رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فارسی سازی موفقیت آمیز نوکیا 105 با ورژن 3.60 با باکس ufs

ارسال های توصیه شده

سلام

منظور شما گوشی105 ویتنام هست

دوست عزیز نگاه به پشت گوشی نکردم فقط نگاه به ورژنش کردم

الان همکارام 105 ویتنام دارن فارسی نداره تست میکنم اعلام نتیجه میکنم.

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
دوست عزیز نگاه به پشت گوشی نکردم فقط نگاه به ورژنش کردم

الان همکارام 105 ویتنام دارن فارسی نداره تست میکنم اعلام نتیجه میکنم.

ما قبلابا این باکس تست کردیم موفق به فلش نشدیم نوکیا 105 ویتنام نشدیم

مامنتظریم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود خدمت دوستان عزیز..

مدلای جدید 105 ادرس پارتیشناش فرق داره و ربطی به ویتنام بودن یا نبودن نداره ...

خیلی از مدلای ویتنام رو بنده خودم زدم و راحتی اوکی شده ولی سری جدیداشون کلا ادرس پارتیشناشون فرق میکنه ...

بذارید واضح بیان کنم..

سری جدید مدل مذکور با همون مدل 105 بوت میشه و دسترسی رایت فایل به ادرس هارد (ic flash ) این مدل میده و اما ...

ادرس پارتیشن هارد این مدل جدید کاملا فرق داره و بخاطر متفاوت بودن ادرس پارتیشن ها دانگل و یا باکسا نمیتونه اریز و رایت(erase and write ) کنه باید منتظر پورت متد جدید این مدل در دانگل ها و باکسایی که ساپورت کننده برند نوکیا هستند باشید ...

و خودتون رو زیادی درگیر رایت این مدل نکنید زیرا اگر سواد برنامه نویسی و اطلاعات پارتیشن بندی نداشته باشید نمیتوانید برای رایت این مدل کاری بکنید ...

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود خدمت دوستان عزیز..

مدلای جدید 105 ادرس پارتیشناش فرق داره و ربطی به ویتنام بودن یا نبودن نداره ...

خیلی از مدلای ویتنام رو بنده خودم زدم و راحتی اوکی شده ولی سری جدیداشون کلا ادرس پارتیشناشون فرق میکنه ...

بذارید واضح بیان کنم..

سری جدید مدل مذکور با همون مدل 105 بوت میشه و دسترسی رایت فایل به ادرس هارد (ic flash ) این مدل میده و اما ...

ادرس پارتیشن هارد این مدل جدید کاملا فرق داره و بخاطر متفاوت بودن ادرس پارتیشن ها دانگل و یا باکسا نمیتونه اریز و رایت(erase and write ) کنه باید منتظر پورت متد جدید این مدل در دانگل ها و باکسایی که ساپورت کننده برند نوکیا هستند باشید ...

و خودتون رو زیادی درگیر رایت این مدل نکنید زیرا اگر سواد برنامه نویسی و اطلاعات پارتیشن بندی نداشته باشید نمیتوانید برای رایت این مدل کاری بکنید ...

موفق باشید و ماندگار

با سلام و عرض معذرت بابت طول دادن این مسئله تکراری.من هنوزم نمیتونم این ورژنو فارسی کنم و تمام راه کار های مختلف هم تست کردم.آقا ایلیا یه سوال؟؟اگه طبق فرمایش شما سری جدید فقط آدرس پارتیشن هاش فرق داشته باشه و این آدرس ها داخل فایل فلش ذخیره شده باشه اگه ما فایل فلش این سری رو داشته باشیم به راحتی فلش میشه.منظورم اینه این آدرس ها توی فایل فلش ذخیره شده و باکس از روی فایل فلش شروع به erase و رایت میکنه.حالا ما به فایل فلش سری جدید نیاز داریم و اگه درست گفته باشم با همین کابل هایی که داریم میتونیم با فایل فلش صحیح این گوشی هارو فارسی کنیم.حالا اگه درست گفتم لطفا یکم راهنمایی کنید یا فایل قرار بدید من حداقل تا حالا 40 تا از این گوشیا واسم آوردن و فارسی نشده.ببخشید زیاد حرف زدم.

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز همونطور که ایلیا جان هم گفتند این که گوشی ساخت کجاست اصلا مهم نیست .ایلیا جان به جابه جایی ادرس ها اشاره کردند که میتونه مشکل همین باشه اما مشکل دیگه ای که میتونه باشه تغییر در سخت افزار گوشی و یا به عبارتی استفاده از ای سی فلش جدیده که در این صورت دیگه خیلی ربطی به ادرس دهی نداره که با رید گرفتن بشه کاریش کرد ضمنا این گوشی از اول هم شرکت براش فایل فلشی ارایه نکرده و نمیکنه و فایلهایی که توی نت موجوده همه از روی گوشی رید گرفته شده .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...