رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظر خواهی در مورد مطالب آموزشی سخت افزار

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 24
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام خدمت شهرام جان و اساتید و دوستان

من داشتم پستهای دوستان را مطالعه میکردم به نظر من دوستان رو پست شهرام جان بیشتر تمرکز کنن بهتره

اقا شهرام شما استادید و اینهم بگم که تعمیرات بدون نقشه خوانی یه مقدار مشکل هستش

بهتر نیس اول کاری از اصول نقشه خوانی و شناخت قطعات شروع کنیم

البته جسارت بنده رو میبخشین.;)

لینک ارسال
سلام خدمت شهرام جان و اساتید و دوستان

من داشتم پستهای دوستان را مطالعه میکردم به نظر من دوستان رو پست شهرام جان بیشتر تمرکز کنن بهتره

اقا شهرام شما استادید و اینهم بگم که تعمیرات بدون نقشه خوانی یه مقدار مشکل هستش

بهتر نیس اول کاری از اصول نقشه خوانی و شناخت قطعات شروع کنیم

البته جسارت بنده رو میبخشین.;)

سلام عزیزم .همونطور که فرمودید تعمیرات سخت افزار بدون نقشه خوانی یعنی حرکت توی تاریکی اما تا اطلاعات پایه و اولیه موجود نباشه نقشه خونی به هیچ دردی نمیخوره و اصلا امکان پذیر نیست.

من استارت کار رو زدم و اولین و ابتدایی ترین مرحله اموزش رو شروع کردم آموزش مبانی اولیه الکترونیک دیگه بقیش بستگی داره به شور و اشتیاق دوستان برای یادگیری و تا جایی که حس کنم مطالب استفاده میشه و خواننده داره ادامه میدم تا انشاء الله برسیم به مراحل بالا تر .

منتها من معمولا توی پستها سوال مطرح میکنم تا هم بار علمی تاپیک بیشتر بشه هم مطلب بهتر جا بیوفته و هم بدونم که اصلا کسی مطلب رو میخونه یا نه چون وقت زیادی باید صرف کنم برای نوشتن و اگر قرار باشه نخونده ارشیو بشه ترجیح میدم وقتم رو صرف کارم بکنم .

موقق باشید

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

بنظر من اموزش ها باید میتدیانه و ابتدایی و پایه باشه

برای مثال کاربر بدونه وقتی گوشی نو اومد تو دستش برای اولین بار باید سرویس مانوال برای باز کردن داشته باشه

نقشه و شماتیک یاد بگیره تا خودش بتونه عیب یابی کنه و سولوشن درست کنه و...:(((((((((((

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
بنظرم من هرکس باید به شغلش قانع باشه شما با اینکارتون باعث میشید آموزشگاهی که کلی زحمت میکشه کلاس برگزار میشه از کار بافته همه بچسبن به خوندن مطالب شما و باز کردن مغازه بدون داشتن حتی تجربه ای اینکار باعث توهم در افراد میشه شما به ابتدای کار نباید تحریفی ایجاد کنید شما باید برای حرفه ای ها کار کنید نه مبتدی ها شما بااین کار باعث میشید همه راحت طلب بشن وبا یه سرچ ساده به همه چیز برسن درست نیست یکم حرفه ای باشید

درود بر شما...

فکر کنم این مشکل تو همین تایپک حل شده باشه...

http://forum.gsm-developers.ir/thread1671-2.html#post3945

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
بنظرم من هرکس باید به شغلش قانع باشه شما با اینکارتون باعث میشید آموزشگاهی که کلی زحمت میکشه کلاس برگزار میشه از کار بافته همه بچسبن به خوندن مطالب شما و باز کردن مغازه بدون داشتن حتی تجربه ای اینکار باعث توهم در افراد میشه شما به ابتدای کار نباید تحریفی ایجاد کنید شما باید برای حرفه ای ها کار کنید نه مبتدی ها شما بااین کار باعث میشید همه راحت طلب بشن وبا یه سرچ ساده به همه چیز برسن درست نیست یکم حرفه ای باشید

سلام

دوست عزیز ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید و بنده کاملا با شما موافقم ولی موضوع دقیقا اینی که گفتی نیست.

اموزشهایی که میذارم در عین حالی که از پایه شروع کردم ولی کاملا حرفه ایه و فکر نکنید که هر کسی میتونه یاد بگیره.دوم اینکه بسیاری از این اموزشها رو توی هیچ اموزشگاهی نمیبینید و اتفاقا نظر من در مورد اموزشگاهها مطابق با نظر شماست یعنی طرف با هزینه 300 تومنی اموزشگاههای در پیت فکر میکنه تعمیر کار شده و دکه تعمیرات میزنه و بالاشم مینویسه تعمیرات فوق تخصصی.

سوما بنده این تاپیک رو برای دوستان نرم افزار کاری که دوست دارند سخت افزار هم یاد بگیرند ایجاد کردم نه کاربر خونگی و نه حتی تعمیرکار نماهای مفت کار و اصولا تز بنده برای فعالیت مجدد در فروم همینه که اطلاعات دست هر کسو ناکسی نیوفته چون صد در صد مخالف این کار هستم اما دلیل اینکه این تاپیک در انجمن عمومی هست و بنده هم پست میدم اینه که این اموزشها بدرد این چنین افرادی نمیخوره چون اصولا عادت به مفت خوری دارند و دنبال لقمه اماده سولوشنی میگردند و مطمئن باشید بنده هیچ سولوشنی در این تاپیک و تاپیکهای دیگه نخواهم گذاشت مگر اینکه مطمئن باشم دست نا اهل مفت خور نمیوفته.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...