رفتن به مطلب
gebal

جلوگیری از سرقت وای فای

پست های پیشنهاد شده

سلام

اونها که برنامه نویس هستند

مدتی هست مصرف اینترنت من بالا رفته .. هر روز پسورد مودم وای فای تغییر میدم اما باز حساب میکنم سر شب می بینم مصرف اینترنت با فایل های که من گرفتم هم خونی ندارد... ماندم چکار کنم که پسورد وای فای مدم به سرقت نرود ... لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

دوست عزیز یک راه خیلی راحت و بدون دردسر اینه که مودم رو یک روز خاموش بزار و شب نگاه کن ببین مصرف داشته یا نه...

اگه مصرف داشت که مطمئن باش ایرادی داره...

لینک به ارسال
دوست عزیز یک راه خیلی راحت و بدون دردسر اینه که مودم رو یک روز خاموش بزار و شب نگاه کن ببین مصرف داشته یا نه...

اگه مصرف داشت که مطمئن باش ایرادی داره...

این کارو کردم شب چک کردم دیدم مصرف درست هست ... روز بعد فایل دانلود میکنم و میزان مصرف چک میکنم همخوانی ندارد... باید راه حلی باشد.....که نفوذ هکرها بست

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اولا معلوم نیست 100 در صد اینترنت شما به سرقت میره در ثانی از کجا اینقدر مطمئن هستید از وای فای به سرقت میره؟ خیلی از برنامه ها چرت میگن .اگر به وای فای شک دارید از کابل لن برای چند روز استفاده کنید و مطمئن بشید که حدستون درسته.

به عنوان راهکار هم تعوض رمز وای فای به تنهایی کافی نیست بلکه رمز خود مودم رو ابتدا باید عوض کنید و از ادمین تغییرش بدید و بعد رمز وای فای رو عوض کنید چون اگر راحت وارد مودم بشن به راحتی پسورد وای فای رو در میارن.این موضوع ربطی هم به تنها وای فای نداره و حتی بدون وای فای هم قابل سرقته مخصوصا توی یه سری از asp ها که مک ادرس رو چک نمیکنند .

لینک به ارسال

من تنها کاری که میتونم بهت بگم بکنی کاریه که خودم کردم

برو تو تنظیمات مودمت و مودم رو مخفی کن و اسمش رو هم عوض کن و بعد رمزشم رو هم عوض کن بعد برای سیستم هایی که میخوای از وایفات استفاده کنند به طور دستی مودمت رو معرفی کن

تمام کارهایی رو هم که گفتم با یه سرچ میتونی آموزشش رو پیدا کنی

موفق باشید

لینک به ارسال

ذوست عزیز شما باید امنیت wps مودم تون غیر فعال کنید کنید که غیر قابل نفوذ باشد اگر این امنیت فعال باشه خیلی راحت با نرم افزاز میشه هک کنید اصلا به بسورد ربطی نداره شما بر فرض مثال یه رمز ۲۰ رقمی با حروف وکرکتر بزارید اگر این امنینت فعال باشه راحت هک میشه شما میتونید نام ssid مودمتون مخفی کنید اینجوری قابل هک نیست شما مدل مودمتون توی نت سرچ کنید تا بتونید تنظیمات مودم چک کنید واین امنیت غیر فعال کنید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ممکنه از سیستمت باشه

برنامه زیر دانلود کنید

دانلود

این برنامه میزان مصرف روزانه اینترنت برات نمایش میده

مصرف اینترنت فقط شامل دانلودات نمیشه

حتی وبگردی هم حجم زیادی مصرف میکنه ( بسته به نوع سایت )

وارد تسک منجر بشو alt+ctr+del

به تب performance برید بعد resource monitor بعد به تب network برید

اینجا مانیتورینگ نرم افزارهای درحال استفاده از اینترنت به ترتیب سایز به صورت آنی و لحظه به لحظه میتونید ببینید

در صورت مشاهده مورد ناشناس که حجم زیادی مصرف میکنه باید نسبت به غیر فعال کردنش اقدام کنید

اپدیت ویندوز ، انتی ویروس و یه سری تنظیمات دیگه هست که باید غیر فعال بشه

در صورت نیاز برنامه تیم ویور نصب کنید تا سیستمت چک کنم

دانلود

2.gif

لینک به ارسال

شما طبق گفته های کاربر عزیز omidman عمل کنید. چند وقتی هست یه برنامه اومده که اگه wps مودم فعال باشه به راحتی میشه رمز وایفای رو هک کرد. البته تمامی مودم ها اینطوری نیستن.

لینک به ارسال