رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

[درخواست] معرفی باکس های ارزشمند و کارا تا سقف 4 میلیون تومان

mineworld

ارسال های توصیه شده

سلام

از پارسال که شروع کردم باکسایی که همون اول تهیه کردم BEST و ATF و BST بودن . امروز اما شکر خدا کار به خوبی پیش رفته و میخوام ست کاملی از باکسای حرفه ای رو تهیه کنم .

از مدیران عزیز ، اعضای ارشد Gsm-Developers هم خواهش میکنم که نذارن این پول به فنا بره و تجربه چندین ساله خودشون رو برادرانه در اختیار من بذارن .

همچنین از مدیر محترم جناب jalilzadeh واقعا سپاسگذارم بابت همه راهنمایی های ارزنده ای که داشتن .

باکس های که بنظرم باید بخرم :

1 - Octaplus Full

2 - Miracle

3- Volcano +inferno

4 - Riff 2

5 - SELG Fusion

6 - XTC2CLIP

7 - Z3X Full

باکس هایی که دقیقا نمیدونم کارایی شون چیه ولی خیلی گرون و متفاوت بنظر میان :

1 - Furious GOLD

2 - Smart-Clip2

3 - Sigma

4 - medusa pro

لطفا نظرتون رو در هر مورد بهم بگید و اینکه کدوم رو باید اضافه/کم کنم . نمیخوام تو دو تا چیز لنگ بمونم . یکی هواوی یکی هم ترمیم .

بنظرتون با این لیست میتونم خیالم راحت باشه ؟

ریف+اوکتا میتونن قسمت ترمیم رو هندل کنن تماما ؟ فرق Riff های 1و 2 چیه دقیقا ؟ شاخترین ترمیم الان کدوم باکس 0؟

حرفه ای ترین باکس/دانگل برای هواوی بنظرتون چیه (حتی اگه خریدش رو واجب نمیدونید) ؟

ممنون ...:x

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود بر شما .

باید بر حسب نیازتون باکس خریداری کنید .

برای گوشیهای هووآوی : باکس سیگما

چینی : اینفینیتی بست چینی + hua

جیتک بهترین کارایی رو بخواید : z3x easy jtag

سامسونگ : z3x + اکتوپلاس

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
برای مدل های کوالکام هوآوی که سیگما نمیتونه بزنه furious gold من دارم عالیه دانگلش با اکتیو پک 7 بگیرید اگر خواستید بگیرید

ً@*&،87941 چی میگی؟سیگما خوراکش کوالکامه.ینی فقط برای کوالکام خوبه

باکسهای پیشنهادیه منم اینه

چون شما مبتدی هستی خیلی از باکسها برای شما کاربرد ندارن مگه اینکه پول اضافه داشته باشی

فعلا خرید ریف یا ایزی جی تگ یا مدوسا پرو برای شما خرج اضافه اس.شما هنوز تو مباحث ابتدایی باید راه بیوفتی بعد بری تو کار جی تگ

1. best نوکیا

2. z3x pro سامسونگ

3 . setool سونی

4. xtc2 اچ تی سی

5. volcano چینی و مدیاتک هواوی- البته یکم حرفه ایه و اگه قلقش دستت نیاد شرط میبندم چند ماهی طول بکشه تا بتونی کاری کنی باهاش

6. chimera - دانگل محبوب من-سامسونگ بلک بری الجی هواوی

در الویت بعد

bst

octoplus full

atf

cm2

لینک ارسال
ً@*&،87941 چی میگی؟سیگما خوراکش کوالکامه.ینی فقط برای کوالکام خوبه

باکسهای پیشنهادیه منم اینه

چون شما مبتدی هستی خیلی از باکسها برای شما کاربرد ندارن مگه اینکه پول اضافه داشته باشی

فعلا خرید ریف یا ایزی جی تگ یا مدوسا پرو برای شما خرج اضافه اس.شما هنوز تو مباحث ابتدایی باید راه بیوفتی بعد بری تو کار جی تگ

1. best نوکیا

2. z3x pro سامسونگ

3 . setool سونی

4. xtc2 اچ تی سی

5. volcano چینی و مدیاتک هواوی- البته یکم حرفه ایه و اگه قلقش دستت نیاد شرط میبندم چند ماهی طول بکشه تا بتونی کاری کنی باهاش

6. chimera - دانگل محبوب من-سامسونگ بلک بری الجی هواوی

در الویت بعد

bst

octoplus full

atf

cm2

دوست عزیز والا مدل هایی که سیگما نمیتونست بزنه مثل g630 و g7 و g8 و y6 و y530 و g620 و .... من با furious gold میزدم شما چون نداریش کاراییش رو نمیدونید چی هستش

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...