به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

iraj

اساتید راهنمایی کنید برای سیستم کار

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عرض ادب خسته نباشید ...

دوستان موندم چیکار کنم برا سیستم....اذیت میکنه تو پورت های یو اس بی ...مادربرد گیگاست h61 ..پاور رو هم تازه عوض کردم گرین زدم ....خیلی از گوشی ها به سیستم که وصل میکنم برا فلش اذیت میکنه...ارور میزنه موقع فلش در صورتی که میدم همکار خیلی راحت فلش میزنه بدون ارور...درضمن یه هاب هم گرفتم که پاور جدا داره ....از مادربرد هم گرفتمش

irgsm

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

شما ترجیحن 3تا کابل اورجینال گوشی سامسونگ هوواوی سونی داشته باشی مخصوصن (مدلهای جدید)، بدون هاب یا کابل واسط و مستقیم به درگاه مینبرد بزنی

درایورها هم کامل نصب باشه نباید مشکلی داشته باشی . ویندوز و مشخصات سیستم مثل رم سی پی یو و ... هم که یه چیز متوسط باشه کافیه و کاملن جواب میده

لینک به ارسال

شما ارور هایی که موقع انجام فلش میده رو اینجا بیان کنید بهتر میشه راهنمایی کرد بهترین پورت هم برای استفاده فلش پورت یو اس بی پشت کیس هست بدون هیچ رابط دیگه ای.

لینک به ارسال

دوست عزیز از ویندوز اورجینال استفاده کنو 32 بیتی در نصب درایو ها مشکل پیدا نمیکنی منم این مشکل رو داشتم هر کاری میکردم نمیتونستم با ولکانو بکاب بگیرم هابو این طور چیزا بدتر تداخل ایجاد میکنه

لینک به ارسال
دوست عزیز از ویندوز اورجینال استفاده کنو 32 بیتی در نصب درایو ها مشکل پیدا نمیکنی منم این مشکل رو داشتم هر کاری میکردم نمیتونستم با ولکانو بکاب بگیرم هابو این طور چیزا بدتر تداخل ایجاد میکنه

شما ارور هایی که موقع انجام فلش میده رو اینجا بیان کنید بهتر میشه راهنمایی کرد بهترین پورت هم برای استفاده فلش پورت یو اس بی پشت کیس هست بدون هیچ رابط دیگه ای.

ارور های 1013 2004 و ارور های که مربوط به کابل و باتری هست .....ویندوز اورجینال رو هم یکی دیگه از دوستان سفارش کرد ..اما این همکارمون از همین ویندوز های کپی استفاده 1500تومنی استفاده میکنه خیلی هم راضیه ....

irgsm

لینک به ارسال

دوستان ویندوز7 چه شرکتی استفاده میکنید که دوام بیشتر داشته باشه یا مشکل پورت نداشته باشه ؟؟کسی هم ویندوز اورجینال استفاده میکنه؟نحوه تشخیص ویندوز اورجینال با این کپی رایت ها چیه ؟؟؟

irgsm

لینک به ارسال

up/////////دوستان ویندوز چه شزکتی استفاده میکنید؟؟؟؟

irgsm

لینک به ارسال

در حال حاضر کمتر شرکتی رو می تونید پیدا کنید که ویندوز رو دستکاری کنن. اگه رم سیستمت از 4به بالا هستش از ویندوز های 64 بیت استفاده کن.و در کل من از ویندوز سون 32 بیت استفاده می کنم و ویندوز 10 64 هم واسه فلش و مشکلات مربوط به اون دارن خوب جواب میدن...

ویندوزهای اورجینال آپدیت ارایه میکنن.

TALESH People

لینک به ارسال

بنده از7 32استفاده میکنم شرکت نوین پندار...ویندوز64 بیت تو درایور ها به مشکل میخوره ...خیلی ها نصب نمیشن تو64 بیت ....تو باکس ها هم نصب به مشکل میخوره.....

irgsm

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.