رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان خسته نباشید گوشی پسورد داشت ریکاوری نصب کردم جواب نداد رو ارم موند فلش تک فایل زدم صفحه سیاه شده با ال سی دی دیگه امتحان کردم صفحه رو میاره ولی رو ارم هسته چندتا فایل تست کردم کامل میخوره ولی بالا نمیاد مشتری هم گیره داده اطلاعاتش مهم هست دوستان راهنمایی کنید خیلی گیرم

لینک ارسال

به زودی فایل حل مشکل صفحه سیاه و هنگ لوگو تو سرور قرار میگیره

در ضمن مدل دقیقترشم ذکر کنید

g530h/dv ?

از این پستم میتونید استفاده کنید

دانلود رام رسمی وفارسی سامسونگ G53

ویرایش شده توسط hamed67vi

لینک ارسال

سلام G530 h. هسته با این رام که تو سایت بود چک کردم حل نشد یه رام گیر اوردم با ال سی جدید صفحه رو میاره . روش ریکاوری. نصب کردم تو ریکاوری میره ولی بازم رو ارم هسته. با ال سی دی خودش صفحه سیاه هست برد اصلی. نیست فک کنم فرمت کنم شاید بیاره ولی اطلاعاتش مهم. دوستان. اگه از طریق ریکاوری بکاپ بگیرم دوباره ریستور کنم. اطلاعاتش چیزی که پاک نمیشه

لینک ارسال

نه بشرطی که درست انجام بدی البته اینم مهمه که اطلاعاتی که مشتری مدنظرشه چیاست

شما واسه اطمینان بیشتر میتونی یه بار از یوزر دیتا بکاپ بگیری سری دوم تیک تمام قسمتها رو هم بزنی و فول بکاپ بگیری

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• سلام!

کاربران گرامی!

شما در حال استفاده از این وب سایت به صورت مهمان هستید، برای استفاده از امکانات کامل و تبادل اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

• معرفی به یک دوست

تالار جی اس ام دولوپرز رو دوست داری ؟ همین حالا به دوستت معرفی کن!
  • بیشترین ارسال کنندگان

• اضافه کردن...