به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

ei.g.a

خاموشی j700h

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یه j700h/ds رو امروز تک فایل زدم خاموش شده.آیا هنوز راهی برای ترمیمش نیست؟

ممنون میشم اساتید کمک کنن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
سلام دوستان یه j700h/ds رو امروز تک فایل زدم خاموش شده.آیا هنوز راهی برای ترمیمش نیست؟

ممنون میشم اساتید کمک کنن

سلام 2 روزی میشه ایزی جیتگ به ساپورتش اضافش کرده

با ایزی حل میشه

خوش باشیذ

رفاقت کشکه و دوغ

لینک به ارسال
سلام 2 روزی میشه ایزی جیتگ به ساپورتش اضافش کرده

با ایزی حل میشه

خوش باشیذ

ممنون آقا علی.آیا الان واقعا ساپورت میکنه یا مثل سریای قبل فقط در حد حرفه؟

لینک به ارسال

سلام

ظاهرا اپدیتی که داده منحصرا مربوط به j700f هست . امروز یکی از همکارا یه دونشو اورده بود که بعد از فلش خاموش شده بود سرچ کردم ظاهرا هنوز راهی نیست برای ترمیمش حتی راهی که دوستان هموطن خودمون ارایه داده بودند ظاهرا کارساز نبوده و بوت رو ترمیم نکرده.

لینک به ارسال

بصورت دایرکت ازطریق ایزی مشه حل کرد

پینوت و دامپ هارد رو از shell میتونید دانلود کنید:dddddd..

43.png

ویرایش شده توسط ehsan_zamani_68

لینک به ارسال

ممنون از اساتید...منم امروز یه j700h/ds رو با تک فایل فلش زدم متاسفانه خاموش شده و 11صدم جریان میکشه...من با این فایل شاید20.30 تا گوشیو زدم بدون مشکل اما این فک کنم بوتش پریده...میخاستم بدونم راهی واسه تشخیص وجود نداره با این وضعیت فلش این مدل واقعا ریسکش بالاس...

لینک به ارسال
ممنون از اساتید...منم امروز یه j700h/ds رو با تک فایل فلش زدم متاسفانه خاموش شده و 11صدم جریان میکشه...من با این فایل شاید20.30 تا گوشیو زدم بدون مشکل اما این فک کنم بوتش پریده...میخاستم بدونم راهی واسه تشخیص وجود نداره با این وضعیت فلش این مدل واقعا ریسکش بالاس...

سلام این مدل رو از کجای گوشی خوندید و فلش زدید؟ بطور مثال لیبل پشتشو خوندید از توی منو دیدید؟ پشت درش زده بود یا تو قسمت دانلود مد زده بود? الان در ال حاضر که گوشی خاموشه مدل روی لیبل رو با در پشت اگر نوشته چک کنید ببینید یکیه؟این سوال رو میپرسم تا مشخص بشه مشکل کار کجاست که این گوشی اینهمه خاموشی داره.

لینک به ارسال

ممنون اقا شهرام....داخل گوشیو حقیقت نگاه نکردم...اما پشت گوشی j700h/ds نوشته بود توی دانلودینگ هم j700h نوشته بود...لیبل هم j700h/ds هستش...الان با این شرایط واقعا سخته فلش زدن این مورد...به ریسکش نمیرزه...مگر اینکه بشه یجوری تشخیص داد

لینک به ارسال

دیروز یکی از همکارا یکی خاموش کرده بود توی دانلودینگ رو یادش نیست چی بوده ولی توی منو و لیبل هر دو زده بوده j700h/ds منتها پشت در زده بوده j700f که ندیده بوده گفتم مطمئن بشم همه اونایی که خاموش میشن مشکل اختلاف مدل دارند یا خیر . اما یه سوال دیگه گوشی شما ریکاوری کاستوم داشت؟روت شده بود؟

لینک به ارسال
دیروز یکی از همکارا یکی خاموش کرده بود توی دانلودینگ رو یادش نیست چی بوده ولی توی منو و لیبل هر دو زده بوده j700h/ds منتها پشت در زده بوده j700f که ندیده بوده گفتم مطمئن بشم همه اونایی که خاموش میشن مشکل اختلاف مدل دارند یا خیر . اما یه سوال دیگه گوشی شما ریکاوری کاستوم داشت؟روت شده بود؟

اینم به نظرم نمیشه ملاک قرار داد

چون رو در بیشتر j700h زده j700f

یا s5 هم همینطور بود

(یه بار یکی از همکارا 20 تا j7 اورده بود بدون جعبه همه رو فارسی زدم ، به نظرم کلا لوازم و جعبه و باتری و در پشتش همه جدا اومده بودن بعد اینجا سر هم کرده بود !البته شانس من خاموش نشد)

لینک به ارسال

نه گوشی آک بود...ریکاوری کاستوم نداشت....داداش فقط لیبل روی درب الان دیدم...مال منم j700f هستش متاسفانه

لینک به ارسال

یه نکته هم بگم

روی چند تا گوشی دیدم

روشون کاستوم میریزن بعد ادیت می کنن

مثلا یه j7h بود تو تنظیمات می زد j7f حتی گزینه 4g هم داشت ! البت نمی اورد

یا یه نوت 3 روش زده بود verizon کد n9005

تو دانلودینگ زده بود n900p که میشه sprint

لینک به ارسال

بهر حال فرض رو بر این بذاریم که در پشت هم جا به جا شده باشه اگر این مورد اختلاف مدل در پشت توی گوشی های خاموش زیاد باشه میشه نتیجه گرفت که این گوشی با این شرایط احتمال خاموشی داره .بازم دوستان اگر کسی با این مدل مشکل خاموشی داشته مشخصاتشو همینجا بذاره تا ببینیم میشه نتیجه گیری کرد یا خیر؟

لینک به ارسال
یه نکته هم بگم

روی چند تا گوشی دیدم

روشون کاستوم میریزن بعد ادیت می کنن

مثلا یه j7h بود تو تنظیمات می زد j7f حتی گزینه 4g هم داشت ! البت نمی اورد

یا یه نوت 3 روش زده بود verizon کد n9005

تو دانلودینگ زده بود n900p که میشه sprint

این مورد که دوستمون میگه رو من زیاد دیدم چون با وارد کننده ی این گوشی ها در ارتباط هستم. این گوشی ها طبق گفته ی دوستمون verizon , att, sprint هستن که به دلیلی به کمپانی برگشت میخورن و میان دبی اونجا رام ادیت شده و لیبل روش میزنن که فقط داخل دانلودینگ مدل واقعی رو میشه فهمید. مثلا G900P هست که تبدیل میشه به G900F (اتفاقا چن روز پیش یه فایل sprint نیاز داشتم که علی جان زحمت کشید داخل مرکز دانلود گذاشت و الان داریمش G900P بود) و متاسفانه اینجا به اسم نو فروخنه میشن. چون در حد چند روز کار هستن. در این موارد تنها راه دانلودینگ گوشی هست...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک به ارسال
سلام این مدل رو از کجای گوشی خوندید و فلش زدید؟ بطور مثال لیبل پشتشو خوندید از توی منو دیدید؟ پشت درش زده بود یا تو قسمت دانلود مد زده بود? الان در ال حاضر که گوشی خاموشه مدل روی لیبل رو با در پشت اگر نوشته چک کنید ببینید یکیه؟این سوال رو میپرسم تا مشخص بشه مشکل کار کجاست که این گوشی اینهمه خاموشی داره.

سلام آقا شهرام دیروز مشتری برام آورد که فارسی کنم.اتفاقا چون از خاموشی این مدل آگاهی داشتم به دقت مدلش رو نگاه کردم.روی لیبل.روی کارتن.توی ابوت گوشی.با بی اس تی هم یه اینفو گرفتم دیگه خیالم راحت شد که j700h/ds هستش.فایلشم که کلن مشخصه هاش یکی بود حتی سه حروف اولش.ولی متاسفانه بازم خاموش شد.اینو گفتم که همکارای عزیز حواسشون جمع باشه که این مدل گوشی به هیچ سراطی مستقیم نیست وه به ریسکش نمیارزه.

اما الان که نگاه میکنم لیبل پشت درش j700f زده.

ویرایش شده توسط ei.g.a

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.