رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فایل فلش نایاب Sony Xperia Z1 L39u

ارسال های توصیه شده

فایل فلش نایاب و فارسی و تست شده Sony Xperia Z1 L39u

سلام به دوستان و همکاران عزیز در جریان هستید این فایل در سایت و ساپورت سونی نیست و خیلی خیلی کم یاب می باشد

( این فایل فاقد زبان فارسی در منو می باشد و به راحتی با مورلوکال فارسی می شود )

دانلود جدیدترین رام های رسمی و فارسی Xperia L39U اندروید 4.4

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • مدیریت کل سایت
سلام والا ما رو 4تا تست کردیم ن فارسی بود ن فارسی شد

کلی هم ابرومون رفت حداقل تست میکردین شاید فایلو اشتباه گذاشتین

درود بر شما ..

ببینید با نرم افزار morlocal فارسی میشه یا نه ...

اگه شد برای دایمی سازی گوشی رو روت کرده و build.prop رو ادیت کنید ...

یا اگه نتونستید build.prop رو قرار دهید تا فارسی شده رو برای شما ارایه بدیم..

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

ربا برنامه MoreLocale کاملا فارسی میشه اگر بلد نیستید بفرستید براتون فارسی کنم یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

دوست عزیز من یک ماه فایل رو قرار ندادم گفتم تست کنم بعد

خود شما بودید انقدر پست زدید انقدر تیکه انداختید منو وادار کردید فایل رو قرار بدم بعد گفتید شما بزارید من تست میکنم جواب میدم بعد رو 4 تا تست کردید رو یک دونه تست میکردید مشخص میشد ابروی شما چه ربطی به من داره شما هزینه کن فایل رو بخر خودم 35 هزار تومن خریدم رایگان در اخطارتون قرار دادم بدهکارم شدم

Bahman59547@Gmail.com

لینک ارسال
دوست عزیز من یک ماه فایل رو قرار ندادم گفتم تست کنم بعد

خود شما بودید انقدر پست زدید انقدر تیکه انداختید منو وادار کردید فایل رو قرار بدم بعد گفتید شما بزارید من تست میکنم جواب میدم بعد رو 4 تا تست کردید رو یک دونه تست میکردید مشخص میشد ابروی شما چه ربطی به من داره شما هزینه کن فایل رو بخر خودم 35 هزار تومن خریدم رایگان در اخطارتون قرار دادم بدهکارم شدم

با درود واحترام و کسب اجازه

دوست عزیز و محترم مدیر محترم بهمن عزیز

ایشون فقط درخواست قرار دادن اطلاعات درست رو داشتند نه طلبکاره کسی نه چیزی فقط کاربرا انتظار دارن بعداز دانلود و صرف کلی زمان و صرف کلی حجم به مشکلاتی نظیر پسورد و ... برنخورن

شما به عنوان مدیر با تجربه بنظر حقیرهم صبوری بیشتری داشته باشیدهم اینکه قبل از ارائه فایل لا اقل توضیح میفرمودید با این رام با موری لوکال باید فارسی کنیداین توقع زیادی نبود که دلخور بشید

حضرتعالی موقع آپلود فایل اظهار فرمودید تست شد... و بعداز نصف روز زحمتشو کشیدید و آپلود فرمودید که بابتش شخصا از حضرتعالی سپاسگذارم بزرگوار

من هم سه بار تست کردم با دیدن عدم منوی فارسی تعجب کردم ولی موری لوکال بدون روت رو روش تست کردم و تقریبا نتیجه فارسی رو گرفتم

پوزش اگه بین محاوره دو بزرگوار دخالت کردم چون تجربه مشابه داشتم خواستم هم تشکری کرده باشم هم نظرمو بگم ممنونم

من باختم اما کسی جز ما نخواهد برد.. .. ..

لینک ارسال

با سلام

دوستان عزیز من همینجا بابت این مشکل و شاید اشتباه از تمامی کسانی که این فایل رو دانلود کردن و فارسی نبوده معذرت میخوام

مورد بعدی هم اینکه دوستان اگر همچین مواردی رو مشاهده کردید کافیه فقط با یک پیام خصوصی به اشتراک گذار یا مدیر بخش اطلاع بدید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی نمایند.

با کمی صبوری و گذشت تمامی مسائل حل خواهد شد.

موفق و پایدار باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...