رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با آنلاک شبکه HTC Desire 626s

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان تو این چند سال خیلی با HTC کار کردم و اولین گوشی که برای نرم افزار و فلش باهاش کار کردم HTC Legend بود، اینو میگم چون خیلی HTC اومده دستم برای تعمیر ولی این یکی دومین بار هست که با همچین باهاش مواجه میشم قبلی فکر کنم چند ماه پیش بود که دوستان گفتند فیک هست در حالی که همه چیش عین اصلیه فقط منوی Fastbootش فرق داره و وقتی صدای کم و پاور رو میگیرم به ریکاوی میره (عکس 1) مشکلش اینه که سیم کارت رو نمیشناسه و وقتی سیم رو میزارم گوشی که بالا اومد همون اول یه پیغام میده، اینکه وای فای رو روشن بکنید و با یه برنامه که از قبل روی گوشی نصبه گوشی رو آنلاک بکنید که من انجام دادم نشد و اکثر برنامه ها برای T...Mobile هست، من با باکس XTC2Clip امتحان کردم گوشیرو نشناخت، با BST گوشی رو نصفه کاره شناخت ، یعنی مدلشو دقیق ننوشت و در آخر که میخواستم عملیاتی روی گوشی انجام بدم پیغام میداد که آیا مطمئن هستید مدل گوشی HTC هست؟ من عکسهای منوی HBoot و وریکاوری و تنظیمات گوشی رو میزارم ببینید که جریان چیه؟ آیا گوشی واقعا فیک هست یا نه تازگیا منوی فست بوت عوض داره میشه؟ :

64.jpg;

65.jpg;

66.jpg;

67.jpg;

68.jpg;

لینک ارسال

با سلام

همکار گرامی اتفاقا دیروز برای بنده از همین مدلها اومد البته مدل گوشی بنده a50aml یا htc desire 728 بود

گوشی s-off شده بود و لاک بود ولی من هرکاری کردم آنلاک نمیشد ( یعنی از cid اشکال میگرفت )

من برای تست همینطوری ریکاوری روش رایت کردم و اوکی رایت شد.

حالا به نظر من شما یه رام ارجینال روش رایت کنید و تست کنید.

لینک ارسال

چشم داداش الان تو این سایت رام های رسمیشو پیدا کردم فقط مشکل من یه چیز دیگست که دوستان توجه نمیکنن، گوشی لاک اوپراتور هست و میخوام آنلاک بشه شما دوستان اشتباه فهمیدین آنلاک بوتلودر نمیخوام بکنم، :

لینک ارسال

دوستان راه حلشو پیدا کردم در اصل باید مبلغی پرداخت بشه حدودا 12 دلار ولی باکس XTC2Clip تو آپدیت جدیدش آنلاک اوپراتور میکنه که یخورده قلق داره، انجام میدم بعد آموزششو برای دوستان میزارم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...