رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست فایل فلش Asus Memo Pad ME172V

hamed1028

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت دوستان این تبلت بدون سیم هستش ومحیط ریکاوری نداره فقط یه آدمک اندروید میاد بدون هیچ گزینه ای....من اومدم ببرم ریکاوری ریست کنم که متاسفانه ریست نشد و حالا هریار روشنش میکنم میره همونجا وتبلت بالا نمیاد...حتی باتریم کشیدم دوباره وصل کردم بازم درست نشد...با یکم جستجو یه فایل پیدا کردم که میشد باهش گوشی رو فکتوری ریست کرد...ولی موقه فکتوری ریست با این ارورمواجه شدم...Please remove installation media!

از دوستان ممنون میشم فایل فلش یا راهی واسه حل این مشکل بدن...باتشکر

لینک ارسال
ممنون از مدیر عزیز..اما ممنون میشم بگید کدون فایل؟توی لینک فایلی نیس

سلام

فایل رو لینک دادن دیگه منتظر چی هستی داداش ؟ دانلود کن فلش کن تمام

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز در لینک زیر 3 تا گزینه هستش

که برای همه موارد ذکر شده کمی انگلیسی بلد باشید مشکلی نیست. ( اگر هم انگلیسی وارد نیستید از GOOGLE TRANSLATE استفاده کنید. )

در این لینک 3 مورد کاملا گفته شده که میتونید فرمت کامل انجام بدید و در صورت حل نشدن مشکل میتونید کرنلی که ارائه شده رو رایت کنید.

موفق باشید.

ASUS

لینک ارسال

ممنون از مدیر عزیز که وقت گذاشتین....ولی من یه راه دیگه پیدا کردم..چون توی اون سه تا فایل فایل فلشش که نبود لینک خراب بود...یه فایل دیگه هم وجود داشت که کارریست فکتوری رو انجام میداد که قبلا من تست کرده بودم.

راه حل این بود که بعد از زدن CLEAR DATA اگه با این ارور مواجه شدید Please remove installation media!

کافیه فقط مموری گوشیو خارج کنید...گوشی بعد 3 ثانیه ریست میشه....بعد حدود 10min گوشی روشن میشه....در ضمن زبان انگلیسی و بنگلادشیم بلدم :))

لینک ارسال

با تشکر از همکار گرامی

دوست عزیز ما قصد جسارت به شما رو نداشتیم

در لینک هایی که بهتون دادم فایل فلش موجود هست ولی باید یکم دقت میکردید.

همیشه برای فلش و ریست سعی کنید سیمکارت و رم رو حتما خارج کنید.

بازم ممنون از اعلام نتیجه

موفق باشید.

موضوع بسته شد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...