عکس العملی نداره.....دانلودری چیزی نداره که غیر از روش رم با روشی دیگه فایل رایت کنم؟؟

لینک به ارسال

همون حدس خودم بود هرسه فایلشو دان کردم و روی رم ریختم برای فلش با زدن کلیذ ریست 30 صدم جریان میکشه و بالا تا 50 و 60 صدم میشه و پایین تا 30 میاد دوباره ولی اتفاقی نمیفته تا نیمساعتم صبر کردم..نه تصویری....کمک کنین فوریه

لینک به ارسال

من هرسه فایلو از اول از ساپورت خود شرکتش دان کردم فایل novolume_usbburning توش نبود درصورتیکه تو عکسی که برا اموزش فلشش تو انجمن هست این فایل هم هست میشه برا این باشه؟و اگه اره الان چکار کنم؟

لینک به ارسال

درود

شما بسته به شماره سریال تبلت فایل رو دانلود کنید.

توی این pdf نحوه فلش توضیح داده شده.

How to Upgrade 7I05 Firmware - Download - 4shared - raghav Raja

لینک به ارسال
درود

شما بسته به شماره سریال تبلت فایل رو دانلود کنید.

توی این pdf نحوه فلش توضیح داده شده.

How to Upgrade 7I05 Firmware - Download - 4shared - raghav Raja

منم طبق همین روش پیش رفتم الان خاموشه

لینک به ارسال

شارژ باطری رو چک کنید.

یا با منیع اقدام به فلش کنید.

لینک به ارسال

با منبع هم تست کردم که حریانکشی هاش رو گفتم.لطفا یبار دیگه بدقت متن توضیحات منو بخونید

لینک به ارسال

با منبع هم موقع فلش 30 و تا 40 صدم هی جریانکشی میکنه نیمساعته.با3 تا ورزنی که تو ساپورت خود سایتش هس امتحان کردم

لینک به ارسال

در ضمن از کجا باید فهمید فایل خودش و سریالش چیه؟روی بردش و فلت تاچش سریالی نداره

لینک به ارسال

فقط روی برد em_m62_v2.1 زده

لینک به ارسال

فقط ورزن Firmware For SN 1924131xxx ناقص دان میشه .سرورش هم 4SHRED هست.5بار واسه دانلود اقذام کردم تا اخراش میره واسه دانلود ولی دانلودش تموم نمیشه سرورش خرابه کسی داره جای دیگه اپ کنه واسم؟

لینک به ارسال

درسته با زحمت و گرفتن کارتن تبلت فهمیدم سریال و ورزن تبلت Firmware For SN 1924131xxx هست فقط موفق به دانلود فایلش نمیشم سرورش بازی دراورده کسی میتونه حای دیگه اپ کنه واجبمه

لینک به ارسال

اقا خودم حلش کردم بالاخره

لینک به ارسال

دوستان تبلت من هم روی ارم بوده الان خاموش شده 

sn کجا میشه پیدا کرد

لینک به ارسال

طبق sn فلش کنم

لینک به ارسال

سلام تبلت روی آرم بود با یک sn دیگه فایل ریختم داخل مموری و دکمه ریست گرفتم ولی هیچ صفحه ای ظاهر نشد که تبلت داره فلش میشه فقط آرم تبلت بود بعد خاموش شده

الان هم  دوستان sn تبلت پیدا کردم فایل فلش هم داخل مموری می ریزم ولی فلش نمیشه 

لینک به ارسال

الان تبلت  خاموشه

لینک به ارسال

کسی نیست راهنمایی کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.