به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

hackerbaz

آنپک و ریپک لالی پاپ ومارشمالو

پست های پیشنهاد شده

سلام

دیروز داشتم در موردشون تحقیق میکردم که این آموزشو دیدم و از آنجایی که دوس دارم بقیه دوستان هم زودتر جلو برند گفتم بزارم شاید به درد دوستان خورد و به اشتراک میذارم

و یه سوال از ایلیا جان؟

در آموزش زیر میگه فایل های زیر رو به پوشه مذکور کپی کنیم

First Copy system.new.dat , system.transfer.list To "Paste-DAT-Here" Folder

در حالی که ما فقط system.img رو داریم

این فایل ها رو نتونستم داخل فایل های اندروید 5 و 6 پیدا کنم

ممنون میشم این سوالاتمونو به آپدیت ها ی برنامه موکول نکنید و جواب بدید

لینک آموزش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

من از اين روش استفاده ميكنم تست هم كردم بدون مشكله

اول بايد با ImgExtractor_32-64Bit پارتيشن بوت رو آنپك كنيد به اين صورت كه BOOT.IMG رو درگ ميكنيد به رويMENU.BAT و اون رو آنپك ميكنيد و از فولدر initrd فايل file_contexts رو كپي ميكنيد و درون فولدر Input-IMG از نرم افزار دوم يعني Auto Tool Unpack Repack مي ريزيد وفايل system رام رو كنار همين فايل بريزيد و AUTO_TOOL_V2.0 رو اجرا كنيد و با توجه

به نوع پسوند فايل يعني dat يا img اون رو آنپك كنيد .

براي ريپك كردن هم يك فايل به نام system.new.img يا dat هستش كه بايد حجم اون رو وارد كنيد تا ريپك بدون مشكل انجام بشه

البته بايد JDK و Python3 روي سيستم نصب باشه

فايل ضميمه

لینک به ارسال
سلام

من از اين روش استفاده ميكنم تست هم كردم بدون مشكله

اول بايد با ImgExtractor_32-64Bit پارتيشن بوت رو آنپك كنيد به اين صورت كه BOOT.IMG رو درگ ميكنيد به رويMENU.BAT و اون رو آنپك ميكنيد و از فولدر initrd فايل file_contexts رو كپي ميكنيد و درون فولدر Input-IMG از نرم افزار دوم يعني Auto Tool Unpack Repack مي ريزيد وفايل system رام رو كنار همين فايل بريزيد و AUTO_TOOL_V2.0 رو اجرا كنيد و با توجه

به نوع پسوند فايل يعني dat يا img اون رو آنپك كنيد .

براي ريپك كردن هم يك فايل به نام system.new.img يا dat هستش كه بايد حجم اون رو وارد كنيد تا ريپك بدون مشكل انجام بشه

البته بايد JDK و Python3 روي سيستم نصب باشه

فايل ضميمه

با تشکر ویژه از شما دوست گرامی بخاطر توضیح کاملتان

ویرایش شده توسط hackerbaz

لینک به ارسال

سلام الان دقیقا من همینکارو میکنم ارور زیر رو میده؟

30.png

لینک به ارسال

دوستان نظری ندارند؟

لینک به ارسال

ایلیا جان ممنون میشم اینم جواب بدید

لینک به ارسال
ایلیا جان ممنون میشم اینم جواب بدید

درود بر شما .

از انجا که از لاگ شما پیداست مبنی بر این است که مراحل را با دقت طی نکردید و نواقص عملیاتی دارید.

خیلی عجله نکنید دنیای جی اس ام فقط برای امروز نیست و همیشه باهم خواهیم ماند و بنده در حال تکمیل اموزشها و ویدیویی کردن هستم ... انشاالله این بخش را توسعه خواهیم داد و اینجور اموزشا زیاد سخت نیستند برای نسخه لولیپوپ و مارشمالو در تایپکی مجزا مانند دیگر اموزشها به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.