به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

nokia5800

درخواست راهنمایی برای حل مشکل عجیب و جدید mtp درایور سیستم

پست های پیشنهاد شده

حدود چند روزه سیستم دچار مشکل شده و به دلیل نصب برنامه و وجود فایل های خیلی زیاد در درایو c نمیخوام فعلن ویندوز عوش کنم

و اما مشکل

چند روزیه که هر نوع گوشی که به سیستم میزنم

با وجود اینکه تمامی درایور های انواع برندهای مختلف روی گوشی نصب بوده و بدون مشکل کار کرده

توسط سیستم شناسایی نمیشه و من هر بار باید از device manger دستی درایور mtp رو بهش شناسایی کنم و به دلیل شلوغ بودن میز کار هر بار این کارو انجام دادن زمان بر هست

chini - mtk- sony - samsung

برای تمامی گوشی ها این مشکل وجود داره

نه برنامه اضافه ی نصب کردم نه فایلی حذف کردم خود به خود این مشکل بوجود اومده

کسی نظری راهنمایی نداره ؟ که نیاز به تغویض ویندوز نباشه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

درود. احتمالا برنامه ای رو نصب کردید که برای درایور ها مشکل ایجاد کرده.منم این مشکل داشتم که با پاک کردن برنامه مشکل درایورها حل شد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.