رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نیاز به راهنمایی فارسی سازی htc 620g

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت اساتید محترم htc 620 g برام اوردن که رو منو ریکاوری گیر کرده بنده هم با یه رام اروپایی گوشی رو فلش زدم الان بالا اومده ولی فارسی نداره یه رام فارسی دارم که از طریق ریکاوری نصب میشه حالا سوالی که داشتم فایل ریکاوری رو چطور رو گوشی نصب کنم؟ تشکر

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با سلام خدمت اساتید محترم htc 620 g برام اوردن که رو منو ریکاوری گیر کرده بنده هم با یه رام اروپایی گوشی رو فلش زدم الان بالا اومده ولی فارسی نداره یه رام فارسی دارم که از طریق ریکاوری نصب میشه حالا سوالی که داشتم فایل ریکاوری رو چطور رو گوشی نصب کنم؟ تشکر

درود بر شما....

رام فارسی این مدل بدون باگ در بخش رامهای کوک شده موجود میباشد ... برای دسترسی به این بخش از لینک زیر اقدام فرمایید...

http://forum.gsm-developers.ir/thread4011.html#post12906

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

درود

کلا مراحل نصب ریکاوری htc به شرح ذیل است:

- انلاک بوتلودر

- بردن گوشی به حالت fastboot

- رایت فایل ریکاوری با دستور fastboot flash recovery recovery.img

دوست عزیزبرای نصب ریکاوری روی این مدل به دلیل داشتن cpu mtk می توانید مراحل زیر را جهت نصب ریکاوری انجام دهید:

- روت گوشی با iroot

- فعال کردن usb debbuging

- با استفاده از نرم افزار mtk droid tools ریکاوری cwm روی گوشی نصب کنید که آموزش توی سایت موجود می باشد.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

این مدل با چیپست مدیا تیک هستش و نیازی به انلاک کردن بوتلودر نیست...

شما میتوانید ریکاوری کاستوم خود را با ریکاوری اصلی جایگزین کرده و با فلش تول فلش کنید...

موفق باشید و ماندگار..

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...