رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

رونمایی از اپدیت شدن انجمن برای کاربران عزیز

ILYA20

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان عزیز

همانطوری که در جریان هستید مدیرا و مسئولان انجمن جی اس ام دولوپرز همیشه بدون چشم داشتی برای امنیت و اسودگی اطلاعات کاربران تلاش کرده و خواهد کرد ... (یعنی ما با شما و برای شما ...)

برای رفاه حال کاربران عزیز با تلاش چند روزه بنده و معاونت عزیز قالب انجمن رو بروزرسانی کرده ایم و همینطور بخش های امنیتی رو نیز اپدیت کرده ایم تا کاربران با خیال اسوده بتوانند کار خود را راه بندازند ...

و از همه عزیزان معذرت خواهی میکنم به خاطر تعطیلی روزانه بخاطر اپدیت (البته نهایت سعی خواهد شد همچین اتفاقی رخ ندهد )

چند نکته مهم درباره بروزرسانی های اخیر :

استایل زیبا و کاملا واکنشگرا

سازگار با موبایل و تبلت (کاربران میتوانند به راحتی با موبایلشان بدون نیاز به tapatalk پست های اموزشی و ... خود را درج کنند ) حتی میتوانید به راحتی اخرین ارسالی ها را نیز مشاهده کنید ..

امنیت شده جلوگیری از هک و دیگر خرابکاری ...

سئوی عالی ...(البته سئو سایتمون عالی بود و عالی تر هم میشه )

و ....

از کاربران عزیز خواهشمندیم هرگونه ایراد و یا مشکلاتی دیدن در همین تایپک اعلام کنند در کمترین زمان رفع بشه ..

بنده از کاربران vip نیز معذرت خواهی میکنم جهت فعال نشد اکانتشون تا اخر شب به همه اعضای vip پیغام خصوصی خواهد شد و همینطور رامها و دیگر کارهای جدید ارایه خواهد شد ..

در اخر از معاونت انجمن و جناب زمانی تشکر ویژه دارم که در بهبود شدن انجمن ما رو یاری کرده اند :-?

امیدوارم روزهای خوشی را در انجمن سپری کرده باشد

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

با سلام...

با تشکر از زحمات شما و مدیران عزیز....

کم کم تاو هالمون میره 10

:dddddd

آواتار من خود به خود عوض شده.. و با هر عکسی میخوام چنجش کنم....میگه فایل خرابه...جریانش چیه....؟؟؟

این عکس رو که میبینید مال من نیست...نمیدونم از کجا اومد....

ممنون میشم مشکلمو حل کنید...این عکسه داره حالمو میگیره...

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...