به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

tifo02

نصب sp flash tools در ویندوز 8.1

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.sp flash tools رو ویندوز 8.1 گوشی هارئ نمیشماسه.میشه کاریش کرد؟یا فقط باید با win 7 فلش زد؟

و اینکه گوشی ک رو آرمه چجوری بیلد نامبرشو بفهمم.ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من مدتیه از ویندوز 10 دارم استفاده میکنم و همه گوشی ها رو دارم به راحتی فلش میکنم پس ربطی به ویندوز نداره درایور های رو نصب کن بهتره بیشتر گوشی ها رو روشن وصل کنی و یک بار با موبورو برنامه نصب کن تا درایور ها بهتر نصب بشه

برای فهمیدن بیلدر نامبر هواوی تو بعضی از گوشی ها وقتی گوشی رو داخل ریکاوری ببری مینویسه یا داخل منویی چینی و در اخر سعی کن همیشه با بالاترین بیلدر نامبر بزنی جواب نداد با بیلدر بالاتر تست کن و در بیشتر هواویی ها در قسمت USB_Upgrade فایلی به نام Rework-Secro وجود داره که میتونید به راحتی با رایت این فایل بیلدر نامبر رو دانگرید به هر بیلدر نامبری که دوست دارید بکنید

یا علی

ویرایش شده توسط BAHMAN

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز من مدتیه از ویندوز 10 دارم استفاده میکنم و همه گوشی ها رو دارم به راحتی فلش میکنم پس ربطی به ویندوز نداره درایور های رو نصب کن بهتره بیشتر گوشی ها رو روشن وصل کنی و یک بار با موبورو برنامه نصب کن تا درایور ها بهتر نصب بشه یا علی

ممنون دوست عزیز.لینک درایور هارو محبت مییکنین تا همونارو دان و نصب کنم؟

لینک به ارسال

سادس برای سونی و سامسونگ و هواویی هم داریورش موجود هست و هم پی سی سویت من همهشو نصب کردم نصب کن از پی سویت استفاده کن جدید ترینشو نصب کن

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز من مدتیه از ویندوز 10 دارم استفاده میکنم و همه گوشی ها رو دارم به راحتی فلش میکنم پس ربطی به ویندوز نداره درایور های رو نصب کن بهتره بیشتر گوشی ها رو روشن وصل کنی و یک بار با موبورو برنامه نصب کن تا درایور ها بهتر نصب بشه

برای فهمیدن بیلدر نامبر هواوی تو بعضی از گوشی ها وقتی گوشی رو داخل ریکاوری ببری مینویسه یا داخل منویی چینی و در اخر سعی کن همیشه با بالاترین بیلدر نامبر بزنی جواب نداد با بیلدر بالاتر تست کن و در بیشتر هواویی ها در قسمت USB_Upgrade فایلی به نام Rework-Secro وجود داره که میتونید به راحتی با رایت این فایل بیلدر نامبر رو دانگرید به هر بیلدر نامبری که دوست دارید بکنید

یا علی

یعنی اول Rework- Secro رام رو(ک بیلدر:-"=))=)) پایین تری داره رایت کنم)بعدش فلش بزنم گوشیو

لینک به ارسال

درسته کاملا متوجه منظورم شدی اگه ارور داد از فلش تولز دیگه ای استفاه کن

Bahman59547@Gmail.com

لینک به ارسال
ممنون دوست عزیز.لینک درایور هارو محبت مییکنین تا همونارو دان و نصب کنم؟

خدمت شما

DriverSetup

ویرایش شده توسط ramin 68

لینک به ارسال
خدمت شما

DriverSetup

این ک اصلا وقتی میزنم نصب بشه هیچ اتفاقی نمیوفته.

لینک به ارسال
این ک اصلا وقتی میزنم نصب بشه هیچ اتفاقی نمیوفته.

دروود بر شما

دوست عزیز

مشکل درایور دارید

یا

اموزش فلش؟

و اینکه پس از اتصال گوشی به سیستم در دیوایس منیجر درایور نا شناخه دارید ؟

یادباد انکه مرا یاد اموخت ادمی نان خورد از دولت یاد

ID:mohammad_mobile

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.