رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مسابقه ای با جایزه ای یک عدد دانگل bst برای بهترین ارسال کننده(همه شرکت کنند)

sfri.arash

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
اتفاقا بنظر من بهتره ایلیا جان و مدیران شرکت کنن تا راهی باشه برای یادگیری و استفاده بیشتر ما از این اساتید.با کمال میل منتظر شرکت شما هستم ایلیا جان عزیز

درود دوباره...

ما اگه تجربه ای بود در خدمت همه عزیزان میشیم... ولی راجع به شرکت کردن خودم شوخی بود ...

اینجا کاربرایی هست که از مدیرا نیز سواد بالایی دارن و این استعداد ها باید استفاده بشه...

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 20
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام

ان شالله به امید انجمن شکوفا تر و در نظر داشته باشید پست های مفید و جالب مد نظر و شماره گیری قرار میگیره

توجه کنید دوستانیم که فعالیتشون کمه یوزرشون به عادی تغییر پیدا میکنه و باید دوباره پست بده تا ویژه بشن

---------------

کسایی هم که برای دانگل به من رای بدن اکانت رایگان دانلود سنتر میگیره =)) >:D< :-?

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

به نظر من دور از هر شوخی باید ایلیا زحمت بکشیه قسمتی رو طراحی کنه برای سایت که هر کسی پستی میزنه کاربر بر انصاف خودش به اون پست امتیاز بده مجموعه امتیاز هر فردی هم مشخص بشه در نهایت جایزه رو به اون فرد بدن نفر دومه جایزه بگیره

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

به نظر من اعلام کنیم که هر پستی بیشترین تشکرو بخوره اون پست برندست. و ملاک تشکر کاربرا باشه . کاملا دموکراتیکه:((((((((((( ...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

سلام

چند تا پیشنهاد

اول اینکه تا برنده مشخص بشه دانگل رو بدید من نگه دارم و شخصا تقدیم برنده کنم:dddddd

دوم اینکه فیلم هم میشه گذاشت؟=))=))

دیگه هر چی فکر کردم پیشنهاد دیگه ای به ذهنم نرسید فعلا همین دو تا رو داشته باشید تا بعد @-)@-)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...