رفتن به مطلب
iraj

لایت6303

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان لایت تصویر (ال سی دی نیست)صفحه کلید داره نور .ال سی دی عوض کردم .مسیر هم سالم هست اما احساس میکنم ولتاژ لایت پایین .یه برد درم که اون ولتاژ18میده برا لایت اما این ولتاژ4.5میده ....

irgsm

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

با تعویض سوکت درست میشه

همین الان یکی رو درست کردم سوکتشو در بیاردوباره همون پچسپون جواب میده.

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک به ارسال

سلام..دروود

خدمت شما...

تست و اعلام نتیجه کنید...

177.jpg

178.jpg

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک به ارسال
دوست عزیز سوکت السیدی رو تعویض کردید؟

سلام..دروود

خدمت شما...

تست و اعلام نتیجه کنید...

177.jpg

178.jpg

تصویر اول مربوط به فلش لایت میباشد دوست عزیز تصویر دوم هم که ای سی لایت هست سالمه چون لایت صفحه کلید دارم .تقویت کننده فکرک نم مشکل داره اون م تعویض کردم نشد چون یه برد سالم که هست ولتاژ روپایه 24 تقربیا18 ولت هست اما این گوشی4ولت میده

سوکت تعویض نکردم اونم تست میکنم.....

irgsm

لینک به ارسال

دوست عزیز مراحلی رو گه میگم یکی یکی برید جلو انشا الله که حل میشه

اول از همه سلف l2305 رو اتصال کوتاه کنید و نتیجه رو ببینید

دومین مرحله در صورت جواب نگرفتن اندازه گیری ولتاژ روی خازن c2318 هست اگر ولتاژ زیر 15 ولت بود باید برید سراغ کار بعدی اما فکر نمیکنم کمتر باشه چون لایت کیپد رو دارید اگر ولتاژ درست بود مسیر لایت تا ال سی دی رو یکبار دیگه تست کنید

نتیجه رو اعلام کنید تا اگر مشکلی بود بریم موارد بعدی

لینک به ارسال
دوست عزیز مراحلی رو گه میگم یکی یکی برید جلو انشا الله که حل میشه

اول از همه سلف l2305 رو اتصال کوتاه کنید و نتیجه رو ببینید

دومین مرحله در صورت جواب نگرفتن اندازه گیری ولتاژ روی خازن c2318 هست اگر ولتاژ زیر 15 ولت بود باید برید سراغ کار بعدی اما فکر نمیکنم کمتر باشه چون لایت کیپد رو دارید اگر ولتاژ درست بود مسیر لایت تا ال سی دی رو یکبار دیگه تست کنید

نتیجه رو اعلام کنید تا اگر مشکلی بود بریم موارد بعدی

ولتاژc2318تقریبا7ولت .سلفی و که گفتید رو هم اتصال کردم نشد مسیر هم چک شده ولتاژ رو پایه 24 تقریبا 4ونیم ولت

irgsm

لینک به ارسال

شما دو تا مقاومت r2501 , 2502 رو از مدار خارج کنید تا لایت کیپد قطع بشه و باز مجددا خازنهای c2318 , c2316 رو ولتاژ گیری کنید اگر بازم ولتاژ بالا نرفت ابتدا بوبین لایت و اگر بازم مشگل پا برجا بود ای سی لایت رو تعویض کنید.

لینک به ارسال
شما دو تا مقاومت r2501 , 2502 رو از مدار خارج کنید تا لایت کیپد قطع بشه و باز مجددا خازنهای c2318 , c2316 رو ولتاژ گیری کنید اگر بازم ولتاژ بالا نرفت ابتدا بوبین لایت و اگر بازم مشگل پا برجا بود ای سی لایت رو تعویض کنید.

بوبین یا همون تقویت کننده رو تعویض کردم منتها جواب نداد و مشتری بیشتر وقت نداد برد گوشی

irgsm

لینک به ارسال