به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

mojtaba1123

نصب رام اصلی روی ریکاوری کاستوم twrp

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من روی گوشی هوواوی g700-u10 ریکاوری کاستوم twrp نصب کردم و حالا میخوام رام رسمی بریزم روش.از طریق dload که انتخاب میکنم میره توی بخش ریکاوری و رام رو نصب نمیکنه.رام الان بیلد نامبر 124 و رامی که میخوام نصب کنم بیلد نامبر 126.هر چی هم میگردم ریکاوری استوک هم پیدا نمیکنم.لطفا راهنماییم کنید و اگه نرم افزاری مد نظرتون هست بی زحمت لینکش رو هم برام بذارید..با تشکر فراوووان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

لینک به ارسال
ریکاوری بیلد 126

>http://oceanhost.eu/ulrecln4rpia/recovery-sign.zip.htm

با usb توسط spflashtool هم می تونید ارتقا کنید

ممنون از راهنمایی.اینی که گذاشتید رو باید چکار کنم؟ و از چه ورژن فلش تولز استفاده کنم؟ .لطفا توضیح بیشتری بدید یا به انجمنی که توضیح کامل داده راهنماییم کنید.با تشکر

لینک به ارسال
ریکاوری بیلد 126

>http://oceanhost.eu/ulrecln4rpia/recovery-sign.zip.htm

با usb توسط spflashtool هم می تونید ارتقا کنید

این ریکاوری استوکه؟

لینک به ارسال

سلام کسی نیست زحمت بکشه راهنمایی کنه؟با دو نوع فلش تولز میزنم ایرور میدهSP_Flash_Tool_5.1343.01 و این SPF.Tool.v3.1324.0.177 نمیدونم چه کنم

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز شما ابتدا این پست رو کاملا مطالعه بفرمایید.

بعد حتما به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

[h=1]اطلاعیه بخش ویژه[/h]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.