به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

ILYA20

آموزش ویدیوئی حل تمامی ارورها هنگام کامپایل فایل apk

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت دوستان محترم

امروز نیز در خدمتتان هستیم با اموزش ویدیوئی حل تمامی ارورهای موجود به هنگام کامپایل فایل apk

بعضی اوقات به هنگام کامپایل نرم افزار بعد از انجام ویرایشات به ارورهایی برخورد میکنیم . برای اینکه توضیحات این نوع ارور ها به صورت متنی گنگ هستش لازم دانستیم آموزش ویدیوئی با توضیحات جامع ارایه بدیم تا مورد استفاده عزیزان باشد.

ویدیو زیر توضیح دهنده تمامی موارد هستش.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

لینکش مشکل پیدا کرده

لینک به ارسال
لینکش مشکل پیدا کرده

هیچ مشکلی نداره عزیز فلش پلیر نصب کنید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال

درود ممنون میشم این فیلم رو دوباره قرار بدین حذف شده

موقع کامپایل این ارور رو دارم "An Error Occurred, Please Check The Log (option 26)" نسخه های جدید apktool.jar رو هم تست کردم اما جواب نمیده

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، hadi1987 گفته است :

درود ممنون میشم این فیلم رو دوباره قرار بدین حذف شده

موقع کامپایل این ارور رو دارم "An Error Occurred, Please Check The Log (option 26)" نسخه های جدید apktool.jar رو هم تست کردم اما جواب نمیده

پست اول ویرایش شد 

موفق باشید

My Twitter

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.