به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

masoud

مشکل در فارسی سازی برنامه سیستمی settings

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام قسمت setting در هواوی y560 رو فارسی کنم دو تا رام از این گوشی دارم یکی قسمت تنظیمات فارسی دیگری انگلیسی

فایل سیتینگ رو از هردو رام استخراج کردم و بعد دیکامپایلشون کردم و دو تا پوشه values-fa و values-fa-nokeys رو از داخل ستینگی که فارسی بود به ستینگی که فارسی نبود انتقال دادم و کامپایلش کردم دوباره که دیکامپایل میکنم دو تا پوشه ای که کپی کرده بودم نیستن و رام رو که روی گوشی رایت میکنم فارسی اضافه نمیشه به قسمت تنظیمات

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
سلام

میخوام قسمت setting در هواوی y560 رو فارسی کنم دو تا رام از این گوشی دارم یکی قسمت تنظیمات فارسی دیگری انگلیسی

فایل سیتینگ رو از هردو رام استخراج کردم و بعد دیکامپایلشون کردم و دو تا پوشه values-fa و values-fa-nokeys رو از داخل ستینگی که فارسی بود به ستینگی که فارسی نبود انتقال دادم و کامپایلش کردم دوباره که دیکامپایل میکنم دو تا پوشه ای که کپی کرده بودم نیستن و رام رو که روی گوشی رایت میکنم فارسی اضافه نمیشه به قسمت تنظیمات

سلام و درود بر شما .

شما با ابزار apk stop fixer که ما ارایه دادیم کامپایلش کنید مشکلی پیش نمیاد. احتمالا از apktool هستش

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال
سلام و درود بر شما .

شما با ابزار apk stop fixer که ما ارایه دادیم کامپایلش کنید مشکلی پیش نمیاد. احتمالا از apktool هستش

از همین ابزاری که شما گفتین استفاده میکنم

لینک به ارسال
از همین ابزاری که شما گفتین استفاده میکنم

درود دوباره .

شما پوشه values-fa و بقیه را در پوشه res کپی میکنید و باز هم ریپک میکنید جواب نمیده .؟

لطفا فایل apktool.yml موجود در دایرکتوری settings را قرار دهید.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال

بلی دو تا پوشه values-fa و values-fa-nokeys کپی میکنم سپس کامپایل دوباره که فایل کامپایل شده رو دیکامپایل میکنم دوتا پوشه داخلش نیستن

خدمت شما

apktool

لینک به ارسال

فایلتون بدون مشکل دیگامپایل شده.

لطفا فایل ستینگ و فایلهای فارسی که میخواهید اضافه کنید را قرار دهید بنده یه بررسی بکنم

ضمنا FRAMEWORK-RES.APK و MEDIATEK-RES.APK را هم به همراه settings و فایلهای فارسی اپلود کنید.

My Twitter

لینک به ارسال

ممنون با یه ورژن دیگه از apk tool مشکل حل شد.

این خطای زیر هم موقع کامپایل فایل دیالر میده بیزحمت در موردش یه توضیح بدین. ممنون

>|Mon 08/15/2016 -- 11:23:47.70| 
-------------------------------------------------------------------------- 
java version "1.8.0_92"
Java(TM) SE Runtime Environment (build 1.8.0_92-b14)
Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (build 25.92-b14, mixed mode)
'"F:\coock\System_All_In_One_Extractor_By_HawkTeam\unpack-repack\apk stop fixer\other\adb.exe"' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.
A subdirectory or file modified-system-apk-files-here already exists.
..\projects\Dialer_0302.apk\smali\com\android\contacts\activities\a.smali[24,0] mismatched input '' expecting END_METHOD_DIRECTIVE
Exception in thread "main" brut.androlib.AndrolibException: Could not smali file: com/android/contacts/activities/a.smali
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.buildFile(SmaliBuilder.java:71)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.build(SmaliBuilder.java:55)
at brut.androlib.src.SmaliBuilder.build(SmaliBuilder.java:41)
at brut.androlib.Androlib.buildSourcesSmali(Androlib.java:385)
at brut.androlib.Androlib.buildSources(Androlib.java:312)
at brut.androlib.Androlib.build(Androlib.java:295)
at brut.androlib.Androlib.build(Androlib.java:268)
at brut.apktool.Main.cmdBuild(Main.java:225)
at brut.apktool.Main.main(Main.java:84)

لینک به ارسال

استاد جان بیزحمت در رابطه با خطای بالا یه توضیح بدین.

لینک به ارسال

سلام و درود .

خطا مبنی بر مشکل دار بودن نرم افزارهای کنترل کننده سیستمی هستش .

یک بار از نو نرم افزارهای کنترل کننده ها رو نصب کنید و دوباره دیکامپایل و کامپایل کنید.(سعی کنید با ابزاری که ما ارایه دادیم کار کنید)

ضمنا برای اضافه کردن فارسی به نرم افزارهای غیر کنترل کننده سیستمی فقط کپی کردن پوشه values-fa کافی میباشد

موفق باشید

My Twitter

لینک به ارسال

استاد من هر دو نرم افزار framework-res و mediatek-res رو دوباره نصب کردم و دیکامپایل کردم بازم همون خطارو میده

لینک به ارسال

این خطا وقتی دیکامپایل میکنید میده یا موقع کامپایل ؟

دیکامپایل به معنی استخراج

کامپایل به معنی ارشیو به فرمت اصلی

My Twitter

لینک به ارسال

شرمنده اشتباهی نوشتم پست قبلی

به طور کامل دیکامپایل میشه اما وقتی میخوام کامپایل کنم این خطا رو میده.

حتی فایل رو بدون دستکاری هم کامپایل میکنم این خطا رو میده

لینک به ارسال
شرمنده اشتباهی نوشتم پست قبلی

به طور کامل دیکامپایل میشه اما وقتی میخوام کامپایل کنم این خطا رو میده.

حتی فایل رو بدون دستکاری هم کامپایل میکنم این خطا رو میده

فایل دیالر را به همراه نرم افزار کنترل کننده سیستمی اپلود کنید تا بررسی شود .

موفق باشید.

My Twitter

لینک به ارسال
خدمت شما

mm

درود

شما با کدام apktool موفق به دیکامپایل شدید نسخه را میفرمایید.؟

ضمنا همون apktool که موفق به دیکامپایل شدید را جایگزین apktool ابزار apk stop fixer بکنید.(پوشه other موجود در ابزار apk stop fixer هست. فایل apktool.jar تون را با apktool.jar این ابزار جایگزین کنید)

موفق باشید

My Twitter

لینک به ارسال

درود

از ورژن Advanced+ApkTool+v4.2.0+By+BDFreak استفاده میکنم

ضمنا همون apktool که موفق به دیکامپایل شدید را جایگزین apktool ابزار apk stop fixer بکنید.(پوشه other موجود در ابزار apk stop fixer هست. فایل apktool.jar تون را با apktool.jar این ابزار جایگزین کنید)

این کار رو هم کردم باز هم همون خطا رو داد.

از یه فایل دیگه برنامه دیالر رو استخراج و بعد دیکامپایل کردم فایل a.smali که موقع کامپایل خطا میداد در این برنامه دیالر جدید که دیکامپایل کردم وجود نداشت به همین خاطر بدون خطا ریکامپایل میشد برای همین منم فایل a.smali رو از فایل دیالر اولی حذف کردم بعدش به راحتی ریکامپایل شد. هنوز روی گوشی رایت نکردم که ببینم درست کار میکنه یا نه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.