رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

برنامه برای حذف ایکلود

ارسال های توصیه شده

از دوستان هرکس بتونه لینک دانلود این برنامه گیر بیار عالی میشه

من حاضر هر چقد باشه بابتش پول بدم اینم لینک سایت برنامه Download – DoulCi Activator

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال
لینک برنامه ورژن
خدمت شما انجام دادید علام نتجه بکنید

موفق باشی

درود دوست عزیز میتونید در رابطه با کارایی این اکتیویتر و چگونگی کارکردش توضیح بدین؟

ممنون

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال

خود سایت برنامه ورژن 5 ارائه داده این برنامه کارش اینکه اپل ایدی فراموش شده از گوشی رو حذف میکنه بدون نیاز به سرویس های حذف ایکلود اپل به راحتی اب خوردن در عرض چند ثانیه

فقط باید نسخه اروجینال این برنامه گیر بیاد من الان یک ماه دنبالشم گیر نیوردم این لینک های یوتیوب از اول تا اخر گشتم هیچ کدوم جواب نداده تا الان

امام صادق عليه‏السلام :

لینک ارسال
خود سایت برنامه ورژن 5 ارائه داده این برنامه کارش اینکه اپل ایدی فراموش شده از گوشی رو حذف میکنه بدون نیاز به سرویس های حذف ایکلود اپل به راحتی اب خوردن در عرض چند ثانیه

فقط باید نسخه اروجینال این برنامه گیر بیاد من الان یک ماه دنبالشم گیر نیوردم این لینک های یوتیوب از اول تا اخر گشتم هیچ کدوم جواب نداده تا الان

گوشی هایی که ریستور شده رو حذف ایکلود میکنه یا گوشی هایی که توی حالت عادی از توی قسمت ایکلود حذف نمیشه حذفشون کرد؟

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
گوشی هایی که ریستور شده رو حذف ایکلود میکنه یا گوشی هایی که توی حالت عادی از توی قسمت ایکلود حذف نمیشه حذفشون کرد؟

گوشی که ریستور نشده راه واسش زیاده ولی این واسه گوشی ریستور شده اس

امام صادق عليه‏السلام :

لینک ارسال
سلام علیک دوستان لینک دانلود برنامه نیست لینک ویدیو هست خودمم خیلی لازم دارم از دوستانی که دارند یا لینک دارن بدن این برنامه را

v3

دوست عزیز لینک دانلود خدمت شما شما Download Doulci Activator: http://www.mediafire.com/download/7r7...

SERVER PATCH(Required): http://vfastdownload.com/download.php...

موفق باشید

لینک ارسال
خب طرز کارشو کسی میدونه؟؟

طرز کار نداره دیگه گوشی وصل کن استارت کن همین فعلا وجود خود برنامه مهم که فعلا نیست

امام صادق عليه‏السلام :

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...