رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

خاموشی 816h بعد از فارسی سازی

ارسال های توصیه شده

اگه desire 816H با cpu MT6592v باشه با فایل desire 816h-mt-6592 بزنید گوشی کامل فلش رو میگیره ولی بعدش خاموش میشه و دیگه فلش نمیشه مگر با فایل cpu MT6592v فلش بشه

مشخصه این گوشی اینه که حافظه داخلی گوشی 16G هست اگه گوشی خاموشه میتونید به کارتون گوشی نگاه کنید انجا گیگ رو زده

موفق باشید

لینک ارسال
سلام به همه همکار های گلم در خصوص این بحث اگه مشکلت حل نشد پیام خصوصی بده تا ببینم کمکت کنم

دوست عزیز درود

شما اگر راه حلی داری قرار بده در غیر اینصورت این پستت کمال بی احترامی به دوستانی هست که بدون چشم داشتی دارن کمک میکنن..

لطفا از این دست پست ها کاربرا جدا خود داری کنید...

لینک ارسال

نه منظورمو نگرفتی داداش من که همه پستا رو نمی بینم منظورم این بود اگه مشکل حل نشد بگه تا دوباره بیام تو این بحث جوابتونو بدم همین منظور بد نگیرید لطفا من در خدمت همتونم

لینک ارسال

سلام

دوست خوبم این رام فارسی روی 10 مدل حداقل تا الان زدم مشکل نداشته

اسکرین شات هم براتون گذاشتم از محیط گوشی

یعنی اینکه فایل تست شده هستش و بدون مشکل

فایل اصلی که بر اساس اون کوک کردم رو براتون میزارم ببینید با اون مشکلتون حل میشه

از شارژ بودن باطری هم مطمئن بشید

لینک فایل اصلی

ویرایش شده توسط ehsan_zamani_68
لینک ارسال
این مدل رو با فایل فارسی این سایت فلش زدم ختاموش شد دوستان راهی دارن ؟؟؟؟؟

برادر من شما با خودتون با سیستمتون مشکل دارین

بیخودی تاپیک رو شلوغ نکنید

فایل تست شده میباشد

موفق باشید....

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال
سلام

دوست خوبم این رام فارسی روی 10 مدل حداقل تا الان زدم مشکل نداشته

اسکرین شات هم براتون گذاشتم از محیط گوشی

یعنی اینکه فایل تست شده هستش و بدون مشکل

فایل اصلی که بر اساس اون کوک کردم رو براتون میزارم ببینید با اون مشکلتون حل میشه

از شارژ بودن باطری هم مطمئن بشید

لینک فایل اصلی

با روش بالا تست کنید

و اگر اروری بود اسکرین شات از محیط کامپیوتر با ارور و عکس 816ی که زدین رو از قسمت پشتش بگیرید و بزارید

لینک ارسال
من فقط منظورم این بود بی خودی یک فایل پر حجم رو دانلود نکنه قصد جسارت نداشتم شما همتون استادید باشه هر چی شما بخواید من ساکت میشم

دوست عزیز ممنون و سپاس از شما:xxx

فایل رو آپ کنید حتما به کار میاد

ممنون از دلسوزی شما

من برادر کوچکتر شما هستم

این دوستمون الان چند روش داره بیاد تست کنه ببینیم مشکل حل میشه

لینک ارسال

من اگه اینجام بخدا برا اینه هم کمک کنم هم کمک بگیرم شما همتون استادید من فقط خواستم یک راه حل بهتر بدم که هم هزینه کمتری داشته باشه قصد جسارت به هیچ کس رو ندارم

لینک ارسال

شما تاج سرید این چه حرفیه

این فایلی که میگذارم جایگزین preloader رامتون کنید حجمش 67 کیلوبایته نظر خودتون 1 گیگابایت کجا 67 کیلوبایت کجا خلاصه شرمنده امروز ناراحتتون کردم

Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

لینک ارسال

اگه با این فایل preloader که دوستمون گزاشتن درست نشد که در بیشتر مواقع جواب میده با این فایل که برای شما آپلود کردم بزن

>http://uplod.ir/anaqlrve338c/HTC_Desire_D816h_D816g_MT6592v___Repair.zip.htm

پسورد فایل

>alireza_gsm1

لینک ارسال
اگه با این فایل preloader که دوستمون گزاشتن درست نشد که در بیشتر مواقع جواب میده با این فایل که برای شما آپلود کردم بزن

>http://uplod.ir/anaqlrve338c/HTC_Desire_D816h_D816g_MT6592v___Repair.zip.htm

پسورد فایل

>alireza_gsm1

ممنون بابت پستت

اگر توی یک تاپیک جداگونه هم بزنی خیلی خوب میشه

موفق باشید..

لینک ارسال
من اگه اینجام بخدا برا اینه هم کمک کنم هم کمک بگیرم شما همتون استادید من فقط خواستم یک راه حل بهتر بدم که هم هزینه کمتری داشته باشه قصد جسارت به هیچ کس رو ندارم

خیلی مردی دادا با این فایل جایگزین کردم با رام اصلی اوکی شد و بالا اومد ولی با رام فارسی داخل سایت صفحه مشکی میشه

بازم ممنون و مرسی

لینک ارسال
خیلی مردی دادا با این فایل جایگزین کردم با رام اصلی اوکی شد و بالا اومد ولی با رام فارسی داخل سایت صفحه مشکی میشه

بازم ممنون و مرسی

دوست عزیز اگر مقدور بود یک اینفو هم از گوشی بزار

ممنون از اعلام نتیجه موفق باشید

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

بازم ممنون و مرسی

درود بر شما....

قطعا نیازی نبود که رام رو کامل رایت کنید... فقط اگه سه تا تیک رو میذاشتید کافی بود...

Uboot

boot

preloader

این سه تا تیک اوکی میکرد و فارسی میشد...

لطفا اگه میشه این 3 فایل رو به همراه scatter.txt رو اپلود کن تا برای بقیه بذاریم چنین مشکلی برخوردن حلش کنن

این فایلا رو اپلود میکنی...

SCATTER.TXT

LK.BIN

BOOT.IMG

PREALOADER.BIN

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

فایل اقای atp_salari رو جایگزین فایل گوشی کردم

هر دو رام فلش شد هم رام فارسی هم رام اصلی

با فارسی بالا نیومد

با اورج بالا اومد

اینم اینفو

http://s3.picofile.com/file/8196420750/816_no.png

لینک ارسال

من فایلشو دارم ولی متاسفانه حجمش خیلی بالاست فکر نکنم امکان آپلودش رو داشته باشم البته منظورم فایل فارسی بدون سیاهی صفحه بود اول از روش داداش گلم ایلیا پیش برو اگه جواب نگرفتی بگو تا یک جوری برات پستش کنم

لینک ارسال
پشتش زده 0pgl200 htc desir h

دوست عزیز لطفا دقت کن و با چند تا نوشته گول نخور و قبل هر کاری واسه گوشی 816 اینفو بگیر شما از اوول فایل اشتباه زدی

و فایل احسان جان مشکلی نداشت

لینک ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...