رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دوستان علت فلش و فارسی نشدن 105 چیه؟

ارسال های توصیه شده

سلام خیلی پیش میاد 105 .ورژن 3.60 با فایل زبان 3.40 هم تست کردم اریزنمیکنن یا ارور میدن .best atf ufs با هاشون تست کردم.فول فلش هم با ورژن بالاتر از خودشون هم فلش نمیشن....؟؟

irgsm

لینک ارسال
سلام خیلی پیش میاد 105 .ورژن 3.60 با فایل زبان 3.40 هم تست کردم اریزنمیکنن یا ارور میدن .best atf ufs با هاشون تست کردم.فول فلش هم با ورژن بالاتر از خودشون هم فلش نمیشن....؟؟

این گوشیهای جدید 105 هستن که تازه وارد بازار شدند و به محض اینکه دستم بیاد روش روشن کردنشون رو تو سایت آپ میکنم ولی متاسفانه فعلا دم دست ندارم تا روشون کار بکنم...شما الان گوشی دم دست دارید؟

لینک ارسال
این گوشیهای جدید 105 هستن که تازه وارد بازار شدند و به محض اینکه دستم بیاد روش روشن کردنشون رو تو سایت آپ میکنم ولی متاسفانه فعلا دم دست ندارم تا روشون کار بکنم...شما الان گوشی دم دست دارید؟

نو بود گوشی.مشتری برد...

irgsm

لینک ارسال
نو بود گوشی.مشتری برد...

بلی دوستان و همکاران هم گوشی زیاد خاموش کردند به محض اریز کردن اولیه باکس هنگ میکنه و از ادامه رایت و ایرز کردن عاجزه و نمیتونه مراحل فلش رو ادامه بده و گوشی دیگه توسط هیچ باکسی فلش نمیشه....اکثر گوشیها هم نو هستن و برای فارسی کردن پیش همکاران میاد با چندتا از دوستان هماهنگ کردم گوشی رو برام بفرستن تا روش حل مشکل فلش نشدن این سری گوشیهارو قرار بدم.(لازم به ذکر هستش که این سری گوشیها با باکسها کامل فکتوری ستینگ می شوند و میشه فایل فلش رو هم ازشون رید کرد!)البته همه این عرایض بنده گفته همکاران بود...ولی این سری 105 فعلا برای بنده نیومده.

لینک ارسال

سلام..دروود

دوستان تنها راه شناخت اینکه خسارت ندیدن و خاموش نکنین...

گوشی اگر اومد فقط فقط به ببینید ساخت کجاست...

گوشی 105 که به مشگل برمیخورین..

ساخت تایوان هستش...

موفق باشید...

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک ارسال

سلام

با اجازه ی معاون سایت Reza2010

بنده تا بحال چندین مورد با ورژن 04.35 که فاقد زبان فارسی بودن با atf ورژن 3.40_farsi اقدام به فلش کردم و بدون مشکل فارسی شدن

برای مشکل هنگ روی آرم با best بعد از فلش با ورژن پایین تر هم باید بعد از فلش گوشیا با دانگل فرمت یا فکتوری ریست کنین البته بنده این روشا روی مدلای دیگه

مثل نوکیا 220 امتحان کردم

لینک ارسال

سلام

دوستان دانگرید این مدل هیچ ربطی به خاموش شدنشون نداره و هیچ مشکلی چیش نمیاره بیش از 10 تاشو خودم با ورژن پایین تر فارسی کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومده پس برای رفع ایراد دنبال چیز دیگه بگردید هر چند خودم هنوز به چنین موردی برخورد نکردم ولی به دو چیز باید توجه بشه

اول اینکه حتمت و حتما گوشی از نظر اصلی بودن چک بشه

دوم اینکه دوستانی که خاموش میکنند لطف کنند و بگند با چه باکسی اقدام به فلش کردند که خاموش شده.

لینک ارسال

با سلام خدمت همکاران

برای من این مدل اومده

تعداد 5 تا بود که برای فارسی همکار اورده بود

من هرکاری کردم با atf نه میشد فارسی کرد و نه میشد فلش زد

من با ورژن پایین تر و بالاتر خواستم فول فلش کنم که نشد

یعنی خاموشی ایجاد نکرد فقط فلش نشد...

من روی 5 مدل هم تست کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد

و احتمالا مشکل از cpu این مدلها هستش

بازم اساتید بهتر از من هستن و حتما مشکل رو پیدا میکنن

موفق باشید.

لینک ارسال
سلام..دروود

دوستان تنها راه شناخت اینکه خسارت ندیدن و خاموش نکنین...

گوشی اگر اومد فقط فقط به ببینید ساخت کجاست...

گوشی 105 که به مشگل برمیخورین..

ساخت تایوان هستش...

موفق باشید...

تشکر از شما ولی نمیشه که گوشی 105 بیاد و ما فارسی یا فلش نکنیم که متوجه ضرر بشیم باید مشکل رو اساسی حل کنیم!

سلام

با اجازه ی معاون سایت Reza2010

بنده تا بحال چندین مورد با ورژن 04.35 که فاقد زبان فارسی بودن با atf ورژن 3.40_farsi اقدام به فلش کردم و بدون مشکل فارسی شدن

برای مشکل هنگ روی آرم با best بعد از فلش با ورژن پایین تر هم باید بعد از فلش گوشیا با دانگل فرمت یا فکتوری ریست کنین البته بنده این روشا روی مدلای دیگه

مثل نوکیا 220 امتحان کردم

دوست من سی پی یو این سری اینفنیون هستش و با ایرز دیگه نمیشه هیچ کاری روش انجام داد مگر اینکه بک آپ فول از پی ام داشته باشید...

سلام

دوستان دانگرید این مدل هیچ ربطی به خاموش شدنشون نداره و هیچ مشکلی چیش نمیاره بیش از 10 تاشو خودم با ورژن پایین تر فارسی کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومده پس برای رفع ایراد دنبال چیز دیگه بگردید هر چند خودم هنوز به چنین موردی برخورد نکردم ولی به دو چیز باید توجه بشه

اول اینکه حتمت و حتما گوشی از نظر اصلی بودن چک بشه

دوم اینکه دوستانی که خاموش میکنند لطف کنند و بگند با چه باکسی اقدام به فلش کردند که خاموش شده.

سلام شهرام عزیز این گوشیها هم برای من متاسفانه نیومده تا چک کنم این مواردو...به نظر من آی سی فلش این سری با 105های قبلی فرق داره و به محض اینکه یکی دستم اومد جزئیات کامل این مدل رو با راهکار رفع فلش نشدن در سایت قرار میدم.

با سلام خدمت همکاران

برای من این مدل اومده

تعداد 5 تا بود که برای فارسی همکار اورده بود

من هرکاری کردم با atf نه میشد فارسی کرد و نه میشد فلش زد

من با ورژن پایین تر و بالاتر خواستم فول فلش کنم که نشد

یعنی خاموشی ایجاد نکرد فقط فلش نشد...

من روی 5 مدل هم تست کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد

و احتمالا مشکل از cpu این مدلها هستش

بازم اساتید بهتر از من هستن و حتما مشکل رو پیدا میکنن

موفق باشید.

بلی بنده هم عرض کردم فلش نمیشه ولی میتونید کامل با باکسهای نوکیا فکتوری ستینگ کنید و حتی میتونید فایل فلش کامل قابل رایت روی بقیه گوشیها از گوشی رید بگیرید....و این جای تامل داره اگر دوستان گوشی دم دست دارند اگه براشون مقدوره گوشی رو برای ینده بفرستند تا با راهکاری که خودم دارم روشون کار بکنم و نتیجه نهایی رو عرض کنم بنده راهکار رفع مشکل رو دارم ولی گوشی نداره تست کنم.

موفق باشید...

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان برای منم این مدل اومده الان هرکار میکنم فلش نمیشه...حتی پشتشم نوشته ویتنام

Backup already exists(G:\mobileEx\3.5\data\backup\XGOLD_RM-908_38A05C882D1B548A_IMEI.back)

MXKEY [MxKey Team HTI PLUS Flasher Interface 0], SN: C08819E3

Using device: HTI, FW ver: 00.50, SN: 0101462A

Connection status: EHCI:HUB:HUB:HUB:USB 2.00 (Full-speed)

Driver: WinUSB, ver: 3.5.1.0 , NTMP ver: 6.1.7601.17514

Module ver: 1.0.0.21762(03-12-2014), Library ver: 1.0.0.14473(03-12-2014)

Device synchronized.

CPU: XGOLD 110

Using embedded SBL from MCU.

Sending EBL Loader ...OK

Sending EBL ...OK

Getting EBL Version ...

Boot mode: 0xCC

EBL version major/minor: 10.27

EBL version: Default_RAM_Bootloader

Set baud rate to: 921.60 Kbit/s

Flash ID: 00C2 2537 - 00000004 [unused/removed]

CFI information:

Flash settings: 0/1, size: 0x00800000

2 Block regions:

127 x 0x00010000 = 0x007F0000

16 x 0x00001000 = 0x00010000

EBL ready !

Processing file: rm908_03.40ij

Downloading item CUST:hw_b1_rm908_03.40ij.fls, num block: 1, size: 1.54 MB

Erasing area 0x00210000-0x0039A33E ...flashing terminated !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...