رفتن به مطلب
BAHMAN

ابزار انلاک بوتلودر تمامی گوشیهای htcدر یک ثانیه کاری از تیم توسعه دهنده

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت دوستان

ابزار انلاک بوتلودر تمامی گوشیهای htcدر یک ثانیه کاری از تیم توسعه دهنده

با تشکر فراوان از ایلیا صوری

این ابزار به شما امکان میدهد که کار انلاک بوتلودر را در راحتترین روش با یک اینتر انجام دهید بدون اینکه کدی تایپ کنید...

نحوه کار با این ابزار

گوشی را به حالت fastboot ببرید و وصل کنید به پی سی

ابزار رو باز کنید و یک اینتر بزنید....

168.jpg

169.jpg

حال در اینجا با یک بار اینتر زدن به شما کد بوتلودرشو خواهد داد... حال کد را دارید از سایت رسمی اچ تی سی فایل انلاک را دریافت کنید و کپی کنید به پوشه ای که این ابزار را اکستراکت کرده اید...

170.jpg

171.jpg

172.jpg

173.jpg

بعد از اینکه کد را داخل پوشه ریختید یکبار دیگه اینتر را بزنید....

تمام

174.jpg

175.jpg

176.jpg

دانلود نرم افزار

موفق باشید و ماندگار

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

این ارور رو میده . با گوگل کروم یا فایرفاکس

This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect securely to Welcome to HTCdev, but we can't confirm that your connection is secure.

Normally, when you try to connect securely, sites will present trusted identification to prove that you are going to the right place. However, this site's identity can't be verified.

What Should I Do?

If you usually connect to this site without problems, this error could mean that someone is trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز تمام عکس های که گرفته شده امروز گرفتم و تست کردم من با اوپرا تست کردم

یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به ارسال

درود بر شما

لینک تست شد و هیچ مشکلی نداره از مرورگر دیگه ای استفاده کنید

یا علی

Bahman59547@Gmail.com

لینک به ارسال
htcdev مشکلی نداره منم هم امروز تست کردم هم دیروز

سلام.

فکر کنم منظورشون لینک ابزار انلاک بود که اتفاقا منم امروز نیاز پیدا کردم اما لینک حذف شده

لینک به ارسال

درود ....

اخرین نسخه این نرم افزار در کل نت پخش شده ....

https://www.google.com/search?q=bootloader+tools+all+in+one+v1.1.&oq=bootload&aqs=chrome.2.69i57j69i65j69i59l3j69i60.7791j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

این ابزار توسط بنده حدود 7 ماه پیش ارایه شده .

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال
فایل مورد نظر حذف شده ممنون میشم دوباره آپلود کنید

درود

دوست عزیزطبق لینکی که خود ایلیا جان دادن توی نت پر هست از این ابزار شما دانلود کنید

http://gsm-developers.ir/redirect-to/?redirect=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2Fsearch%3Fq%3Dbootloader%2Btools%2Ball%2Bin%2Bone%2Bv1.1.%26oq%3Dbootload%26aqs%3Dchrome.2.69i57j69i65j69i59l3j69i60.7791j0j7%26sourceid%3Dchrome%26ie%3DUTF-8

لینک به ارسال