به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

ILYA20

نظرسنجی از کاربرانی که اکانت توسعه رامهای اندروید را خریداری کرده اند

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت دوستان محترم.

از کاربرانی که اکانت توسعه رامهای اندروید را خریداری کرده اند خواستاریم دیدگاه خود را درباره این بخش بفرمایند تا دوستانی که هنوز اقدام به خرید اکانت نکرده اند، آنها را مطالعه و تصمیم محکم تری اتخاذ نمایند.ً@*&،454

ما نه پست کسی را حذف میکنیم و نه سانسور پس با خیال راحت نظرات خودتان را درباره این بخش بیان کنید تا برای دیگر اعظا نیز روشن شود.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

با تشکر از شما و انجمن پر بار

مطالب و پشتیبانی به حدی گویا و مرتب هست که منه مبتدی دارم به خودم اجازه میدم که یک رام رو فارسی کنم

بابت همه ی فیلم ها و فایل ها و اموزش هایی که با دقت و حوصله نوشتید

شخصن ازتون تشکر میکنم بابت تمامی زحمات

لینک به ارسال

با سلام. به نظر بنده آموزش ها بسیار روان و قابل درک هستن.

بنده هیچ سر رشته ای از نحوه کوک کردن رامها نداشتم ولی با خوندن این آموزش ها به راحتی متوجه شدم و یاد گرفتم.

واقعا ازتون ممنونم و براتون آرزوی موفقیت میکنم.ً@*&،454ً@*&،454

لینک به ارسال

سلام

میشه گفت کاملترین آموزشی که در میان زبانهای انگلیسی و فارسی ارایه شده و تکمیل هست

لینک به ارسال

سلام من کلا راضیم

اصلا مشکل نیس دوستانیکه

میخوان تهیه کنن بدون تردید

حتما اینکارو انجام بدن

بی نهایت پشتیبانی عالی از

نرم افزار رو این سایت و این

اموزش ها دارن با سپاس از استاد iliya

لینک به ارسال

سلام

از نظر بنده آموزش ها بسیار روان وکاربردی هستند و ویژگی بسیار خوب این آموزش ها در نظر گرفتن سطح مبتدی تا حرفه ای میباشد

و جا داره از پاسخگویی و پشتیبانی سریع و کامل شما کمال تشکر را داشته باشم

لینک به ارسال

بنده هم راضی ام از تیم توسعه دهنده در خصوص ارائه رام های کوک و پچ های مختلف فارسی سازی ، rvsecurity

البته بعضی مواقع تاخیر در پاسخ گویی به ما کاربران vip دیده میشه که شرایط کاری مدیران رو درک میکنیم

لینک به ارسال

با سلام و سپاس فراوان از تهیه کننده این مجموعه اموزشی

من معذرت میخواهم چون دوست دارم حرف واقعیت رو رک بزنم

بنده در حال مطالعه این مجموعه هستم و قبلا هم اندک چیزهایی رو فرا گرفته بودم

ولی باید بگم این مجموعه آموزشی واقعا متفاوت و عالی هستش

دوستان خیلی چیزا یادگرفتن از اندروید ولی این مطالب واقعا متفاوت هستن با توضیحات واموزش هایی که در سایت ها هست

با این توضیحات بنده تونستم یکسری خلاقیت هایی در کار نرم افزاروتعمیرات از خودم خلق کنم که لازمه ایجاد این ابداعات دانستن این مطالب مفهومی ودقیق هستش

چند مورد از مسایل توسعه رام رو به مدیریت درخواست دادم و ایشان گفتند به ادامه اموزش ها افزوده میشه و مطمعنم بازم مسایلی دیگه از توسعه رو بخوام بازم میزارن برامون

مثلا ساخت کرنل برا روت وسایر مسایل برا روت کردن میخواستم یه دانگل چمیرا بخرم فقط برای روت کردن باقیمت بسیار بالاولی دیگه با این مجموعه دیگه بی نیاز از خرید این دانگل میشم

فقط اگه دوستان که مثل من دارن مطالعه میکنند یکسری دست اوردهاشون قابلیت های که از یه توضیح به دست میارن رو ارایه بدهند خیلی خوب میشه

ساپورت و جوابگویی زود جواب دادن به من تا الان

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشین.

واقعیتش من تقریبا 50 درصد اموزش رو جلو رفتم ولی تا اینجای کار راضی هستم و این اموزش های ویدئوی که داره اضافه میشه خیلی اموزش رو روان تر میکنه و زودتر به نتیجه میرسیم. من از ایلیا جان خیلی سپاسگزارم. ممنون که روز به روز در حال بروزرسانی اموزش هستین.

لینک به ارسال

با عرض سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز

دوستان نظراتشون را گفتن منم نظر خودم را میگم

من از ابتدایی که وارد سایت شدم میل به کوک کردن رام داشتم در قسمت توسعه دهنده ها ثبت نام کردم

اما به خاطر دلایلی نمیتونستم زیاد مطالعه داشته باشم و بعضی از اموزش ها کیجم میکرد و میل به خوندن اموزشها نداشتم

بعد که نرم افزار ارائه شد یه کم بهتر تونستم به اموزشهام برسم ولی گرفتاریها زیاد بود و نمیتونستم به صورت کلی اموزشها را بخونم

تا اینکه اقا ایلیا اموزشها را از ابتدا روزی دو سه اموزش میذاشتن اونم از ابتدا در حالی که من نرم افزار را هم داشتم شروع به خوندن اموزشها کردم

ومیتونم بگم واقعا خیلی کمک کردن به من که گرفتاریهام زیاد بود حالا حداقل میتونم اموزشها را حتی شبی یک پست را قشنگ مطالعه کنم و میگم این اموزشها واقعا حرف نداره همه چی به صورت تصویری و با ویدیو گذاشته شده و اینقدر این اموزشها روان هستن که اکه به همینصورت پیش بره این سایت به زودی بهترین کوکرها را دور خودش جمع کرده

دوستان ارزش این اموزشها را باید بدونن وباید متوجه بشن همینجوری که دارن تلاش میکنن تا یه کوکر موفق باشن باید اینا هم بدونن

این اموزشها به اسونی به دستتون نمیرسه و زحمت زیادی اقای سوری براشون گشیده و حاصل چند سال تجربه ایشونه

ودر اخر از زحمات اقای سوری تشکر میکنم که واقعا هم برای سایت هم برای کاربرای سایت به بهترین شیوه وقتشون را میزارن

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک به ارسال

با تشکر از ایلیا عزیز

من هیچ سر رشته ای از کوک کردن و برنامه نویسی نداشتم. وقتی واسه بار اول گوشی خودمو بدون فلش به صورت دائمی فارسی کردم مصلما ذوق زده شدم. اینا نشان از روان بودن و ساده بودن آموزش های جناب ایلیا صوری هست. دوستان نمیخوام تبلیغی صحبت کنم ولی خداییش با این مبلغ کم هیچ جایی نمیتونین اینجور آموزش کامل ببینین اونم به صورت تصویری و با پشتیبانی کامل. اگه یه سایت پیدا کردین که مثل این انجمن آموزشش با این هزینه ی ناچیز کامل باشه هرچی بگین درسته. پس انتخاب با خودتونه. من وقت اینو نداشتم که هم بخوام برنامه نویسی یاد بگیرم هم به کارام برسم ولی این آموزش ها کاری کرده که بدون شناخت از علم برنامه نویسی هم بتونم خیلی کارا بکنم. موفق باشید.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک به ارسال

سلام

به نظر من در نرم افزار به نسبت سایت منظم تر وطبقه بندی شده تر میشود مطالب را مطالعه کرد .

لینک به ارسال

بسیار عالی

لینک به ارسال

سلام بنده هم راضیم از سایتتون عالیه امیدوارم همیشه موفق باشین

اما جناب من نرم افزار شخصی سازی رام رو گرفتم اما تا حالا هیچ کاری باهاش نکردم فقط آموزشه یا نمیدونم خلاصه اگه میشه راهنمایی کنید منو

من هیچی ازش نمیدونم هیچی

لینک به ارسال

دوستان سایت رو از دست ندید ..

اینجا تبادل نطر میشه..

مشکلات مطرح میشه..

از هر جنبه ای نگاه کنید سایت بهتره تا app

لینک به ارسال
سلام بنده هم راضیم از سایتتون عالیه امیدوارم همیشه موفق باشین

اما جناب من نرم افزار شخصی سازی رام رو گرفتم اما تا حالا هیچ کاری باهاش نکردم فقط آموزشه یا نمیدونم خلاصه اگه میشه راهنمایی کنید منو

من هیچی ازش نمیدونم هیچی

به اینجا تاپیک برید

پست دوم

لینک به ارسال

به نظر من هم با بقیه تعامل داشته باشیم و با مشکلات بقیه هم اشنا میشیم

لینک به ارسال

سلام علیک دوستان من راضی ام ولی در مورد سوال که فرد سوالی میکنه یا جواب داده نمیشه یه بعد از مدت طولانی جواب داده میشه

لینک به ارسال
سلام علیک دوستان من راضی ام ولی در مورد سوال که فرد سوالی میکنه یا جواب داده نمیشه یه بعد از مدت طولانی جواب داده میشه

درود بر شما همکار عزیزم.

با اجازه از استاد عزیز ایلیا جان..

بعضی از سوالا کمی جلوتر از آموزشاست و هنوز ایلیا بهش نرسیده و همکارایی که جواب نمیگیرن مطمعن باشن جوابشون رو توی قسمتای بعد آموزش میگیرن.

بعضی از سوالایی هم ک مربوط به آموزش میشه رو آقا ایلیا خودش جواب میده. پس جای هیچ نگرانی از بابت پاسخ گویی به موقع نداشته باشید.

موفق باشید

لینک به ارسال

درود بر دوستان عزیز من ...

بنده اکانت قسمت کوک رام رو خریداری کرده بودم بسیار قابل درک و مفهوم بودن بنده شاید باورتون نشه کمتر از یک هفته البته با راهنمایی ایلیا و ... میتونستم رام های mtk رو فارسی و ادیت کنم وفقط موقعه رایت فقط مشکل وای فا پیدا میکرد که اونم داشتم بر طرف میکردم که از بد شانسی من لبتابم به طور کلی خاموش شد تا اینکه خیلی وقته از کوک رام دور شد

الان لبتابم رو دادم تعمییر میگه تا هفته آینده درست میشه

دوباره میخوام با یاری پروردگار و دوستان توسعه دهنده ادامه بدم

با تشکر ...

RA.Majid

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.