رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

قابل توجه تمامی همکاران و دوستان انجمن gsm-developers

steve jobs

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت تک تک شما عزیزان

اخیرا مشاهده شده مدل های جدید سامسونگ ( a . J . E ) بعد از فلش دچار خاموشی و پریدن کامل بوت میشن

که بعضی از مدل ها هنوز راه حلی پیدا نکردن و بعضی مدل ها هم که درست میشن هزینه سنگینی برای همکاران دربر داره

برای همین این پست رو ارائه کردیم تا از این به بعد فایل فلش های تست شده رو ارائه کنید.

اگر فایل فلشی هم که برای این ورژن ها ارائه میکنید حتما اعلام کنید که تست شده یا نه

تا همکاران کامل مطلع باشن و دچار اشتباه و مشکلی نشن.

موفق باشید.

لینک ارسال

با سلام خدمت تک تک شما عزیزان

اخیرا مشاهده شده مدل های جدید سامسونگ ( a . J . E ) بعد از فلش دچار خاموشی و پریدن کامل بوت میشن

که بعضی از مدل ها هنوز راه حلی پیدا نکردن و بعضی مدل ها هم که درست میشن هزینه سنگینی برای همکاران دربر داره

برای همین این پست رو ارائه کردیم تا از این به بعد فایل فلش های تست شده رو ارائه کنید.

اگر فایل فلشی هم که برای این ورژن ها ارائه میکنید حتما اعلام کنید که تست شده یا نه

تا همکاران کامل مطلع باشن و دچار اشتباه و مشکلی نشن.

موفق باشید.

ممنون بابت این توجه و تدبیر

لینک ارسال

تشکر از پست مفدتون

خواستم به دوستانی که یه خورده تازه کار هستن ولی اشتیاق به فعالیت تو انجمن در دارن عرض کنم برای فلش گوشی سامسونگ به پروداکت داخل دانلودینگش دقت کنید نه به پشت باطری یا ابوت اون

چون دیده میشه مدل هایی که مدل داخل دانلودینگ که اصل هم همین هست با پشت باطری همخوانی نداره

این رو بنده به منظور دادن لینک فایل یا اپلود فایل عرض کردم تا انشالله اشتباهی پیش نیاد

همه عزیزان این انجمن سروران بنده هستن

با تشکر

لینک ارسال

با سلام

دوستان من این پست رو برای دقت بیشتر و توجه به حقوق همکاران دوباره بروز کردم

خواهشن فایل هایی که قرار میدید اعلام کنید تست شده یا نه...!!!

موفق باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...