به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Mohammad Bagherzade

حل مشکل ارور بوت در حین فلش n910c و رایت نشدن فریمورهای مختلف not4

پست های پیشنهاد شده

دروود

چند دستگاه در این مدل برای بنده پیش امد

که

در حین اپدیت یا فلش مشکلاتی از قبیل رایت نشدن فایل بوت مشاهده میشد توجه کنیید eror nand write نبوده

که رایت ناقص باعث بالا نیامدن دستگاه شده و سافت برک شده

این فایل را رایت نمایید مشکل برطرف میشود

n910c boot download

موفق باشید

یادباد انکه مرا یاد اموخت ادمی نان خورد از دولت یاد

ID:mohammad_mobile

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

تو انجمن کسی لینک رو ایمیل یا خصوصی نمیفرسته .

کاربر ویژه بشید تا از تمامی امکانات بهره ببرید

2.gif

لینک به ارسال

من بیشتر از ده پست گذاشتم و اکثرا هم فایل فلش بوده و مفید و فایل های کم یاب و مشکل رفع کن ولی هنوز منتظرم تا کاربر ویژه بشم

لینک به ارسال

فرمایشات شما متین ولی گوشی مردم مونده رو دستم کل اینترنت زیررو کردم مشکل من برطرف نشد الان من تا کی باید صبر کنم تا مشترک ویژه بشم

لینک به ارسال

اگه با این فایلتون مشکل من برطرف شد قول میدم برای همیشه عضو اینجا بمونم و مطالب مفید بزارم پس خواهشا لینک را بهم بدین فوری لازم دارم

لینک به ارسال

حلیم جان سایت قانون داره....

الان که میخوای عضو سایت بشی لطفا به قوانین سایت احترام بزارید...

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک به ارسال

دوست من شما درست میفرماید ولی شرایط من اضطراریه

لینک به ارسال

من الان باید چکار کنم #-o :| X-(

لینک به ارسال

ده تا پست مفید که تکراری نباشه بزارید...بعد تمومه

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک به ارسال

ملت کمک کنید دیگه

لینک به ارسال

آقا من میگم مخم داره سوت میکشه 5 ساعته پشت سیستم دارم دنبال این مشکل میگردم اون وقت شما میگن 10 تا پست بزارم تا کاربر ویژه بشم !!! خیلی عجیبه اذیت نکنید لطفا فایل بدین شاید مشکلم برطرف شد

لینک به ارسال

همین کارا رو میکنید که 50 سال از دنیا عقبیم ...

بلاخره با کلی وب گردی و انواع ترفندها تونستم مشکل خود را برطرف کنم آفرین بخودم b-)

الان این روش را در هیچ جا نمیشه پیدا کرد چه سایت ایرانی و خارجی تصمیم گرفتم خودم برای اولین بار رایگان در وبلاگم بزارم

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز اینکه شما چند ساعت رو در اینترنت صرف کردید تا یه مشکل جزئی رو حل کنید. میتونستید با چند دقیقه و ارائه پست مفید عضو ویژه شوید و راحت فایل مورد نظر و راه حل رو دریافت کنید.

البته این کار نشان دهنده اهمیت عضویت در انجمن هارو نشون میده که با صرف وقت کمتر میتونید مشکل حل کنید.

این مشکل قبلا در انجمن حل شده بود.

بازم امیدوارم موفق باشید.

لینک به ارسال
همین کارا رو میکنید که 50 سال از دنیا عقبیم ...

بلاخره با کلی وب گردی و انواع ترفندها تونستم مشکل خود را برطرف کنم آفرین بخودم b-)

الان این روش را در هیچ جا نمیشه پیدا کرد چه سایت ایرانی و خارجی تصمیم گرفتم خودم برای اولین بار رایگان در وبلاگم بزارم

سلام

کاربر مورد نظر به دلیل رعایت نکردن قوانین اخراج شد

دوستان کسانی که 10 تا پست هم حال زدن ندارن اخر و عاقبتشون این میشه - یا 10 تا پست میدن خیال میکنند باید برای همیشه عضویت رایگان براشون موندگار باشه

بهتره به خودمون و دیگران احترام بزاریم و قوانین رو رعایت کنیم و هم به همکارانی که پست مفید میزارن شما هم در قبال چیزی که یاد میگیرید چیزی به دوستان و همکارانتون یاد بدید

خوش باشید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.