رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل بالا نیومدن One M8 و S-Off نشدن

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان یدونه M8 هست مشتری آورده میگه یهو خود به خود ریستارت شده و روی لوگو مونده، رامش هم آندروید 6 هست که خودش با گوشی آپدیت کرده، من اومدم با XTC2Clip گوشیرو S-Off بکنم ولی هر کاری بگید انجام دادم نمیشه که نمیشه تا حالا خیلی مدل با XTC2Clip اس آف کردم ولی این نمیشه، هم Direct Mod و هم SD Mod رو امتحان کردم در ضمن هم باکس رو مستقیم به گوشی زدم و هم با کابل Y امتحان کردم در همه حالتها یه ارور میده که عکسشو میزارم ببینید .

در ضمن گوشی رو آنلاک کردم و کاستوم ریکاوری زدم و رام کاستوم مارشمالو زدم ولی بازم روی لوگو مونده و بالا نمیاد هر چی هم میگردم رام رسمیش پیدا نمیشه چون S-Off نمیشه مجبورم رام بیلد خودشو بزنم فقط یکی پیدا کردم که برای مدل M8_UHL هست ولی گوشی M8_UL هست، این رامی که دارم میگیرم :

0P6BIMG_M8_UHL_M60_SENSE70_MR_hTC_Asia_India_6.15.720.2_Radio_1.29.214500021.12G_20.72.4196t.01_F_release_469495_signed_2_4_

اینم عکس خطا در موقع انجام عملیات S-Off :

22.jpg;

لینک ارسال

دوستان الان یدونه M7 دارم که اونم نمیشه S-Off بکنم دقیقا همون ارور رو میده ، احتمال داره باکسم خراب شده باشه؟ من باکسمو همیشه تو جعبش میزارم و مراقبش هستم و آخرین بار که ازش استفاده کردم سالم بوده، در ضمن این گوشی M7 سری گوگل هست که آنلاک هم نمیشه کدشو از HTCDev گرفتم و میخوام با دستورات Fastboot آنلاکش بکنم همون ابتدا گیر میکنه احتمالا مشکل از گوشی هست

لینک ارسال

دوستان مشکل از باکسم بود، که از طریق فروم رسمیش درستش کردم انگار تو این مدل این مشکل زیاد پیش میاد :

لینک ارسال

دوستان S-Off و S u p e r CID ولی رام رسمی یه بیلد دیگه متاسفانه نصب نشد و ارور CID میده در حالی که س و پ ر CID هست خلاصه با رام رسمی زیر که در اصل کاستوم هست فلش زدم و بالا اومد خداروشکر :

M8_UL_M60_SENSE70_MR_hTC_Asia_TW_6.20.709.2

لینک ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • سلام!

کاربران گرامی!

شما در حال استفاده از این وب سایت به صورت مهمان هستید، برای استفاده از امکانات کامل و تبادل اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

• معرفی به یک دوست

تالار جی اس ام دولوپرز رو دوست داری ؟ همین حالا به دوستت معرفی کن!
  • بیشترین ارسال کنندگان

• اضافه کردن...