به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

iran_gsm

سوال درمورد ولتاژهای 1.8 و 2.8 باکس ایزی جیتگ

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید ممنون میشم بفرمایید این ولتاژها توسط کدوم سیم از باکس ایزی جیتگ تامین میشه

من باکس رو گرفتم سیم هایی که از باکس گرفته میشه 20 رشته سیم به رنگ های مختلف هستن

حالا نمیدونم کدوم رشته مثلا vcc یا کدوم trst

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام

اولا اگه یه برد همراه با باکس هست میخریدید راحت تر بودید

دوما عکس پین اوت رو بدید تا راهنماییتون کنم دوست عزیز

رفاقت کشکه و دوغ

لینک به ارسال

ممنون علی جان خدمت شما نقاط پین اوت

اقا علی میشه از 4 in 1 باکس atf براش بگیرم ولتاژ رو

ولی اکتیو نیست atf که فقط ولتاژها رو بهم بده

16.jpg

لینک به ارسال

من برد رو گرفتم اگر ممکنه راهنمایی کنید که چه سیم هایی با چه اسمی این ولتاژها رو تامین میکنه

لینک به ارسال
من برد رو گرفتم اگر ممکنه راهنمایی کنید که چه سیم هایی با چه اسمی این ولتاژها رو تامین میکنه

سلام

داداش شما اگه گوشی دستتونه 2 راه دارید یا از ساپورتر باکستون نقشه سیم کشی رو بگیرید و یا اینکه خودتون نقاط رو پیدا کنید یا توی نت سرچ کنید

بعد دقیقا روی برد همون نقاط نوشته شده و شما به راحتی به برد آداپتور وصل میکنید و تمام .

ان شالله خودم دارم کم کم یاد میگیرم و تحقیق میکنم به زودی آموزش مقدمات ترمیم رو خودم شروع میکنم .... ان شالله

رفاقت کشکه و دوغ

لینک به ارسال

مشکل اینجاست که توی atf دقیقا زده 2.8 و 1.8 اما روی ادپتور 5 تیکه ایزی جی تگ نزده ولتاژ گیری هم که کردم موقعی که دکمه روی 1.8 تمام ولتاژ ها 1.8 میشه اما موقعی که روی 2.8 تمام ولتاژ ها 2.8 میشه در صورتی که الان میخواستم j700 ترمیم کنم زده یک ولتاژ 2.8 میخواد یک 1.8 گر ممکنه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.