رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تغیر imei گوشی g610 بدون روت

omid_m_1454

ارسال های توصیه شده

با دانگل ولکانو بدون روت میتونین imei گوشی g610 رو تغیر بدین فقط باید اینو بیاد داشته باشین که هر دو imei رو پر کنین یعنی imei رو که نمیخواین تغیر بدین همون سریال خودش رو و اونی که میخواین تغیر بدین سریال جدید رو بزنید

لینک ارسال

خوب چطوری؟

با ولکانو تول یا مراپی یا یوتی لیتی ؟

کدوم منو؟کدوم بخش؟

فایل nv میخواد یا نه؟

(اگه میخواد اموزش بزارید حداقل قابل فهم یا با عکس بزارید داداش)

لینک ارسال

با ولکانو یکم سحته همین الان با zzkey خیلی اسون تر از اون تونستم تغیر بدم فقط گوشی رو به پی سی وصل کنین بعد Huawei_Advanced_Tool رو باز کرده بعد برید تو قسمت Huawei Android Adb Phone و تو مدل هم Huawei Android Adb Autodetection2 MTK رو انتخاب و تیک Automatic port Detection رو بزنید بعد از آن Read Phone Infoرو زده بعد از شناسایی گوشی Repair Imei رو بزنید و برای خط اول و دوم سریال را پر کنید (اینو حتما انجام بدین چون اگه فقط یکی رو پر کنید سریال یکی از خط ها می پره) بعد ok کنین تبریک میگم تونستین سریال رو تغیر بدین

لینک ارسال

سلام

من همیشه با ولکانو تغییر میدم سریال ها رو ولی بدون روت فکر نکنم شدنی باشه اگرم بشه اتفاقی بوده یا روت بوده شما حواست نبوده یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
سلام

من همیشه با ولکانو تغییر میدم سریال ها رو ولی بدون روت فکر نکنم شدنی باشه اگرم بشه اتفاقی بوده یا روت بوده شما حواست نبوده یا علی

نه داداش یه چند تا تست کردم بدون روت انجام شد

لینک ارسال
با دانگل ولکانو بدون روت میتونین imei گوشی g610 رو تغیر بدین فقط باید اینو بیاد داشته باشین که هر دو imei رو پر کنین یعنی imei رو که نمیخواین تغیر بدین همون سریال خودش رو و اونی که میخواین تغیر بدین سریال جدید رو بزنید

با این کاری که شما میگین با یه ریست کردن و فرمت گوشی باز برمیگرده به سریال قدیمی خودش. و با این کار هم باید روت بشه و بدون روت نمیشه. اون چندتایی که زدی قبلا روت شده بودن و شما فایل روتش رو ندیدی. با ولکانو سریال موقته و دایمی نمیمونه

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...