رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

بد افزار جدید اندروید (کیا در گیرش شدن؟)

shahram49

ارسال های توصیه شده

سلام

جدیدا چند نمونه گوشی از برندهای مختلف برام اومده که یک بد افزار روش نصب شده که ایکونش یه تاس قرمز رنگه اسمشم فکز کنم try layout یا یه همچین چیزی بود . این برنامه دایما یا وای فای روشن میکنه یا جی پی اس رو روشن میکنه یا سر خود برنامه نصب میکنه ...... در کل باعث میشه گوشی دایم بره تو هنگی .

فکتوری ستینگ و وایپ هم نمیتونه از بین ببردش (تست کردم).توی منوی پروگرام معمولا پیداش نمیکنی که دستی ریمو کنی ظاهرا خودشو جزو فایلهای سیستمی جا میزنه هر چند که توی فایلهای سیستمی هم نتونستم پیداش کنم. فلش رو هنوز تست نکردم .

در کل میخوام ببینم دوستان کس دیگه ای هم به این مورد برخورد کرده؟

لینک ارسال
سلام

جدیدا چند نمونه گوشی از برندهای مختلف برام اومده که یک بد افزار روش نصب شده که ایکونش یه تاس قرمز رنگه اسمشم فکز کنم try layout یا یه همچین چیزی بود . این برنامه دایما یا وای فای روشن میکنه یا جی پی اس رو روشن میکنه یا سر خود برنامه نصب میکنه ...... در کل باعث میشه گوشی دایم بره تو هنگی .

فکتوری ستینگ و وایپ هم نمیتونه از بین ببردش (تست کردم).توی منوی پروگرام معمولا پیداش نمیکنی که دستی ریمو کنی ظاهرا خودشو جزو فایلهای سیستمی جا میزنه هر چند که توی فایلهای سیستمی هم نتونستم پیداش کنم. فلش رو هنوز تست نکردم .

من برنامه های اینطوری دیدم ولی با فکتوری ریست همه پاک میشن............ یک برنامه مثل همین بود من از سرپرست دستگاه شون غیر فعال کردم و راحت حذف شد..

If you only do what you can do

you will never be more than you are now

لینک ارسال
سلام

یه برنامه دگه مثل همینه ایکونش از اوناست هر چیزی رو اجرا کنی یه صفحه وب میاد که موقه اجرا تاچ کار نمیکنه باید دکمه وسط بزنی ولی اون با فکتوری ریست از بین میره این که شما میگین به طورم نخورده تا حالا

برای زنده ماندن دو خورشید لازم است؛

یکی در آسمان و یکی در قلب...

لینک ارسال

جواب میگم حال کنید

این نرم افزار روی گوشی هایی که روت شده باشند نصب میشه و با فکتوری پاک نمیشه چون جزء سیستم شده از طرفی چون این برنامه مدام برنامه دیگر نصب میکند و حافظه پر میشود نمیتان با روت اکسپلور حذف کرد

راحل فلش میباشد

همیشه انقدر خوبی کن که وظیفه نشه لطف باشه

لینک ارسال

ولی من روی گوشی روت نشده هم دیدم این مورد رو .البته نمیشه روش قسم خورد شاید فایلهای روت رو پاک کرده باشند و من متوجه نشده باشم چون با عقل جور در میاد و اگر روت نشده باشه نمیتونه خودشو جزو فایلهای سیستمی جا بزنه.

لینک ارسال

با اجازه دوستان من هم داشتم

بیشتر تو سونی و سامسونگ برام پیش امده

یادمه wifi خاموش میکردی روشن میشد

دادهای اینترنت خاموش میکردی روشن میشد

واسه خودش نرم افزار نصب مکرد که من روی ساموسنگ i9082 دیدم این روت بود

که همه رو فلش زدم خلاص

لینک ارسال

با سلام خدمت همه همکاران علل خصوص آقا شهرام گل...:x

این نرم افزار ( البته چیزی که من دیدم و دوستان درستش کردن ) یک نرم افزار هک هستش

این نرم افزار سیستم آنلاین شما و شاید کد و یوزر شما رو به مبدا تعیین شده ارسال میکنه

البته امیدوارم همین برنامه نباشه

چون به راحتی خیلی از اطلاعات گوشی رو با وای فا میتونه هک کنه...

موفق باشید.

راه حلش فقط و فقط فلش هستش

اگه تونستید چهار فایله بزنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...