به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

asaad

مشکل با ریپک system.img به tar

پست های پیشنهاد شده

با سلام.ولی تو تبدیلش به tar ارور میده...فکر کنم مال 32 بیتی شدنش باشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

استاد بنده رام a7000 رو بدون مشکل ریپک و رایت میکنم ولی گوشی روشن نمیشه و رو آرم میمونه . آیا این مشکل از ۲۸ بیتی بودن میتونه باشه؟؟؟ ورژن اندروید من ۵.۰.۲ هست.

ممنون میشم پاسخ بدین

لینک به ارسال

دوست عزیز ارشیو کردن اعظای رام ربطی به 32 بیتی و یا ... بودن رام نداره شما اصلا میتوانید یه موسیقی را به tar ریپک کنید

استاد بنده رام a7000 رو بدون مشکل ریپک و رایت میکنم ولی گوشی روشن نمیشه و رو آرم میمونه . آیا این مشکل از ۲۸ بیتی بودن میتونه باشه؟؟؟ ورژن اندروید من ۵.۰.۲ هست.

ممنون میشم پاسخ بدین

بله بستگی داره و میتونه از فرمت فایل هم باشه .

روش های زیر را به ترتیب تست کنید.

1- به روش عادی ریپک کنید و فلش کنید.

2- تبدیل به ext4 کنید و فلش کنید.

3- تبدیل به 32 بیتی کنید فلش کنید.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال

ولی من هرکاری میکنم وقتی تبدیل به 32 بیتی میکنم به فرمت tar تبدیل نمیشه ولی در حالت عادی تبدیل میشه.از برنامه 7z هم تبدیل کردم ارور داد ولی فایل ایمیج عادی رو تبدیلش میکنه.حالا نمیدونم شاید من مشکل داشته باشم از دوستان ممنون میشم آزمایش کننئ و در صورت نتیجه گرفتن راهنمایی.ممنونم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.