به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

royal68

مشکل ریستارت روی ارم و drk n910c

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز این گوشی مشتری اپدیت کرده به اندروید 6 الان گوشی روی ارم ریستارت میکنه و توی ریکاوری مشکل drk فیلد زده من با ورژن 6 همراه با پیت فلش کردم و cf root 6 زدم اما جواب نداد با ورژن 5.1.1 انجام دادم همین کار رو بازم جواب نداد با باکس اومدم انجام بدم باکس ها ساپورت نمیکه در ضمن هر چی ریکاوری میزنم روی اندروید 5.1.1 و 6 جواب نمیده تا روت کنم و drk حذف کنم در ضمن frp خاموش هستش لطفا راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

این فایل رو تست کن

نتیجه فراموش نشه

https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087001472

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک به ارسال

درود

موقعی که گوشی بوسیله ota آپدیت شده رو دانگرید نکنید ممکنه گوشیتون بریک بشه

لینک به ارسال

سلام علیک دوست عزیز با این فایل تست کن حتما درست میشه

ان شاالله

LINK FILE PROBLEM HANG LOGO RESTART FIXED :

Download File UploadBoy.com Making Your File Sharing Easy! آپلودبوی,آپلود بوی hang & Restart n910c-h-==> By-Ka7eh3ofi.zip.html

لینک به ارسال
سلام

این فایل رو تست کن

نتیجه فراموش نشه

https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087001472

این فایل اصلا رایت نمیشه در ضمن اندروید از 6 اودم به 5 بازم نشد بازم همون اول موقع رایت ارور میده

لینک به ارسال
سلام علیک دوست عزیز با این فایل تست کن حتما درست میشه

ان شاالله

LINK FILE PROBLEM HANG LOGO RESTART FIXED :

Download File UploadBoy.com Making Your File Sharing Easy! آپلودبوی,آپلود بوی hang & Restart n910c-h-==> By-Ka7eh3ofi.zip.html

این فایلم اصلا رایت نمیشه پسوندش تغییر دادم نشد در ضمن فایل combination زدم رایت نمیشه اما اندورید 6 و 5 راحت رایت میشه

لینک به ارسال

دوست عزیز شما از ساپورت bst که دو تا combontion با ورژن های مختلف داره رو بگیر یکی از این دوتا رایت میشه . موفق باشی .

لینک به ارسال

دوتا رو گرفتم یکیش رایت شد اما با اونی که رایت شد بالا نیومد و بازم روی ارم و مقداری مشخصات سبز رنگ بالاش مینویسه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.