رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل سریال htc 620g

gebal

ارسال های توصیه شده

تست کردم جواب نمیده

درود دوست عزیز...

من دقیقا تمامی پست های شما رو چک میکنم و تمامی پستاتون بی جواب و بی نتیجه میمونن..

حالا مشکل از کجاست خدا میدونه..

دوست عزی شما تو هیچکدوم از پستاتون هم اخرش معلوم نیست چی میشه ..

بنظرم این رویه شما اصلا خوب نیست ما میگیم شما توی یک پست دوتا سه تا.....شما توهیچ پستی نتیجه نمیرسی..

در کل حتی روش هایی که همه ی دوستان ب نتیجه میرسن شما به نتیجه نمیرسی..

خواهشن ی سری به همه ی پست های قبلی بزن و اعلام نتیجه کن تا توی پست های جدید هم دوستان و مدیران کمک کنن.

موفق باشید..

لینک ارسال
درود دوست عزیز...

من دقیقا تمامی پست های شما رو چک میکنم و تمامی پستاتون بی جواب و بی نتیجه میمونن..

حالا مشکل از کجاست خدا میدونه..

دوست عزی شما تو هیچکدوم از پستاتون هم اخرش معلوم نیست چی میشه ..

بنظرم این رویه شما اصلا خوب نیست ما میگیم شما توی یک پست دوتا سه تا.....شما توهیچ پستی نتیجه نمیرسی..

در کل حتی روش هایی که همه ی دوستان ب نتیجه میرسن شما به نتیجه نمیرسی..

خواهشن ی سری به همه ی پست های قبلی بزن و اعلام نتیجه کن تا توی پست های جدید هم دوستان و مدیران کمک کنن.

موفق باشید..

مهندس جان مشکل اینجاست پست ها که من میزارم دیر پاسخ داده میشه... مجبور از انجمن های همسایه کمک بگیرم .. که زودتر به نتیجه برسم

لینک ارسال

دوست عزیز کدوم پستتون دیر جواب داده شده تمامی پست های شما در اسرع وقت جواب داده شده ولی مشکل اینجاست شما تو هیچکدوم میگی نشد یعنی امکان نداره بگید بله حواب داد..

دوست عزیزدر پست بعدی اگر شما اعلام نتیجه نکنید با شما برخورد میشه اینجور تمام پست های شما بی جواب میمونه کاملا جای سوال داره..

..لطفا سر میزنید به پست های قبلتون و اعلام نتیجه کنید...

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
مهندس جان مشکل اینجاست پست ها که من میزارم دیر پاسخ داده میشه... مجبور از انجمن های همسایه کمک بگیرم .. که زودتر به نتیجه برسم

با نرم افزار mtkdroid ریپایر کنید....

و یا میتوانید از کرک باکسها نیز کمک بگیرید ...

با اینحال وولکانو هم داشته باشید خیلی زود به نتیجه خواهید رسید...سریال شما invaild هستش و بیس باند سالمه پس به راحتی میتوانید ریپایر کنید....

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

اگه هوآدانگل هم داشته باشید براحتی میتونید ترمیم کنید

تو متود 2 برای اچ تی سی mtk خوب جواب میده

آنلاک فکتوری تمامی برندها

لاگ و اکتیویشن

YAHOO ID : [email protected]

LINE ID : S.M.MOOSAVI

لینک ارسال
با نرم افزار mtkdroid ریپایر کنید....

و یا میتوانید از کرک باکسها نیز کمک بگیرید ...

با اینحال وولکانو هم داشته باشید خیلی زود به نتیجه خواهید رسید...سریال شما invaild هستش و بیس باند سالمه پس به راحتی میتوانید ریپایر کنید....

موفق باشید و ماندگار

مهندس گوشی باید روت باشه با برنامه iRoot--ÌìÌìRoot--Kingo ROOT اقدام به روت کردم روت نشد.. لطفا راهنمایی کنید با چی روت میشه

لینک ارسال
مهندس گوشی باید روت باشه با برنامه iRoot--ÌìÌìRoot--Kingo ROOT اقدام به روت کردم روت نشد.. لطفا راهنمایی کنید با چی روت میشه

این جواب شما نشون میده اصلا گوشی نمیدی به حرف های دوستان

توی پست اولی که جواب داده دوست عزیز arash167 و شما به یقین میگی جواب نداده تست کردم ..

گوشی که روت نیست شما چجور تست کردید و جواب نداده... درصورتی که گوشی شما اصلا روت نبود؟؟؟؟؟؟؟

اموزش روت و نصب ریکاوری بر روی گوشی ذکر شده رو هم الان قرار میدم....

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...