به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

mohamad2126

حل مشکل وای فای 9500

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه این مدل گوشی مشکل انتن داشت منم فلش زدم وبعدازفلش مشکلش حل شد ولی بعدفلش باز وای فای اون مشکل پیدا کرد به این صورت که روفای فای انتخاب میکنی اصلا روشن نمیشه دوستان لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم

خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. معلم شهیددکترعلی شریعتی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

درود..

اگر شما قبل از فلش مشکل وایفای نداشتید پس..

این مشکل بدلیل امنیت KNOX که در این گوشی وجود داره پیش اومده..

اگر ورژن سابق گوشیرو بخاطر دارید با اون فلش کنید درغیر اینصورت با رامهای اروپایی..(با رام آلمان حل کردم)

یا اینکه میتونید گوشیرو روت کنید و با باکس WIFI REPIER کنید..

یه فایل هم هست که بنده باهاش مشکل wifi حل کردم و الان دم دستم نیست اگر با روشای بالا ج نگرفتید بگید آپ میکنم فردا..

مورد داشتم که سخت افزاری بوده و مشکل از چیپ WIFI BT بود و با تعویض..

IC به شماره فنی 3440 338S0805 مشکل رفع شده..

موفق باشید..

لینک به ارسال

سلام خدمت شما

قبلا راجب این موضوع توضیح داده بودم

با یه جست و جو در سایت به جواب میرسیدید

برای حل این مشکل وایفای s4 i9500 , i9505 بعد از فلش ، فقط کافیه گوشی را توسط z3x وزدن گزینه بوت اپدیت فلش کنید

ویرایش شده توسط arash167

2.gif

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.